Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

Nasza cywilizacja nasze zasady

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pod takim hasłem odbędzie się po raz 11-ty Narodowy Marsz Niepodległości w dniu 11. 11. 2020 roku w Warszawie. Narodowy Marsz Niepodległości odbędzie się o godzinie 14 z ronda R. Dmowskiego

Zapraszamy wszystkich chętnych  na ten marsz, by pokazać wszelakiemu lewactwu, że jeszcze w Polsce są ludzie którzy będą bronili wartości cywilizacji łacińskiej, w której Polska jest od 1050 lat. Zawsze z Bogiem nigdy przeciw Bogu, bo taka jest nasze katolickie credo.

Nie będziemy pozwalali by plugawili nam naszą katolicką wiarę, ani też nie pozwolimy na profanowanie nam kościołów i co dla nas katolików jest święte. Widzieliśmy jak profanowali Najświętrzy Sakrament i zamiast Hostii Ciała Jezusa Chrystusa, wsadzili kobiecą waginę. Malowanie kościołów, wchodzenie o kościołów i przeszkadzanie i nie pozwalanie by kapłan odprawiał mszę świętą.

A wszystko to przy biernej postawie pisowskiej policji. Pamiętamy i to dobrze jak policja pisowska ochraniała marsze banderowców i wszelakiej zgnilizny lewackiej na Polskich ulicach.

Ale już bierności nie było ze strony policji, gdy Patrioci Polscy stawali w obronie tych wartości. 

Więc trzeba było pokazać dla berlinka i brukselki, jak pisowska policja leje pałami  Narodowców, chroniąć wartości rodem z euro-burdelu. 

Dzisiaj gdy Kaczyński widzi że poparcie pisowców leci w dół, to nagle sta się obrońcą wiary katolickiej i wzywa swoich sympatyków do obrony kościołów. Tak jak nagle stał się żaliwym obrońcą życia nienarodzonych dzieci . A przecież przez 5 lat walczył żarliwie by nie można było uchwalić nowej ustawy antyaborcyjnej. Teraz widać w całej krasie, jakimi obłudnikami są pisiory i Kaczyński.

 

Więc jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych na Narodowy Marsz Niepodległościowy by pokazać naszą Narodową siłę i pokazać Polakom że mają wybór w głosowaniu, a tym wyborem są Narodowcy.  

 

KOMENTARZE

 • @Pyra z Wildy
  Salute 5*.
 • @Repsol 13:59:23
  Dzięki.

  Pozdrawiam
 • Jaka niepodległość?
  Autorze Polska nie jest niepodległa.Polska jest kolonią przez analogię do czasów kolonialnych.
  KOR,J.Kaczyński,A.Rzeplinski,M.Edelman w latach 80 XX w.byli finansowani i na szkoleniach finansowanych przez CIA i Fundację Helsińską.W departamencie stanu USA na szkoleniach byli Tusk,Szydło,Komorowski,Marcinkiewicz i R.Czarnecki.
  L.Kaczyński negocjował w Magdalence i uczestniczył w obradach Okrągłego Stołu nakreślając przyszłość Polski.
  Mąż J. Przyłębskiej współpracował z SB.
  K.Morawiecki,Pinior,Frasyniuk i Bednarz przywłaszczyli sobie pieniądze Solidarności.
  Polską rządzą zdrajcy,oszuści i złodzieje którzy zniszczyli dorobek naszych dziadków i rodziców a Gierka zamknęli jak przestępcę.Trzecia RP powstała na oszustwie i zdradzie a wy mówicie o niepodległości?
  Tak,w rodzinach ludzie mają po trzy samochody tylko że z drugiej ręki zjeżdżone przez Niemców.Wielu Polaków kupuje odzież z lumpeksów również schodzone.W sklepach jest wszystko tylko młodzież wyjeżdża z Polski bo tu nie ma pracy albo jest za dwa tyś.złotych a za te pieniądze nigdy oni nie kupią sobie wymarzonego mieszkania.Polacy zarabiają 3 lub 4 razy mniej niż na zachodzie a wy piszecie że Polska jest niepodległa.Jedenaście lat maszerujecie legitymizując okupanta tak jak okupant uwiarygadnia ,,zwycięstwo'' Solidarności(swoje zwycięstwo) stawiając pomniki,nadając
  nazwy ulicom i zjawiając się w kościele.Tą kolonią rządzi lewactwo które stworzyło atrapę demokracji w postaci partiokracji mając Polskę i Polaków głęboko gdzieś.Zniszczyli wszystko a wy mówicie o niepodległości?
 • @maro 18:36:45
  ------------
  "Zniszczyli wszystko a wy mówicie o niepodległości?"
  ------------
  Tak naprawdę Polski jako państwa rządzonego przez Polaków i dla Polaków - nie ma. Nie ma! Chociaż jest ona na mapie.
  Wniosek?
  Czy aby te marsze są nieświadomymi marszami na rzecz Polin? Tak to wygląda - niestety.
  Nie znaczy to - żeby nie maszerować w ogóle - tylko maszerować pod innymi hasłami.
 • @demonkracja 18:47:27
  Masz rację kolego ale wiesz przecież że Bąkiewicz pozwala manifestować tylko tak aby się nie narazić okupantowi.Nie pomoże nam zachód bo z nas żyje,nie pomogą nam media bo są na sznurku systemu,nie pomoże nam kościół bo się ustawił przy okrągłym stole.Musimy uświadamiać ludzi,budować struktury,partię i być gotowym na najgorsze a jeżeli to się zacznie należy pamiętać że najlepszą obroną jest atak.
 • @maro 19:21:06
  https://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/202011/1604997631_roj7oe_600.jpg
 • @rabszak 19:28:49
  ONZ,WHO czy Europejski Trybunał Praw Człowieka mają nowy program-zniszczyć państwa narodowe i zmniejszyć populację.Jedenaście lat maszerowania bez efektów zarówno fizycznych jak i świadomościowych a teraz kolejna próba zrobienia czegoś co jest skazane na niepowodzenie.Nie tędy droga,nie należy się układać z okupantem który chce eksterminować Polaków ale trzeba żyć w prawdzie,budować świadomość,wyrzec się własnych ambicji,tworzyć partię polską oraz struktury podziemne.
 • @maro 18:36:45
  To według Ciebie, nic nie robić i tylko usiąść i płakać i tylko narzekać.

  Ale my Narodowcy wolimy działać, a że Polacy woleli bajki pisowskie, to już rolnicy, rybacy, górnicy, już pisowcom podziękowali.

  Teraz czas działa dla Narodowców, a czy to wykorzystają to czas pokarze.
 • @demonkracja 18:47:27
  To sobie siedź w domu i pisz na komputerze, a inni będą za Ciebie walczyć za Niepodległość dla Polski. A potem na kompie udawać, jakim się jest patriotą.
 • @Pyra z Wildy 19:51:44
  Robić,robić tylko nie z ludźmi umoczonymi i takimi co to chcą przejąć wszystko a jak się nie udaje to dzielą Polaków.Kompromisy w celu budowy jedności dla dobra Polski.
 • Widzę że co niektórym na NEonie
  Narodowcy nie pasują, wolą pisiorów, komuchów czy folksdojczy z PO.

  A na swoim komputerze jak ładnie kłamią, pisząc o Niepodległości dla Polski, nie ruszając dupy z fotela.
 • @Pyra z Wildy 22:23:58
  A kogp ty masz na myśli pisząc " narodowcy"? Chyba nie tych cynicznych karierowiczów, w większości żydowskiego pochodzenia, którzy żyją na koszt naiwnych Polaków takich jak ty?
  Ty możesz nawet na Rajd Podległości możesz nawet jechac damką i wziąć na ramę R.Bąkiewicza i K.Bosaka :))))
 • @stanislav 23:30:13
  Te miliony które chodziły na marsze Niepodległości w całej Polsce, to też żydzi?

  Widzę że u Ciebie nawet w lodówce jest żyd, a pod swoim łóżkiem patrzałeś też.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930