Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

Brawo Konfederacja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak w starym Polskim przysłowiu "przyjdzie koza do woza" tak teraz zakapiory z PiS-u, przychodzą do Konfederacji o pomoc.

Wasz wynik spowodował, że nagle PiS zaczyna się do was przymilać i robić podchody by zdobyć nasz elektorat i nasze poparcie dla PiS-u.Już zapomnieli jak na nas pluli i lżyli, a teraz o litość prosząc, byśmy im pomogli wygrać wybory, wrzucając nam patriotyczne trele morele i strasząc co może się stać, gdy oni nie wygraja. 


 Byliście PiS-owcy tak pewni w swoje siły i tak butni w swoją nieomylność i potęgę, że mózgi przestały wam pracować i myśleć. Że tylko jeden warjant mieliście w głowach, zmieciemy wszystjich, a prawicowej Konfederacji nie potrzebujemy i ją będziemy niszczyć, jako naszą konkurencie.

A dzisiaj 8 procent Konfederacji, którą wy PiS-owcy tak opluwaliście i lżyliście i od ruskich onuc wyzywając, może spowodować wasz upadek i rozbicie PiS-u.

I mit pękł jak mydlana bańka, o geniuszu i strtegii Jarosława Kaczyńskiego i jego przewidywaniom w polityce na wiele miesięcy do przodu, jak pisiorki tak chętnie o tym opowiadali

  

 

 

KOMENTARZE

 • Dla Konfederacji PIS jest największym wrogiem !
  Apel do konfederatów ! nie popieramy Dudy , trzeba mię honor !

  Radze zapamiętać czym słabszy PIS tym mocniejsza będzie Konfederacja


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @HASKI 19:20:29
  https://www.youtube.com/watch?v=RBM-I1JhlxQ Salute .
 • stary i głupi..
  ..czym się człowieku podniecasz???

  Ja zagłosowałem na Bosaka jak i wszyscy moi znajomi, nie z powodu poparcia dla tańczącego z pryszczami, a z braku wyboru..

  Wszyscy których znam głosowali przeciwko długoPiSowi...

  Boso tańczący z pryszczami nie ma nic do powiedzenia, jeśli by nawet wsparł długoPiS, to jego elektorat nie zrobi tego..

  My albo nie pójdziemy do wyborów, albo wielu zagłosuje przeciw długoPiSowi.. Nikt normalny nie chciałby, aby Bosak był prezydentem, a tym bardziej aby mówił komukolwiek jak ma głosować..

  Tańczący z pryszczami jest wyszkolony, zadaniowany.. śmieszny..
 • @wk..ny 22:10:27
  Ale nie jest magdalenkowy , prawda ?. Salut .
 • @Repsol 22:16:51
  Magdalenka chodziła w ciąży z Bosakiem, a tatuśkiem była ta antypolska kanalia Romuś Giertych, ten co to szczerze odpowiedział dziennikarzowi Gaety Wyborczej latem 2003 r. , że nie wie co będzie z Polską, ale LPR ma się bardzo dobrze i niedługo będzie rządził :)))
 • @stanislav 23:51:12
  Komentarz wart autora , :)
 • 5*
  Bosak zaraz po 20-ej powiedział, że Konfederacja nikogo nie poprze.
 • Zwracam uwagę wszystkich tych, którzy nie doceniają ...
  Bosak podręczny - służy do torowania dostępu do miejsc, z których można przeprowadzić rozpoznanie, do wyważania drzwi, okien, desek podłogowych oraz do wykonywania drobniejszych prac wewnątrz pomieszczeń. Bosak ten odkuty jest ze stali węglowej. Z jednego końca bosak ukształtowany jest w grot i hak, z drugiego ma stopkę, stanowiącą uchwyt do trzymania bosaka. Stopka umożliwia ponadto wyciąganie gwoździ, odrywanie desek, podważanie desek.

  Jeszcze Bosaka czeka wielka kariera.
 • @wk..ny 22:10:27
  Przypomnę, że są w zasadzie cztery opcje dla Polaków, dla katolików, dla ludzi dobrej woli. Zostać w domu, skreślić obu, głosować na Trzaskowskiego (sumienie chyba nie pozwala), głosować na Dudę (jak ktoś jest w stanie i się nie porzyga). Skreślenie obu, to chyba maksimum, co można zrobić. No i nie głosuje się na PIS, tylko na Dudę, a to różnica. Subtelna, ale różnica.
 • @Anna-PK 01:05:03
  Niewątpliwie zaskoczył w kampanii przygotowaniem, wytrenowaniem, i jakością. Pozytywnie zaskoczył. Bardzo pozytywnie, choć nie miało to wpływu na wybór, bo był tak czy inaczej oczywisty dla Polaka, dla katolika, dla człowieka dobrej woli.
 • @AlexSailor 06:49:31
  "Bardzo pozytywnie, choć nie miało to wpływu na wybór, bo był tak czy inaczej oczywisty dla Polaka, dla katolika, dla człowieka dobrej woli."

  Jest jeszcze inny aspekt. Czy chcemy mieć system jednopartyjny, czy wielopartyjny. Niezależnie od naszych partyjnych preferencji.
 • @Jozio z Londynu 19:44:16
  //Duda, bo ten człowiek mówi to codziennnie i w imię tego sprawuje Urząd Prezydenta RP.//

  On tylko mówi pisku, nic więcej. Polskę ma serdecznie w ...
 • Pyro,
  Bardzo dobra notka. Żaden szanujący się wyborca Konfederacji nie odda głosu na Dudę. Najwyżej zostanie w domu.
  Ten idiota Gawrion jest już tak przestraszony, że ludzi chce wziąć na litość albo szantaż.
  Żenada :)))

  PS. Pięknie zaorujesz chlewik :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:00:10
  Gawrion to nie idjota to szkolona WSIokowska meda na ich utrzymaniu.
  Gawrion na Niepoprawnych a wlasciwie to juz na Poprawnych to tylko zamiata tam podloge,i nwykonuje polecenia swoich szefow jeszcze kiedys staral sie utrzymac jakies pozory ze tam rzadzi regulamin teraz wywala na zbity pysk oponentow PISu.Nawt nie zamieszcza dlaczego w przewinieniach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930