Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

Nowy geszeft Kaczyńskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli jak wspomagać gminy żydowskie w Polsce finansowo, by trzepały kasę od rolników Polskich, stając się największymi pośrednikami w sprzedaży bydła z uboju rytualnego w Polsce.

"Hodowca jednego kota, Jarosław Kaczyński" długo myślał jak wspomóż gminy żydowskie w Polsce

I wymyślił piątkę dla zwierząt, zwaną piątkę Kaczyńskiego.

I gdy ta ustwa przejdzie w sejmie, to gminy żydowskie staną się pośrednikami w handlu z uboju bydła koszernego. Ponieważ ustawa będzie zakazywała uboju koszernego na rynki światowe, ale nie na rynki w Polsce, Gdzie gminy żydowskie będą składały zamówienia na mięso z uboju koszernego.

 

A cały geszeft Kaczyńskiego, będzie polegał na tym, że teraz gminy żydowskie będą zamawiały mięso z uboju koszernego dla swoich gmin, a nadwyżki tego mięsa koszernego,będą sprzedawali na rynki zachodnie, dawając swoją cenę i stająć się jedynymi pośrednikami w tym handlu.

Bo kto będzie sprawdzał ile ton mięsa zamawiają gminy żydowskie w Polsce, skoro PiS-PO-SLD chcą zniszczyć Polskie rolnictwo. Czego wyraz dali głosując na piątkę kaczyńskiego.

 

Strategia PiS-u jest prosta jak drut, przegrać za trzy lata wybory do sejmu i senatu, z skoro z rolników robią sobie wrogów i wiedząc że rolnicy przestaną wspierać PiS i na nich głosować, a jest to olbrzymi elektorat. Chcą wpuścić na minę PO, która w swej pazernośći na władzę i rządzenie i niszczeniu Polski, przebija nawet PiS. Więc łby mają zryte i jedną myśl dowalić PiS-owi.

 

By przejąć ponownie rządy w Polsce i ponownie wmawiać Polakom, że tylko za nich w Polsce żyje się najlepiej.

 Widać to teraz najlepiej, że losy Polski i Polaków dla PiS-PO-SLD-PSL nie mają żadnego znaczenia, a tylko władza, prywatne geszefty, niszczenie Polski i poddaństwo dla obcych panów.

A Polska i Polacy mają być w kajdanach i na kolanach, służąc obcym panom i banaowym rządom w Polsce, na któe pozwolą światowi lichwiarze.

 

Polacy obudzcie się z letargu, a łuski niech wam spadną z oczów i zobacie jak PiS-PO-SLD-PSL to wielkie szkodniki dla Polski, którzy tylko udają że chcą naprawiać i wzbogacać Polskę i  Polaków. Bo jak można niszczyć przez PiS, Polskie górnictwo, rolnictwo, rybactwo morskie i rybactwo śródlądowe i jeszcze bezczelnie mówić o sobie że są Polskimi patriotami.

Może i są patriotami, ale nie Polskimi i nie działają na rzecz Polski, tylko Polskę niszczą, by obcym było łatwiej przejąć kontrole nad Polską, a bananowy rząd spełniał rozkazy obcych.

  

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • @Autor
  https://demotywatory.pl/uploads/201907/1564520931_o11v0l_fb_plus.jpg Salute 5*.
 • Ciekawe, co pan kula lis powi, jak przeczyta...
  Pewnie zmilczy, albo uda, że na rejs wyruszył. Kurdupla mu szkalują pod jego nieobecność.

  My na jedostce taki mielim zwyczaj, że karłom nie ufamy. Bolek, magister Kfas, Bul-Komoruski toż to wszystko degeneraty są. Jak kto 170 cm nie urósł, musi przekleństwo nad niem ciąży, nie bez powodu. Matka kurwa, lub dziadek rzyd. Powód jakiś na pewno jest.
 • @Pan podporucznik 23:06:50
  No nie do końca , nasz Amigo też widzi co się w Polin wyprawia . To akurat gwarantuję .Salute Amigo .
 • @Repsol 23:03:53
  My to już wiemy, ale teraz Polacy muszą to zobaczyć jak niszczą Polskę.

  Zaraz przypominają mi się słowa Kaczyńskiego "Izrael to cud naszych
  czasów", czy Tuska "Polska to nie normalność". A teraz Dudy "sława Ukrainie"

  Pozdrawiam
 • 5*
  Ostatnio Duda się odsłonił na Ukrainie. Już tak na całego. Czy ktoś rozsądny może popierać PiS?
 • Cały dysonans poznawczy
  w kontekście tzw. demonkratury u sierot po Polsce w atrapie Polski - bierze się stąd, iż dzielą oni, magdalenkowa ferajnę - co to tam menora na stole - jak gdyby nigdy nic - sobie stała na PO, PiS, SLD, PSL i doraźne efemerydy a to - palikotowe a to petrowe - a to braunowe, etc.
  Wniosek?
  Magdalenkowa ferajna podzieliła się sama dla niepoznaki oraz aby tzw. demonkraturze stado się zadość - ale to nie jest absolutnie powód do tego - aby i sieroty po Polsce w atrapie Polski - też tak tę magdalenkową ferajnę dzieliły.
  Uwaga! Przez zero się nie dzieli! To jest niepodzielny monolit - rodem z samego Piekła. Piekła!
 • To nie tak działa
  Rolnik chowa krowę..i sprzedaje.
  Ubojnia ubija krowę i sprzedaje dalej.

  To ubojnia robi ubój rytualny nie rolnik.
  Ubojnie są pewnie w rękach żydowskich ..to nie są małe firemki to kombinaty fabryki zabijania zwierząt.

  Teraz gminy żydowskie musiały by przejąć koszerne ubojnie ..
  ale nie będzie łatwo bo pokłócą się o pieniądze..nikt tak nie kłóci się o pieniądze jak żydzi.

  Kwestia eksportu jest kontrolowana i wiadomo kto, jaka firma, ile wysyła. a jak na potrzeby własne to nie na eksport.

  Kaczyński uderzył w żydowski geszeft na terenie Polski i stąd taki ajwaj..
  z każdej strony.
  Polski rolnik dalej będzie sprzedawał do ubojni ale już nie na koszerny ubój.. problem znalezienia nowych rynków zbytu to problem ubojni
  nie rolnika... nie zarobią koszerni handlarze a ubojnie będą musiały przestawić się na ubój zgodny z prawem.
 • @Oscar 11:44:15
  Ty widzisz prawo za sługusów lichwiarzy z PiS-u, przyjdą zabiorą zwierzęta, bo stwierdzą że są źle traktowane. I do kogo będziesz się odwoływał?

  Do lichwiarzy w sądach. Oleją delikwenta ciepłym moczem, bo po to były weta Dudy co do sądów, by żydokomuna dalej ferowała wyroki. Walce przeciw Polskości i co Polskie.
 • ciekawe...
  Bardzo duża firma przetwórstwa mięsnego z własną ubojnią u nas...w tamtym roku bodaj właściciel sprzedał ubojnię, zostawiając sobie tylko przetwórstwo...pozdr
 • @Pyra z Wildy 12:38:51
  Tu już fantazjujesz..
  nikogo poza prawdą i racjonalnym działaniem nie bronię.
  nie należę do żadnej mafii politycznej.
 • @trybeus 12:52:26
  Witaj trybie, inteligent z Żoliborza, hodowca jednego kota, nie na daremno mówił "Izrael do cud naszych czasów"

  Pozdrawiam.
 • @Oscar 13:03:43
  Co, dzisiaj się urodziłeś? I nic nie wiesz co się w Polsce dzieje za rządu PiS-u? To wujek google pomoże Ci zobaczyć jak jest w Polsce i jak traktują hodowców.

  Hodowca karpi dostał 4 miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata, bo wyjął karpia z wody i go ważył bez wody, by sprzedać klijentowi.

  To jak ma sprzedawać żywe karpie? A takich spraw jest multum, a wszystko to się dzieje gdy rządzi PiS.
 • @Pyra z Wildy
  W projekcie ustawy uregulowano to tak:

  Minister właściwy do spraw rolnictwa w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw wewnętrznych określi, w drodze rozporządzenia:

  1)kwalifikacje osób uprawnionych do uboju bez ogłuszania;
  2)warunki wyładunku, przemieszczania, przetrzymywania, unieruchamiania w celu dokonania uboju bez ogłuszania;
  3)warunki i metody uboju bez ogłuszania stosownie do gatunku;
  4)warunki nadzoru oraz określania maksymalnych potrzeb członków związków wyznaniowych o uregulowanej sytuacji prawnej funkcjonujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej-mając na względzie zapewnienie humanitarnego traktowania zwierząt podczas uboju bez ogłuszania oraz zaspokojenie potrzeb własnych wyłącznie członków związków wyznaniowych o uregulowanej sytuacji prawnej funkcjonujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.”;
 • @Pyra z Wildy
  Ta zmiana miała być w art. 34 ustawy przez dodanie ust. 7 o treści, jaką podałam w powyższym komentarzu.

  Pozdrawiam
 • @Rebeliantka 17:24:21
  Witaj Krysiu, trzeba niszczyć tych co żywią i bronią, by niszczyć Polski przemysł rolniczy, a na to miejsce wciskać obce korporacje handlowe i wciskać nam gówniany towar, przesiąknięty chemią i GMO.

  Pozdrawiam.
 • @Oscar 11:44:15
  Akurat ubojnie są raczej w polskich rękach. Ale cóż, zawsze można zdrajców PiSiackich usprawiedliwic. Ale faktycznie, rolnik nie zarobi, bo mu ubbojnia tyle zwierząt nie kupi teraz. Ale co zto dla PiSdzielców. Topienie polskich przedsiębiorców to norma
 • @Pyra z Wildy 18:41:02
  Takie są skutki tej ustawy, a "zwierzątka", to jakaś ściema lub skrajna niekompetencja lub strach przed lewactwem.
 • Ja nazywam to PiS-dywersyfikacją.
  Analogicznie do zdywersyfikowania ruskiego gazu na amerykański, polskiego węgla na ruski, tak całą 'polskę' właśnie pis dywersyfikuje na izrael.

  Ba, podobno nawet jesteśmy największym importerem wieprzowiny. Czyli rolnictwo właściwie też jest zdywersyfikowane. Prawdopodobnie zżeramy skandynawskie zapasy wojskowe a naszą wieprzowinę eksportujemy.

  Podobnie jest z licencjami na CO2. Nasze licencje pisdowcy sprzedają na światowych giełdach bo to świeża gotówa a potem ściubią jak wyjść na swoje, np. kupując najdroższy prąd w Europie, z niemiec.

  Zresztą też z węgla.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930