Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

PiS chroni zwierzęta a nie ludzkie życie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To już wystarcza by można było stwierdzić, że PiS nie jest partią chrześcijańską, ani partią prawicową. PiS to typowa partia centro lewicowa, która nie przestrzega i łamie Prawo Boga.

Bo jak można nazwać partie Jarosława Kaczyńskiego PiS, skoro dla PiS-u ważniejsze są

zwierzęta, jak troska o życie nienarodzonych dzieci, a słupki poparcia ważniejsze jak.

Prawo Boga. Przecież sam Bóg dał człowiekowi we władanie ziemię i zwierzęta żyjące 

na ziemi, które ma chodować na własny użytek. I nigdzie nie jest zapisane w świętej Bibli  

że za ubój rytualny zwierząt przez człowieka Bóg potępia za ten czyn. Natomiast zabójstwo dzieci 

nienarodzonych Bóg srogo potępia i te osoby co się tego dopuściły. A PiS mając władzę

świadomie tego dokonuje, wciskając swoim wyznawcom, że lepiej wie od Boga, co dla ludzi

ważniejsze. Udając że bazuje na prawie o aborcji, uchwalonej przez żydo-komuchów.

 

 

Prawdziwa partia prawicowo-chrześcijańska, to Narodowcy i oni nawet nie będą się zastanwiać

co jest ważniejsze, życie człowieka, czy zwierzęta, Bo Bóg jest dla nich najważiejszy i Jego

Prawo. 

 Farbowanemu PiS-owi w końcu maski spadły i z tych lewicowych gęb i pokazało się prawdziwe lewicowe

oblicze Jarosława Kaczyńskiegi i jego parti PiS.

Obrona zwierząt jak zycia ludzkiego, przez PiS to jest fakt i nikt nie jest w stanie tego zanegować.

 

A slogany używane przez PiS, Bóg, Honor, Ojczyzna, mogą wrzucić na śmietnik.

Boga nie mają w swoich sercach, bo wybrali zwięrzęta, jak los nienarodzonych.

Honor stracili jak pojechali do Izraela i przepraszali na kolanach żydów za Polską

ustwę o IPN. A Ojczyzna - Polska, nigdy nie była dla nich priorytetem, tylko Izrael i USA. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • PiS to obłudnicy
  Na wzór żydowskich obłudników, co stali na rogach ulicy i modlili się na pokaz. PiS to teraz robi w swojej pisowskiej telewizji.

  A gdy trzeba pokazać swoje credo, gdy robactwo lewicowe wszelakie atakuje co dla Polaków jest święte. To PiS pokazuje swoje credo, ochrona zwierząt, a nie dzieci nienarodzonych.
 • Powiem tylko tyle:
  Nie dla jaj stała menora na magdalenkowym stole. Nie dla jaj!
 • Autorka
  Racz Pani łaskawie zauważyć, że nie można chronić życia "nienarodzonych", bo ci, którzy się nie urodzili, żadnego życia nie posiadają. Jeśli zaś idzie Pani o przymus rodzenia pozwól, aby o tej kwestii decydowały wyłącznie potencjalne matki, zamiast aby faszyzująca partia bolszewicka śmierdzącymi od afer paluchami rządziła polskim kobietom w macicach. I norki i kobiety są matkami, ale rzeczą co najmniej zwyrodniałą moralnie jest, aby jedna matka nosiła skórę zdartą z innej matki. A katolickim Bogiem proszę sobie ust nie wycierać, ponieważ Jego wskazówką dla ludzkości jest przede wszystkim miłosierdzie, nie bestialstwo wynikające z próżności noszenia futra.
  Dwa zera stawiam - jedno za brak umiejętności logicznego myślenia a drugie za brak humanizmu.
 • @viridiana 08:53:44
  Nic pani nie zrozumiała co napisałem, pani feminizm nie pozwala pani logicznie myśleć.

  Nie zabijaj, takie jest przykazanie Boga, ale tylko do ludzi.
 • @viridiana 08:53:44
  Bzdura. Sprawa narodzin dziecka to nie tylko sprawa kobiety. Bo jeżeli tak, to niech nie domagają sie alimentów. A aborcja to zbrodnia. Dziecką nienarodzone posiada dna (nie pamiętam od którego tygodnia).
 • @viridiana 08:53:44
  A jeżeli Bóg katolicki jest miłosierny to tym bardziej nie powinno być aborcji..
  Polecę piosenką jednego prowincjonalnego zespołu punkowego:
  "Dlaczego matki zabijacie dzieci,
  niejedna z Was na skrobanke leci.
  Niech chcecie mieć potomstwa,
  to się nie puszczajcie.
  Do czasu ślubu panny poczekajcie".
 • @Wican 10:03:18
  ,,Bóg katolicki" błogosławiący Hitlerowi wojnę, wzywający do budowy NWO czy wywyższający czcicieli ,,wielkiego niszczyciela", używa tematyki spędzania płodów jako listka figowego.

  https://m.youtube.com/watch?v=zSqOjaBoQBA
 • @Pyra z Wildy 17:28:13
  Jakby Pan zaczął odróżniać katolicyzm od chrześcijaństwa - to może włączyłbym się w dyskusję.
  A tak - tylko Wican i podobni.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:31:18
  Oczywiście, jako katolik piszę o wierze naszych przodków katolików, będę o tym pamiętał. Tylko ja pisałem o judeo chrześcijaństwie PiS-u, udających
  pseudo katolików Polskich i tylko to.

  Pozdrawiam
 • @Pyra z Wildy 11:37:13
  te zawirowania to stąd, że wmawia się iż katolicyzm i chrześcijaństwo to jedno.
  A to dwie opcje cywilizacyjne - wrogie sobie.

  Albo Pan z KK - wtedy przeciw Chrystusowi.
  Albo trzeba do korzeni i nie zwracać uwagi na medialne wycie i groźby zamknięcia furty niebieskiej; toż katolicyzm ją zamknął.
 • @Pyra z Wildy 09:27:44
  Ach, gdzieżby zwykła femina była w stanie pojąć głębię męskiego intelektu. Przeto tak Pan pisz na przyszłość, aby i ona rozumiała sprawy, które jej bezpośrednio dotyczą.

  A teraz proszę uprzejmie wykazać logiczne braki mojego rozumowania. Przy okazji proponuję, aby Pan oddał swojego penisa w zarząd takiej lub siakiej partii politycznej ale wara Panu rządzić bez zgody właścicielki tym, co Pańskiej własności nie stanowi. Niestety, Pan jest zdolny tylko płodzić i to wedle swojego uznania, ale urządzenia do noszenia ciąży i rodzenia dzieci Pan nie posiada, co implikuje zerowe kompetencje w tym zakresie. No i próby rządzenie cudzym ciałem, zdrowiem i życiem (bo rodzenie dziecka nie jest pierdnięciem w salonie) ze szczególnym uwzględnieniem macicy, to bolszewia czystej wody lub gorzej - niewolnictwo. Feminy delikatnie to nazywają - męskim szowinizmem. Pan chciałby kobiety do rodzenia przymusić? Jakim to prawem, prawem kaduka? Nie ma Pan na szczęście żadnej władzy nad macicami, to marzy, aby partia faszystowsko-bolszewicka w Pańskim imieniu kobiety do porodu przymuszała, czy tego chcą, czy nie. A jeśli przy okazji umrą, zostaną sparaliżowane, stracą wzrok, o urodzie już nie wspominając, to przecie sam Bóg tak chciał, Pańskiego sumienia to nie obciąży, prawda?
 • @Wican 10:00:59
  Zna Pan przypadek kobiety, która domagała się alimentów na nienarodzone dziecko lub dokładniej - usunięty płód? Nie wie Pan, że alimenty należą się - i słusznie - tylko urodzonemu? Czy samego faktu posiadania DNA należą się jakieś prawa? Wobec tego, proszę zakazać kobietom miesiączkowania, bo z każdą miesiączką bezpowrotnie wydalają mnóstwo DNA. Plemniki też zawierają DNA. Więc zgłoś się Pan do PiS-u niech zakażą mężczyznom ejakulacji. Poronienia samoistne to też w pewnym sensie aborcja. Tyle, że za tą "zbrodnię" może Pan tylko obciążyć Boga lub Naturę, ale już z karaniem byłby duży problem...
 • @Wican 10:03:18
  I jaki z tego wniosek, że zdolność argumentacji ma Pan na poziomie prowincjonalnego zespołu śmieciowego?
 • @viridiana 13:45:58
  Miła Pani.
  Początek na Neonie miała Pani niezły, ale im dalej w las tym bardziej babskie zainteresowanie wyłącznie własną dupą i twierdzenie, że świat na tym stoi, staje się nieznośne.
  Tego babskiego bełkotu nikt normalny nie jest w stanie strawić.
  Nie chcecie rodzić i zajmować się dziećmi? A pies was .... Róbta co chceta i od... się od nas.
  Nas przestajecie interesować - bo co kobieta może oferować mężczyźnie - jakąś rozkosz intelektualną? Oglądanie koloru pomazanych pazurów? Bo przecież niczego więcej kobiety nie stworzyły.

  Więc, z rewerencją, poszła w ....
 • @Oracz 10:22:29
  O, właśnie himmlerowskie Lebensborny były tworzone w imię Boga a aborcja surowo zakazana. Może Pan Wican powinien dla dodania powagi swoim wywodom napisać na jakiejś szmacie Gott mit uns i przymuszać kobiety do niechcianych porodów.
 • @viridiana 13:45:58
  Szanowna pani jestem za życiem, od poczęcia po naturalną śmierć.

  Jako katolik i mocno wierzący człowiek, jest to dla mnie sprawa najważniejsza, bo Bóg i Jego Dekalog, to dla mnie droga mego zbawienia.

  A pani tylko może dziękować swoim rodzicom, że pani żyje, a mogli zrobić aborcję, a jednak wybrali życie dla pani.

  A dzisiaj jest pani za wolnością dla kobiet i wyborze, gdy pani żyje.
 • @Pyra z Wildy 15:12:57
  Też jestem za życiem, tyle, że od momentu urodzin. Również nie jestem zwolenniczką zabijania zwierząt bez wyraźnej potrzeby, w celach wyłącznie ozdobnych. Ten argument często pada w dyskusjach z tzw. obrońcami życia. Dokładnie mówiąc, aborcję mogła zrobić tylko matka. Ale nie zrobiła, bo byłam dzieckiem wyczekiwanym, upragnionym, wyśnionym. Tak, jak i moje dzieci. Wybrała moje życie dla siebie. W takim przypadku żadna kobieta aborcji nie zrobi. Nie zrobi jej również mężczyzna wobec swojego dziecka z przyczyn oczywistych, zaś nakłanianie do aborcji jest karalne. Natomiast aborcja czyli decyzja kobiety nie obciąża w żaden sposób Pańskiego katolickiego sumienia, więc Pana przekonania w niczym żadnej kobiecie nie zaszkodzą, o ile nie będzie się Pan domagał od jakiejkolwiek partii politycznej ustawy, przymuszającej kobietę do porodu. Moim zdaniem, takie przymuszanie niczym się nie różni od gwałtu, czynionego na ludzkiej wolności. Jest to atawizm męskiego patriarchatu i nie wypływa z religii tylko z chęci dominacji. Jeśli spotka się on z partyjnym bądź rządowym totalitaryzmem i prymitywną dewocją, skutki bywają opłakane. Uważam, że im mniej Państwa w naszych umysłach, ciałach i kieszeniach, tym dla obywateli lepiej. Problem wydaje mi się aktualny szczególnie w tym okresie, gdy rządząca partia planuje zamach na nasze zdrowie a może i życie szczepionką depopulacyjną.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:10:58
  A po cóż tyle agresji, w dodatku do całej płci kobiecej, jakby Panu złość oczy mgłą przysłoniła i możliwość postrzegania, że z personą Pan dyskutuje, nie z tłumem harpii. Po człowieku zainteresowanym filozofią można by się chyba spodziewać raczej stoicyzmu i reakcji w stylu sokratejskim. Czy zetknął się Pan kiedykolwiek z określeniem: "cud narodzin" ? Valerius Maximus (ok.20 - 50 pne) przytacza w swoich dziełach dykteryjkę o Cornelii Afrykana z której drwiła pewna kobieta z powodu braku wytwornej biżuterii. Wówczas Cornelia zawołała wszystkie swoje dzieci i przedstawiając je z dumą próżnej damie rzekła - "To są moje klejnoty". Jeśli nie chwyta Pan paraleli, szkoda czasu na dalszą dyskusję.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930