Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

Duda jak PiS woli banderowców, jak pamięc o Polakach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Teraz widzimy jak dla prezydenta Dudy i PiS jest pamięć o zamordowanych Polakach przez banderowców z OUN i UPA. Wolą robić geszefty z banderowcami i ich wspomagać finansowo, jak walczyć o pamięć zamordowanych Polaków przez banderowców.

Walczą o sprawy banderowców, wspomagają ich finansowo z podatnika polskiego.

i udają głupolów że mordów banderowskich na Polakach nie było, byle tylko nie

obrazić banderowskie mendy antyludzkie, bo to ważniejsze jak mordy na Polakach.

Dla ekipy Dudo-PiS-owskiej, mordy banderowskie i żydowskie na Polakach nie zobaczysz w TVPiS,

bo to niepoprawne politycznie. Ale za to mordy Polaków przez Rosję sowiecką i Niemcy, 

TVPiS puszcza od rana do wieczora.

 

Dzisiaj widziałem w TVPiS, jak prezydent Duda zapewniał prezydenta banderowców, że Polska

będzie im dostarczała gaz ziemny, tylko kto za to będzie płacił? Skoro banderowcy wiszą

Polsce już wiele miliardów, a sługusy lichwiarzy z PiS dalej ich finasują i sprowadzają do Polski.

W rozmowach Dudy z prezydentem banderowców, nic nie wspominano,  że banderowska Ukraina

pluje na Polaków i na polskie groby, stawiając pomniki dla banderowskich katów, którzy mordowali

Polaków.

 Nie miejcie żadnych złudzen, Duda i PiS będą zawsze wspierali banderowców, bo takie mają

rozkazy od lichwiarzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Banderowskie pozdrowienie Dudy
  https://youtu.be/NsI9jisS0Y0

  Właśnie osiągnął dno zeszmacenia. Prokuratura IPN i ABW powinny jak najsz6bciej się tym panem zainteresować. Jest to przecież propagowanie ideologi nazistowskiej. To banderowskie pozdrowienie, przy którego wzoszeniu przez upowców WYMORDOWANO setki tysięcy naszych rodaków. Jest ono również dokładnie takim samym pozdrowieniem jak heil Hitler, czy Sieg hail.
  Gdzie więc są organy ścigania tego kraju, które tak gorliwie ścigają Kresowian za głoszenie prawdy o banderowski ludobójstwie Polaków, a tutaj udają głupa, że nic się jak zwykle nie stało?
 • Żeby było jasne.
  Przecież to nie mogą być Polacy ci którzy włażą w dupe banderowskim gnidom którzy przejęli władzę na Ukrainie przez krwawy zamach stanu w Kijowie. To są tylko polskojęzyczne szuje.
  Czego można spodziewać się po szujach ? !
  PLUCIA W TWARZ 200.000 POLAKOM, BESTIALSKO ZAMORDOWANYM PRZEZ UKRAIŃSKICH BANDEROWCÓW ! ! !

  Żaden normalny i uczciwy Polak nie będzie wspierał banderowców którzy ponazywali na upadlinie ulice, place imieniami tych upa zwyrodnialców padalców. I oglosili tą swołocz, tych zbirów bohaterami.
  Tylko najgorsze z Polski probanderowskie kanalie mogą popierać reżim który nie sciga morderców ponad 50 spalonych w Odessie młodych ludzi i jeździ do tych potomków zwyrodnialców, włażąc im w dupę. A takich jak widać nie brakuje w PIS PO SLD i w innych pseudo polskich partiach.

  Okazują na każdym kroku zdradę Polski i Polaków.

  Ale cóż ktoś te szumowiny i antypolskie szuje przecież wybrał ! ! !

  Wyborcy są współodpowiedzialni ze tacy ludzie reprezentują Polskę ! ! !.
 • @Jacek Boki 21:32:18
  Banderopitek to zawsze banderopitek . Salute Amigo . https://www.youtube.com/watch?v=tvSK061E2vw
 • @Monaco
  Ktoś tu kłamie .Salute . https://wirtualnapolonia.com/2015/02/17/andrzej-duda-potomkiem-banderowca/
 • @Pyra z Wildy
  https://www.youtube.com/watch?v=reTNlmxA3as Salute 5*.
 • @Jacek Boki 21:32:18
  200 tysięcy wymordowanych Polaków przez banderowców, a oni geszefty pisdusie robią z banderowcami i w dupie mają Polaków, bo banderowskie ścierwa ważniejsze.
 • on to zdrajca Polski s nie prezydent ❗❗❗
  '
  Tu jest dokument tego haniebnego czynu.

  https://youtu.be/5RpzqC5Wjio

  Jak widać swój ciągnie do swego ❗❗❗

  Ale durnie i przygłupy na drugą turę tego zdrajce Polski wybrali chociaż już dał się poznać że nie reprezentuje Polaków i wiedzieli że jest on żydo banderowskim sługusem.
 • @Jacek Boki 21:32:18 Sława Ukrajini! Herojam sława!
  WIKIPEDIA:

  Sława Ukrajini! Herojam sława! (ukr. „Слава Україні! Героям слава!”, pol. „Chwała Ukrainie! Bohaterom chwała!”) – pozdrowienie ukraińskich nacjonalistów. Część pierwsza, „Sława Ukrajini”, pojawiła się w czasach Ukraińskiej Republiki Ludowej (1917–1920)[1]. Wariant „Sława Ukrajini!” z odpowiedzią „Herojam sława!” z podniesieniem wyprostowanej prawej ręki w prawo-skos wyżej czubka głowy (salut rzymski) został przyjęty jako organizacyjne przywitanie członków OUN i UPA w czasach II wojny światowej[

  OJ TEN DUDA, CHYBA NI WIE CO MÓWI
 • Chciałem coś napisać że Duda coś tam...ale nie muszę
  ..inni napisali to za mnie..
  podpisuje się pod tą krytyką Dudy.

  To kolejny dowód że nie istnieje Polska polityka zagraniczna.
  Państwo solidaruchów to państwo zdrady narodowej.

  Pokaż mi swoich przyjaciół a powiem ci kim jesteś.
  Przyjaciele solidaruchów to niemal wyłącznie bliscy kolaboranci Nazistowskich Niemiec.
  W przypadku PISu są dwa wyjątki to USA i Niemcy...USA globalny bandyta jest najlepszym "przyjacielem" PISu a Niemcy są lansowane n wroga ale powierzchownie na pokaz nie szczerze bo na rozkaz USA kwitnie tez współpraca z Niemcami np w kwestii Białorusi, Nawalnego..

  Polska solidaruchów znalazła swoje miejsce w czarnej d..pie globalnej mafii.

  Jak patrzę w TV na "Polski rząd" to szybko przełączam kanał...bo nie mogę...
  to jest rząd żydowski nie Polski..co gęba to jakaś nie Polska.. a niektórzy importowani z Londynu.
  Pytam gdzie jest rząd Polaków w Polsce ?
  Prosta odpowiedź Solidaruchy to nie jest opcja Polska to opcja dyktatu żydowskiego w Słowiańskiej Polsce... pomijam tu pożytecznych idiotów którym ambona i oficjalna propaganda miesza w głowach.
 • Do @Monaco 21:41:49
  Piszesz pan !
  Ale cóż ktoś te szumowiny i antypolskie szuje przecież wybrał ! !

  Panie Monako te szumowiny sami sie wybierają ! bo wybory są ważne bez względu na frekwencje ! tak sobie żydzi zabezpieczyli w konstytucji  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Do @Leonardo da Vinci 00:27:01
  Panie Leonardo !
  a kogo mieli wybrać tęczowego gogusia Trzaskowskiego ? jak sie nie ma TV to sie przegra każde wybory bo kto ma TV ten ma władze !
  a TV mieli Duda i Trzaskowski ! reszta kandydatów w TV praktycznie nie istnieli ! a jak istnieli to w nie najlepszym świetle !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Do @Oscar 07:09:51
  Pełana ZGODA !
 • "Duda jak PiS woli banderowców, jak pamięc o Polakach"
  ---------------
  Nie oszukujmy się - bo II RP mordowało światowe dziecko diabła i rękami hitlerowskich Niemiec i rękami stalinowskiej Rosji i banderssynami. Potwory te - sami wcześniej stworzyli do mordowania ludzi stworzonych przez Boga.
  Wniosek?
  Przecież dzisiejszą atrapą Polski rządzą ci sami - jak wyżej - uwzględniając wymianę pokoleniową. To nie wszystko - bo trwa kontynuacja tego - co zapoczątkowano kiedyś i panem, towarzyszem Hitlerem i towarzyszem Stalinem oraz najbardziej opętanymi przez Szatana - banderssynami. Zmieniono tylko metody - bo skoro dziadziusiowie mordowali Słowian niemal przemysłowo - to teraz wnuczusiom wystarczy choćby ukoronowany przez samego Belzebuba - świrus.
 • @Pyra z Wildy 22:53:56
  Gen Stefan Mossor chciał zakończyć Operację Wisła wysyłając wszystkich banderowców z rodzinami enkawudzistom, do Rosji, część by poszła do piachu resztą zasiedlili by nimi Kołymę i Workutę,/kopalnie uranu i węgla a tam długo nie pożyli/ a nie rozsyłać ich po Polsce. Nie pozwolono mu i operację przerwano, osiedlając banderowskie pomioty w Olsztyńskim, Pomorzu Zachodnim, Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Sowieci banderowców zwalczali jeszcze w latach 60 ub. wieku. Wielu banderowców przyjechało z Wołynia jako repatrianci Polacy na papierach pomordowanych tam Polaków, które ofiarom zabierali. Coś w tym temacie wiem od sp Taty oficera 27 WDP AK.
 • @Jacek Boki 21:32:18
  Dlaczego można w Polsce promować żydokomunizm. Konstytucja zakazuje propagandy żydokomunistycznej. Rząd jednak nie wyciąga z tego żadnych wniosków karnych. Sprawa Michała Nowickiego, który aktywnie, od wielu lat, promuje komunizm, propaguje kłamstwo katyńskie i konsekwentnie pluje na pamięć Żołnierzy Wyklętych pokazuje straszliwą słabość polskiego systemu prawnego. Jeżeli takiego człowieka polska temida nie potrafi wsadzić za kratki, bo zdaje mi się, że łamie on nie tylko prawo, ale i depcze Ustawę Zasadniczą, to znaczy, że w Polsce prawo jest sprawą umowną. Jestem przekonany, że gdyby jakiś inny obywatel promował w Polsce kult Adolfa Hitlera, to po pierwszym publicznym wystąpieniu, trafiłby za kratki. Jeśli natomiast ktoś u nas promuje nieporównanie bardziej krwawy z totalitarnych ustrojów, to może sobie spać spokojnie. Dlaczego tak się dzieje? A dlaczego byli funkcjonariusze partii żydokomunistycznej zasiadają w parlamencie i europarlamencie, dlaczego część Polaków często wzdycha z sentymentem za okresem sowieckiej okupacji Polski (1944-89), dlaczego zbrodnicze sowieckie żydowskie matrioszki jak Bolesław Bierut, Kiszczak czy Wojciech Jaruzelski spoczywają na cmentarzu razem z tymi, których mordowali? Odpowiedzmy sobie na te pytania i weźmy się do roboty.
 • @kula Lis 69 09:04:36
  Tu masz odtrutkę na swoje poglądy
  https://ziut.neon24.pl/post/158162,jedwabne-taki-rozkaz-niemcy-wydali-10-lipca-1941-r

  Przeczytaj zwłaszcza mój komentarz to przytoczonego artykułu.
  "Cudze ganicie swego nie znacie" chciało by się powiedzieć.
  Przeczytaj mój tam komentarz i zastanów się głęboko..
  ciekaw jestem twoich wniosków.
 • STOP NAZISTOM BANDEROWCOM, To się dogadał komik z tragikomikiem.
  W zamian za Przemyśl ukraińcy mają nam oddać szczątki pomordowanych w Rzezi Wołyńskiej. Takie infantylne te „żółwiki” na poziomie prezydenckim…ŻENADA..W Kijowie Andrzej Duda pozdrowił ukraińską kompanię honorową słowami „Sława Ukrainie!” na co żołnierze odpowiedzieli „Herojam sława!”. Pozdrowienie banderowskiej Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów! a tymczasem… polskie (!) sądy oddały Ukraińcom 800 tys ha polskiej ziemi a wojewoda co temu sprzyjał został ostatnio doradcą Dudy…wstawania z kolan. A o riezaniu Polaków na Wołyniu nic? Hańba! Najlepsze kontakty z Ukrainą to żadne kontakty. Ukraina to nóż, siekiera, widły w plecy, a „kontakty” to właśnie samobójcze odwracanie się plecami. Jaki jest oficjalny lub nieoficjalny tytuł ambasadora Polski na Ukrainie? Wg mnie są tylko 3 możliwe nazwy oddające jego funkcję: milczek, kłamca, przestępca. Krytykowanie zbrodniarzy z UPA jest na Ukrainie karalne - jaką rolę w tej sytuacji i w tak ważnej kwestii jak prawda o masowych mordach na Polakach (i nie tylko) może pełnić nasz tzw ambasador? Utrzymywanie stosunków z osobami ukrywającymi prawdę o mordercach i ofiarach to wstyd i brak szacunku dla pomordowanych! Kiedy Ukraińcy także ci żyjący jeszcze w Polsce odpowiedzą wreszcie za swoje zbrodnie na Polakach? Z czymś takim Polska nie powinna utrzymywać żadnych stosunków. A ruski niech zrobią z Ukrainą co chcą.
 • @Repsol kolejna Iaska zrobiona banderowcom. No to Putin się zesrał ze strachu.
  A Rosja już wycofuje wojska z Krymu. Stosunki z Ukrainą wedle zaleceń mrzonek Giedroycia to pasmo klęsk polskiej polityki zagranicznej! Duda się zbłaźnił po raz kolejny. Po co jechał na Ukrainę? Na bazie zakłamywania faktów przejmuje banderowską wersję historii. Zdumiewa infantylność myślenia prezydenta, że Polska nie może istnieć bez Ukrainy itd. Nic nie zyskujemy na otwarciu się na Ukrainę a wwożą tylko choroby i korupcję. Dlaczego milczał przed wyborami? Początek walki, bokserzy powitalnie uderzają się pięściami, za chwilę I runda i początek mordobicia. Trener Ukraińca ma tajna broń, materiały z agencji z Podkarpacia od braci Rysicz. Gówniarskie zachowanie głowy Państwa ma nas przekonać, że walczy o polskie sprawy?! 5JK, stosunek do Wołynia, oddawanie polskiej ziemi Ukraińcom i przygarniecie Ćwika już nas przekonało jak jest to zdrada! No i w czyim interesie Duda wchodzi w dwustronne sprawy między Moskalami a Banderowcami, nikt nie bronił Krymu ze strony ukraińskiej, po co Duda pcha się w sprawę która nie dotyczy Polski? Trójmorze z banderowcami? Nowy konsulat we Wrocławiu? Nowy rozbiór Polski! A konsulat we Wrocławiu jest przygotowywaniem antypolskiej subwersji na Śląsku razem z Niemcami, otwieraniem nowego kanału odrywania Śląska od Polski. Samobójczy i antypolski krok Dudy i JK.
 • @kula Lis 69 09:45:13
  "Stosunki z Ukrainą wedle zaleceń mrzonek Giedroycia to pasmo klęsk polskiej polityki zagranicznej!"

  Należy oddać sprawiedliwość Giedroyciowi. On miał co innego na myśli, i przewraca się w grobie.

  Giedroyc napisał:

  "Od normalizacji stosunków polsko-rosyjskich zależy nie tylko przyszłość naszych krajów, ale również przyszłość powstającej Zjednoczonej Europy. Nasze dzieje są krwawiącym rejestrem krzywd i porachunków. Te antagonizmy pogłębione są wzajemną ignorancją. Zarówno Polacy, jak i Rosjanie mają skrzywiony wzajemny obraz. Ambitnym zadaniem pisma będzie skupienie ludzi dobrej woli po obu stronach, by zmienić ten stan rzeczy: bliżej się poznać i wspólnie szukać dróg nie tylko normalizacji, ale również współpracy".

  https://liberte.pl/czytajac-giedroycia-wspolczesnie/
 • @kula Lis 69 09:51:21
  Tu się z tobą muszę zgodzić.

  Brakuje Polskich kandydatów podczas wyborów dopuszczani są tylko albo polskojęzyczni albo skaperowani do współpracy z mafią czyli zdrajcy i sprzedawczyki.
 • @Repsol 22:26:29
  PiS jako partia, na czele z prezydentem, który też tą partię reprezentuje pomylili rolę, bo zamiast skupić się na Państwie Polskim, to zarówno on i PiS robią wszystko i dla wszystkich począwszy od Unii przez Niemcy, Izrael i Ukrainę oprócz Polski.
 • @kula Lis 69 09:51:21
  A co mieliście wybrać ?

  " na drugą turę tego zdrajce Polski wybrali chociaż już dał się poznać że nie reprezentuje Polaków i wiedzieli że jest on żydo banderowskim sługusem."

  Wybierając świadomie znając tego zdrajce Polski że nie szanuje 200.000 POLSKICH OFIAR banderowskiego łajna jest się współodpowiedzialnym
  za to co ten zdrajca w imieniu Polski poza granicami Polski wyprawia.

  Nie chcąc wybierać tęczowych czy innych nie pasujących to nie wybiera się najgorszą zadeklarowaną żydobanderowską szuję która pluje na groby Polaków zarezanych widłami i siekierami tym bardziej wiedząc że jeździł do upasynów juź wczesniej i kolaberował z banderowskim pomiotem dając im miliony dolarów i bijąc pokłony przed rezunami zwyrodniałymi mordercami POLAKÓW.

  Można w tej sytuacji nie wybierać ani PIS ani SLD ani PO bo to to samo antypolskie probanderowskie ZŁO ❗❗❗

  Opanuj się.
 • @kula Lis 69 10:50:59
  PIS trochę jakby kręci.. tak jakby miał na jajach mafijne obcęgi.

  Na przykład taki ubój rytualny to wprost geszeft żydowski ..Polski rolnik dostarcza bydło czyli wsad ale rytualnie zarzynają geszefty które mają kontakty handlowe z klientami ..a wiemy kto jest klientelą a kto ma z nią kontakty handlowe...
  Ten koszerny biznes jest w rękach żydowskich..a kolaboranci zasłaniają się polskimi rolnikami.. oni kupują za bezcen od Polskiego rolnika a sprzedają drogo jako koszerne .. ten wzrost ceny mięsa uzyskują za cenę straszliwych cierpień zwierząt..
  Czy tak amoralne zyski można tolerować ..NIE.
  To to samo co handel ludzkimi organami zdobywanymi np na wojnach wycinanymi żywym jeszcze ludziom... masowe przykłady na bliskim wschodzie na Ukrainie i pewni nie tylko.
  ..w tym też się specjalizuje mafia żydowska.. takie koszerne po z żywych jeszcze ludzi organy dają zapewne dodatkowe zyski.
  można by jeszcze pociągnąć sprawę handlu dziećmi dla pedofilów ..

  Na świecie jest popyt na mięso z normalnego uboju i ten biznes w Polsce powinni prowadzić Polacy w interesie Polskich rolników najlepiej Polskie spółdzielnie rolnicze tak by rolnik uczestniczył w zyskach ze sprzedaży mięsa końcowemu użytkownikowi.

  Jednym słowem tutaj PIS uderzył w interesy mafii koszernej i stąd takie silne medialne i polityczne ataki na ten słuszny przecież projekt.

  Odnoszę takie wrażenie że PIS kluczy mając żelazne obcęgi mafii na jajach....całkiem podobnie jak musi to robić Tramp.
 • @Oscar 11:04:26
  Ten projekt ma drugie ważne dno...
  mianowicie po raz kolejny demaskuje polityków.
  gołym okiem widać kto popiera mafię koszerną ... warto zapamiętać..
 • Tak dla porównania i wyciągniecia wniosków!!
  Tak walczył o II kadencję, że aż bez maseczki wiecował.
  Cała 1/3 Polaków poparła Dudę/ z 30 mln uprawnionych do głosowania/po intensywnej kampanii wspomaganej mediami w dzień i w nocy.

  A teraz już nie trzeba dbać o dobro Polaków i ochrony substancji narodowej, przetrwanie narodu!!

  https://ciekaweliczby.pl/zadluzenie-szpitali-2020/


  Mniej pieniędzy na
  onkologię
  leki
  opieke paliatywną
  psychiatrię
  https://www.politykazdrowotna.com/65005,jest-plan-finansowy-nfz-na-2021-rok
  czyli na najbardziej newralgiczne działy lecznictwa!

  Czyli "nadwyżka" dotacji dla NFZ..

  https://t.co/bYB8ghWrE9?amp=1
 • bez słów
  https://www.trendsmap.com/twitter/tweet/1315644880417419264

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_270EH472me4Hn6UNku05fMV10spChAoB,w400.jpg
  za wykop.pl
 • @trojanka 13:27:59
  Teraz Duda pokazuje swój charakter który ukrywał w pierwszej swojej wygranej na prezydenta. A teraz maska opada z jego twarzy, bo nie ma wyborów na trzecią kadencje. I pokazuje po której stronie stoi.
 • @kula Lis 69 08:50:00
  I teraz sługusy lichwiarzy z PiS, wypłacają banderowcom odszkodowania po 100 tysięcy na głowę, za akcję Wisła, po której przesiedlono ich na zachodnie części Polski, a w dodatku przydzielają im lasy.

  Witold Gadowski dobrze to opisuje.
 • @Pyra z Wildy 13:43:27
  No to są przecież "przyjaciele" rządu ,zgodnie z nakazem znad Potomaku i Wzgórz....

  a jak wiadomo budżet Polski, to bankomat do wyłącznego użytku rządu i ich mocodawców!
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/polsko-ty-h-kontrowersyjny-ukrainiec-znowu-szokuje/

  https://wprawo.pl/tag/igor-isajew/

  http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/ukrainski-dziennikarz-porownywal-polakow-do-zwierzat-rzad-pis-przyznal-na-jego-portal-dla-ukraincow-w-polsce-dotacje-40-tys-zl
 • @Repsol 22:26:29
  Teraz wszystko wychodzi co robią sługusy lichwiarzy z PiS.

  Niszczone jest rybactwo, rolnictwo, drobne firmy i pozwolenie na składowisko śmieci z całej Europy i wydawanie miliardów dla lichwiarzy i banderowców.

  To tylko mały wycinek co wyrabia PiS.
 • no i to chodzi...
  Celem ma być stworzenie nowego, intermodalnego korytarza transportowego, łączącego Bałtyk z Morzem Czarnym.

  Katarzyna Barczyk

  cytat z przemówienia Zełeńskiego:
  "Musimy zrobić wszystko, by granica nas nie dzieliła:.

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ukraina-wizyta-andrzeja-dudy-list-intencyjny-o-wspolpracy-miedzy-portami-w-gdansku-i/pccvhlj,79cfc278
 • @Pyra z Wildy 13:52:26
  Pewnie prawda ale czy tego samego nie robiła by PO...
  a dodatkowo wdrażając prywatyzację służby zdrowia, LGBT, edukacje LGBT w szkołach, zamrażanie emerytur i płac. umocnienie "nadzwyczajnej kasty" podwyżki wszystkiego dla ludności (patrze Warszawa"...
  i wiele wiele innych anty Polskich "programów"... i żadnego dosłownie żadnego propolskiego..

  PIS jednak ma jakieś propolskie programy oprócz tych antypolskich..
  PIS jest znacznie bardziej pro Polski niż PO która jest czysto anty Polska
  w tym problem..
  opcji zdecydowanie propolskiej na scenie politycznej nie ma.. choć wszystkie kanapy i solidaruchy tak się przedstawiają...
  Tak się trzyma za mordę cały naród.. i nie tylko Polski..
  To system zniewalania dobrze przemyślany wielowarstwowy...(prawo, zdrajcy, najemnicy, sługusy pożyteczni idioci, siła mundurowa, służby specjalne, propaganda, pieniądze, przekupstwo, szantaż, zastraszanie, morderstwa.. , embarga, zagładzanie finansowe, humanitarne bombardowania, ...nie humanitarne bombardowania..

  System oczywiście wymyślony o realizowany przez globalną mafię i w jej interesie.
  W ten sposób mafia idzie po władzę nad światem.
 • @trojanka 13:49:44
  Trojanka, tak właśnie doi się Polskę, w majestacie prawa.

  Pozdrawiam.
 • @Oscar 14:06:25
  Pis pracuje dla lichwiarzy z Izraela i USA, PO dla szwabów i lichwiarzy z UE.

  A wszystko łączy się w jedno, niszczyć co Polskie.
 • @Pyra z Wildy 13:52:26
  O górnictwie zapomniałeś . Salute .
 • @trojanka 13:55:52
  Siostro czekam kiedy Adrian otworzy w Bieszczadach muzeum przesiedlonych banderopiteków . Ukłony .
 • @Repsol 16:06:14
  Masz racje, coś mi brakowało.
 • @Pyra z Wildy
  Prezydent znowu uraził kresowiaków. Jak to jest, że musimy przyjaźnić się z Ukrainą na tak nieekwiwalentnych zasadach i wbrew woli większości Polaków?
 • @Rebeliantka 10:42:50
  Zawołanie banderowskie przez Dudę, a wcześniej przez Kaczyńskiego, tylko świadczy, jaki mają stosunek do zamordowanych przez OUN - UPA Polaków.

  Pozdrawiam.
 • @Pyra z Wildy 17:40:16
  https://www.youtube.com/watch?v=BUOjfogI380 Salute .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930