Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

Gdzie są te PiS-owskie tchórze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Osrane i posrane że strachu, udające katolików tylko przed kamerami TV. A gdy przyszło bronić wiary i kościołów, to srali że strachu przed bandą lewaków, siedząc w domu. I oglądając jak Narodowcy własnymi piersiami ochraniali kościoły.

Tak się dzieje, gdy rząd PiS-owców, zamiast działać i brac za mordy lewactwo wszelakie, to oni ochraniali te lewackie gnidy, gdy maszerowali i profanowali co dla nas katolików jest święte. A gdy Narodowcy staneli w obronie naszej świętej wiary katolickiej, to PiS-owskie tchórze zrobili ostre pałowanie na Narodowcach. Bo euro-burdel nie będzie protestował, a jeszcze będzie chwalił i zachęcał do rozprawienia się z Narodowcami. Jako jedynej siły, w Polsce, która nie pozwala na plucie i profanowania co dla nas katolików jest święte.

 

Lewica i feministki nie ustępują! Szturmują kościoły, atakują osoby o odmiennychpoglądach, nie cofają się przed niczym. To zasługa PiS-u, który do tej poryna to pozwalał i takie zachowania ochraniał.

Wczoraj dzicz lewacka o godzinie 16 zablokowała ulice w Polsce i gdzie był osranyze strachu PiS, bo polcja nie działała. Gdyby to Narodowcy to zrobili, to było bywielkie pałowanie Narodowców, bo tak działa antypolski PiS.


Prezes Bąkiewicz powołał Straż Narodową, do ochrony kościołów przed lewackądziczą, która chce plugawi i niszczyć kościoły. A tchórzliwy i osrany że strachu PiSnie za bardzo chętny, by działać w tym kierunku. By czasem euro-burdel, nie pogroziło łamaniu prawa w Polsce przez PiS i wtrzymaniu wypłaceniu Polsce należnych kwot zUE.


Polacy! Tylko Narodowcy zostali do obrony Ojczyzny i wiary katolickiej w Polsce, bo na osrany i posrany ze strachu PiS, nie można liczyć.

Wczoraj kibice Lecha Poznań - Narodowcy i ja z nimi, ochranialiśmy Katedrę w Poznaniu, bo takie jest nasze credo, jako katolików

 

A PiS woli ochraniać lewactwo wszelakie i banderowców, jak patriotów Polskich.

 

 

 

 

 

  

KOMENTARZE

 • Gdy Bóg jest na pierwszym miejscu
  To wszystko inne też będzie na pierwszym miejscu.

  Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu.

  Pokonamy lewactwo, bo z nami jest Bóg, a z lewactwem szatan.

  A z Bogiem nikt jeszcze nie wygrał i nie jest w stanie wygrać.

  W końcu Polacy zobaczą, kim są farbowane lisy z PiS, udający katolików.
 • Jakiś pisowiec się obraził
  I dał jedynkę, bo prawda go zabolała.
 • @Pyra z Wildy 12:05:12
  Mówisz to jako łamiący permanentnie Prawo, ustanowione przez Boga dla Jego ludu, czyli jako bałwochwalca?

  Ciekawa obserwacja w kraju powszechnego bałwochwalstwa, jest jeden wyraz opisujący ten proceder. Logika podpowiada że taki wyraz nie powinien znajdować się w słowniku j.polskiego w ogóle.

  50 % stanu armii Hitlera nie udawało katolików. Podobny odsetek komando obozowego, tak samo.
 • Co tam wiara gdy niszczona jest GOSPODARKA Polska !
  Hasło żyda Morawieckiego to Polacy do łopaty !

  1. niszczone są firmy małe i średnie biznesy ! Lockdownem !
  2. niszczone jest polskie rolnictwo !
  3. niszczone jest szkolnictwo ! szkoły zamykane sa pod byle pretekstem a nauczanie zdalne to wtórny analfabetyzm !!!
  4 Uczelnie zamknięte do dzis [ po co polakom wykształcenie do łopaty ]


  Hasło wszystkich POLAKÓW , WYPIERDALAĆ żydo-brunatny pisie !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Oracz 12:40:48
  Ja staje po stronie Boga, a ty po której stronie stajesz?

  Stanie po stronie Boga, i obrona wiary i kościołów to bałwochwalstwo?

  To dużo mówi o Tobie.
 • @Pyra z Wildy 12:53:55
  Stoisz po stronie tłuszczy, posłusznej swoim faryzeuszom. Czcicielu /królowej nieba/, zobacz jakie nagrody są przewidziane za czczenie jej posążków! Księga Proroka Jeremiasza rozdział 44 werset 16.

  Armia pana Hitlera, dnia pierwszego września roku pamiętnego, została pokrzepiona odczytem odezwy biskupów rzymskich, nawołujących ,,swoich wiernych" do wykonywania rozkazów i wiernej służby swojej ojczyznie i Fuhrerowi, celnym strzelaniem na komorę obcojęzycznych katolików.
  Nie łapiesz jakiemu bogu to jest miłe, owe zabijanie takich samych głupców jak oni sami? A może wzorem PiS, raz ci konstytucja leży, a raz nie leży? W zależności jak wiaterek powieje?
 • @Oracz 13:05:06
  Jezus Chrystus jest moim Panem i Królem, tak jak Królowa Polski Matka Boga Maryja, jet moją królową i Panią.

  I tylko Jezus Chrystus i Matka Boga Maryja, mogą uratować Polskę.

  A ty jako wolny człowiek możesz wierzyć w co chcesz, nawet w Światowida
 • @autor
  Od dawna wiadomo,ze największymi wrogami KK są żydzi i wszelkiej rasy lewactwo. Wszystkie te lewackie organizacje są przesiąknięte judejczykami a i w PIS-ie co drugi nosi jarmułkę w kieszeni.A wiadomo przecież,że żyd żydowi żadnej krzywdy zrobić nie może dlatego z tymi lewackimi terrorystami obchodzą się jak z jajkiem.
 • @matterhorn 14:04:51
  Dokładnie jak piszesz.

  A szczególnie sługusy lichwiarzy z PiS, którzy swoim wasalstwem wobec lichwiarzy, udają katolików, co teraz widzimy ja obsrani ze strachu nie chcą
  bronić naszej wiary katolickiej i kościołów.
 • @Pyra z Wildy 13:21:22
  Oszczędź sobie pustosłowne deklaracje.

  Bóg nie ma matki!
  Bóg istniał zanim powstała w ogóle pierwsza niewiasta, zanim powstało jakiejkolwiek stworzenie.
  To są konstrukcje faryzejskie z tymi ,,matkami Boga", bóstwa babilonsko-egipsko-rzymskie. Posągi kobiety z dzieckiem i bez dziecka. Szatan pilnuje, byś pod pozorem ,,posłuszeństwa Bogu" był mu w każdym szczególe nieposłuszny. W ten sposób kpi z dzieła Boga, zwanym stworzeniem, bo zgubiła go pycha i zazdrość, oraz wydano na niego wyrok, a apelacja została odrzucona.

  Pewnie nawet nie wiesz jak zrobić użytek ze wskazanego przekazu Proroka Jeremiasza, bo albo brak Biblii, albo robi ona za eksponat. Z rozbrajającą szczerością pouczył mnie dawno nie widziany kolega-katolik. Jemu, a tym bardziej mi, ,,nie wolno" samemu czytać nic z Pism, bo od tego są katoliccy uczeni w piśmie i mają oni nadane odpowiednie przytłaczające tytuły: dokrot, profesor itd. Przy nich mam obowiązek udawać niepiśmiennego, ułatwią mi to wspólnie z władzą, opadatkowujac mnie tak, bym w pracy i łożu spędził życie. I wtedy na rozkaz, kapelan udzieli mi odpustu i w stosownym momencie, jako katolik będę miał boży obowiązek mordować takich samych parafian, jakim byłbym trzymając się z dala od Pism.

  Hola hola. Dziś ,,komuna" każdego z nas uczyniła piśmiennym. Kościółek chwilowo nie leje płynnego ołowiu w gardła, nie krzyżuje, nie pali na stosach. Możesz stać się piśmiennym-praktykującym. Biblię na lichym papierze można kupić za coś około 30 zł, ewentualnie dostać za podobną kwotę w antykwariacie. To nie są te czasy, byś wykręcał się numerami rodem że średniowiecza. Co innego brak czasu, ale i ten możesz wygospodarować.
 • @Oracz 13:05:06
  Może byś się skupił na Nowym Testamencie? Chyba, że ty jesteś starozakonny? Wg mnie, katolicyzm powinien odciąć się od ST, poza najwyżej stworzeniem świata i ewentualnie ksiągami Prorockimi
 • @Oracz 14:45:22
  Ty jesteś po prostu mentalny pustynny koczownik. A dla takich byl przekaz demona pustynnego.
 • @Oracz 14:45:22
  Daj sobie spokój i nie wysilaj się i się nie ośmieszaj się.

  Jezus Chrystus, syn Boga jest poczęty z kobiety Maryi z ludu, za sprawą Ducha Świętego, zesłanego od Boga Ojca.

  To nawet już wiedzą małe dzieci, więc nie udawaj nierozgarniętego.
 • @Pyra z Wildy 15:16:03
  Miriam ziemska matka Chrystusa to nie katolicka Maryja, pod której czczenie podwaliny złożył fałszerz Ewangelii: Łukasz z Antiochii, przyboczny faryzeusza Szawła-Pawła-Saula.

  Oto dowody. Matka Chrystusa miała poza Chrystusem dalsze potomstwo, a bóstwo podane do czczenia przez rzymskich faryzeuszy jest ,,zawsze dziewicą" identycznie jak analogiczne bóstwa babilonsko-egipsko-rzymskie. Kto się nie podporządkował, ten szedł na kolację z lwami w Coloseum, ku uciesze gawiedzi.

  Oczywiście ten ,,święty apostolski kościół" zakładał ,,święty Piotr", mając coś około 400 lat, wespół w zespół z władcą Rzymu Konstantynem.
  Wymordował on więcej ludzi niż Hitler (któremu ,,błogosławił") Stalin, Pol Pot etc. Lecz cnoty przy tym nie stracił, o nie!

  A Maryja wstąpiła do nieba w 1950r naszej ery. Trzeba być parafianinem w dosłownym tego słowa znaczeniu, by się prysznić z powodu powtarzania tych bredni.
 • @Oracz 16:25:55
  Prawdziwi krewni Jezusa


  46 Gdy jeszcze przemawiał do tłumów, oto Jego Matka i bracia21 stanęli na dworze i chcieli z Nim mówić. 47 Ktoś rzekł do Niego: «Oto Twoja Matka i Twoi bracia stoją na dworze i chcą mówić z Tobą». 48 Lecz On odpowiedział temu, który Mu to oznajmił: «Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi?» 49 I wyciągnąwszy rękę ku swoim uczniom, rzekł: «Oto moja matka i moi bracia. 50 Bo kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten Mi jest bratem, siostrą i matką».

  Tego ,,na mszy" nie czytają, no bo po co (psuć sobie świetnie prosperujący interes)? A tym samym cenzurują naukę Mesjasza, Proroków, a na jej miejsce wciskają nauki serwowane przez ucznia szefa sanhedrynu - Gamamiela, czyli faryzeusza Szawła-Pawła-Saula.
 • @Oracz 16:33:14
  Łudzenie samego siebie

  Mt7,21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" 23 Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"
 • @Oracz 16:37:47
  Napisz najlepiej swoją Biblie i tam te swoje herezje umieszczaj.
 • @Pyra z Wildy 16:45:56
  Toś się katoliku powszechny i rzymski określił. Spróbuję zapamiętać, by pereł przed wieprze nie rzucać, bo tak przykazano. A do zrzucenia kobiety ze schodów, potrzeba aż dwóch narodowców turbokatolików? Cosik cherlawe towarzystwo.
 • @Pyra z Wildy 16:45:56
  Nie masz co ciągnąc dyskusji, to znana atakująca postać,nawet zdaje się zbanowana kiedyś za chamstwo... litera bez Ducha.. kompletnie/ jak faryzeusze/ uważająca się za "proroka". Czasem trzeba wyrozumiałości, nawet dla wylewającej sie pychy!Te zaczepki i stawianie się na miejscu Miłosierdzia i Łaski Boga....skutek bidnego pompowania swojego ego po odrzuceniu przez Matkę!
  A to już uciśniona koleżanki "proroka", takie klimaty lubi... bidne "hamowane" przez narodowców.

  https://twitter.com/i/status/1320809862750679045
 • @trojanka 19:49:12
  Już nie mam zamiaru z nim dyskutować, wiem co ten człowiek prezentuje, a to nie moje wartości.
 • @trojanka 19:49:12
  Oby rzymski powszechny nie pobłogosławił jakiemuś neo-Hitlerowi III wś. Ostatnia ,,błogosławiona" zabrała coś ze 60 mln ludzkich istnień i wygenerowała niezliczoną ilość kalek fizycznych i psychicznych.

  Co czasem widać po ich potomstwie. Natomiast wojny katolicko-katolickie na gruncie polskim, chętnie pooglądam. Nie wiecie potomkowie chłopów pańszczyźnianych, że jesteście na straconej pozycji. Lecz się niebawem dowiecie. Najkatolitszy katolik to meches pochodzenia aszkenazyjskiego.

  Trzech kolejnych ,,,ojców przenajświętszych" jest nimi.
 • @Oracz 20:12:16
  https://www.crossed-flag-pins.com/Friendship-Pins/Israel/Flag-Pins-Israel-Vatican-City.jpg
 • @Oracz 20:14:10
  Chociaż z Panem Kosiurem nie całkiem mi po drodze, to jednak ten artykuł wyszedł mu doskonale i świetnie pasuje do ustalenia hierarchii ważności katolików:

  http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/135591,zwyciestwo-przyjdzie-przez-maryje

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930