Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

PiS aresztuje pomnik Rzezi Wołyńskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ten pomnik wykonany przez zmarłego artystę Andrzeja Pityńskiego zamieszkałego w USA. Artysta pracę wykonał za darmo, a wkład dali Polacy mieszkający w USA. By pomnik Rzezi Wołyńskiej trafił do Polski.

 Pomnik został sprowadzony do Polski i uwięziony, w zakładach metalowych w Gliwicach i otoczony drutem kolczastym, by żadne Polskie oko go nie widziało. I tak stoi już aresztowany drugi rok. Żadne Polskie miasto nie chce pomnika Rzeżi Wołyńskiej ustawić. Wszyscy polityczy nabrali wodę w usta i boją się o tym mówić, o pomniku Rzeżi Wołyńskiej, wybitnym pomniku symbolicznym, upamietniającym bezwględne mordy na Polskich obywatelach, przez krwawych bandytów z OUN i UPA. Ani prezydent Trzaskowski, ani prezydent Duda, a w szczególności Kaczyński nie są zainteresowani by ten pomnik Rzeżi Wołyńskiej został postawiony w Warszawie.

Jak ma być zainteresowany tym faktem Kaczyński, skoro na majdanie pozdrawia banderowców olrzykiem "sława Ukrainie" a banderowcy odpowiadają, "sława hierojom" Widziny wszyscy jak PiS wysyła policję do ochrony przemarszów potomków banderowców w Przemyśku, którzy wykszykują antypolskie hasła i wychwalają banderowskich oprawców, którzy mordowali Polaków.

Tutaj link Witolda Fadomskiego na ten temat 

 

  https://youtu.be/QQYdKTtMG7I  

KOMENTARZE

 • Trzeba krzyczeć za naszym wodzem,Herojam sława,!!
  Ukraiński sąd: symbolika SS Galizien nie podlega ustawowemu zakazowi propagandy nazizmu.

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/ukrainski-sad-symbolika-ss-galizien-nie-podlega-ustawowemu-zakazowi-propagandy-nazizmu/
 • Jakaś reakcja na wyrzucenie krzyża z miejsca kaźni Polaków????,,,zero......
  https://t.co/HIXCvsMBT4?amp=1

  Znany pisarz i działacz kresowy, Stanisław Srokowski, napisał list do szefa MSZ. Prosi w nim o interwencję w związku z ujawnieniem faktu ścięcia krzyża, postawionego na miejscu wymordowanej przez Ukraińców polskiej wsi na Wołyniu.
 • @trojanka 21:18:01
  https://www.facebook.com/jacek.miedlar/videos/148197696969198/
 • @trojanka 21:34:45
  Pisiory pokazały że pejsaci, banderowcy są dla nich ważniejsi jak Polacy.

  A mordy na Polakach przez banderowców, PiS ma to głęboko w swoich dupach, przecież służą jako parobki dla lichwiarzy.
 • @Pyra z Wildy 21:53:16
  5 * * * * *

  W sprawie banderowskiej szumowiny kolaborantów z Niemcami i zbrodniarzy ze strony nas Polaków nigdy nie będzie przebaczenia i nie będzie zgody !.

  A polskojęzycznych zdrajców Polski w PiSuarze i w PO-papranej tak jak i w innych pseudopolskich partiach jest więcej tam obcych niż Polaków.
 • @Leonardo da Vinci 13:14:08
  Tak na to wygląda, że część zakapiorów z PiS to nie Polacy.

  Pozdrawiam.
 • @Pyra z Wildy
  Czyli to nie Polacy . Salute 5*.
 • @Repsol 20:29:58
  Jacy to Polacy? A zwłaszcza kaczor, który raz krzyczy sława Ukrainie, a raz mówi że Izrael to cud naszych czasów.
 • Ścigał działacza kresowego i polityka PiS.
  Dziś „Gazeta Wyborcza” robi z niego męczennika: „Prokurator zbyt skuteczny w ściganiu za hejt” . „Gazeta Wyborcza” ma nowego męczennika! Jest nim prokurator Maciej Młynarczyk z Warszawy, który ścigał działacza kresowego ze Szczecina oraz Dariusza Mateckiego zachodniopomorskiego polityka PiS, który znany jest z mocnych wpisów w mediach społecznościowych.

  https://wpolityce.pl/polityka/515704-scigal-narodowca-i-polityka-pisgw-robi-z-niego-meczennika

  Ps...Od kiedy to sprawy dotyczące mordów Polaków na Wołyniu i działania prokuratury w tej sprawie ocenia i komentuje Ukrainiec Isajew będący ekspertem prokuratora w w/w sprawach? Za co ten prokurator ścigał działacza kresowego? za to, że ten opowiadał jak Ukraińcy mordowali Polaków na Wołyniu, czym miał urazić Ukraińców. Opowiadał prawdę o mordach Ukraińców na Polakach-film Wołyń. Podobno miały być redukcje wśród urzędników i administracji. Takie gnidy powinny iść do pierwszego odstrzału. Zwyrodnialec komunistyczny Maciej Młynarczyk z Warszawy, jego rodzice byli też prokuratorami ale w stanie wojennym i zabijali Polki i Polaków za PATRIOTYZM! Z komuchami się nie rozmawia tylko do nich strzela. Śmierć wrogom ojczyzny! Weryfikacja konieczna. Maciej Młynarczyk powinien być wydalony ze służby państwowej w prokuraturze za subiektywne angażowanie się w śledztwa polityczne. Ten prokurator powinien wylecieć dyscyplinarnie i dodatkowo mieć zakaz dożywotni wykonywania zawodów prawniczych.
 • @kula Lis 69 07:12:42
  Widać że ta prokuratorska gnida, ma na to pozwolenie, by karać ludzi, co za głośno piszą, mówią o Rzezi Wołyńskiej.
 • @Pyra z Wildy 09:16:16
  Ja raczej przyjrzał bym się temu prokuratorowi a nie Dąbrowskiemu. Pewnie gdyby zrobili przeszukanie u prokuratora to niejeden portret batiuszki Stalina by znaleźli.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930