Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

Jak PiS i PO zabijają życie w Bałtyku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Płynie gówno płynie po Polskiej krainie, a PiS ma to w dupie i Trzaskowski znowu się wywinie. Bo jak mówią Polskie porzekadła, kruk krukowi oka nie wykole i ręka rękę myje. A PiS i PO doprowadzają do zaniku życia w Bałtyku.

 Rok po roku prezydent Warszawy Trzaskowski z nadania PO wpuszcza do Wisły a potem do Błtyku miliony ton hektolitrów toksycznych ścieków, które niszczą faunę i florę w Bałtyku. A trzaskowski chodzi sobie na wolności i mówi że nic się nie stało. A PiS nic nie robi bo sam jest umoczony w niszczeniu Bałtyku.

Przez 8 lat rządów PO i PSL, PO-PSL pozwalało obcym kutrom na wszelakie połowy w Polskiej strefie Bałtyckiej, niszcząc Polskie łowiska i niszcząc Polskie rybactwo.

Gdzie przykłdowo Niemcy nie pozwalali kategorycznie wpływania Polskich kutrów na łowiska niemieckie i odłów tam ryb. A  Niemcy i inne państwa swobodnie sobie łowili na Polskich wodach i nikt tym się nie przejmował, choć Polscy rybacy protestowali.

 

2015 roku gdy PiS wygrał wybory, Polscy rybacy myśleli że teraz coś się zmieni, a jak się okazało jest coraz gorzej. PiS pozwala by wielkie kutry Norweskie paszowce, odławiali z zwierzchu i zdna wszystkiego co jest potrzebne do życia ryb i roslin i to wywozili do  Norwegi do swoich farm łososiów. To pytam się kto na to pozwala??? 

Taka rabunkowa gospodarka plus toksyczne sieki zniszczą echo system i florę i fałnę w Polskiej  strefie, a za razem będzie to koniec Polskiego rybołustwa na Bałtyku. 

Nikt z państ Bałtyckich nie pozwala u siebie robić odłowów paszowych, tylko Polska pozwala na takie rabunkowe połowy i zanik życia w Bałtyku w strefie Polskiej.

 

Mimo że Polscy rybacy już nie proszą, ale błagają o ratunek dla Bałtyku i dla siebie, bo to ich miejsca pracy. To minister z PiS Grabarczyk i sam PiS nie widzi problemów, bo mają ważniejsze sprawy na głowie, Białoruś, oddawanie lasów dla banderowców i ich utrzymywanie i jak wypłacić 447 by Polacy się nie wkurwili i nie pogonili PiS.

 

Tu link gdzie W. Gadowski mówi o Bałtyku i na co pozwala PiS. 

 

 

 

 

 https://youtu.be/7MF4S4xGbSY

 

KOMENTARZE

 • Podobno gaz zdrożał ..o 100%!!!!!!!!!!!!!
  https://biznes.interia.pl/gieldy/aktualnosci/news-grupa-azoty-podaje-wyniki-za-ii-kw-2020-r-koniec-niskich-cen,nId,4723087

  Taaa...
  https://t.co/K0kAKjkfiE?amp=1
 • @trojanka 16:17:49
  Niszczą nasz Bałtyk, a ludzi to nie obchodzi, bo pełna micha najważniejsza jaką serwuje im PiS, by te wszelkie geszefty przed Polakami ukryć.

  A co będzie za parę lat, w naszym Bałtyku, rzekach jeziorach, kto by się tym martwił, jak wysypią syf blisko ich domu, to dopiero będą protestować, a może jeszcze nie.
 • Zgoda z wyjątkiem jednej sprawy
  Taki zrzut ścieków, oczywiści poza czasem kiedy w Warszawie była ulewa, ale wtedy ścieki były rozwodnione to mieliśmy w trybie ciągłym do czasu wybudowania Czajki II i tego nieszczęsnego kolektora. Oczywiście, skoro wydaliśmy pieniądze na oczyszczalnię to powinna działać.
 • @Zawisza Niebieski 18:27:00
  Zawisza niech Polacy zobaczą jak PiS dba o dobro Polski i Polaków i jak postępują i jak chronią stanowiska pracy dla obcych, a niszczą stanowiska dla Polskich

  A za parę lat pozwalania na taką politykę grabienia i niszczenia Bałtyku, osiągnie dno, a flora i fauna Bałtyku zaniknie.
 • @ Autor - 5*
  Jeśli Polakatolicy nie staną się Polakami i nie zaczną się politycznie organizować jako naród, to nigdy nie zlikwidujemy rządów wszystkich syjonistycznych PiS-dzielców niszczących nasz kraj od 30 lat.
 • @Rzeczpospolita 19:46:47
  Można być katolikiem, można być niewierzący, ja jestem wierzący i wierzę w Boga, a nie w PiS i krew mnie zalewa gdy widzę te wszystkie geszefty i ludzi którzy we wszystko wierzą co powie guru Kaczyński.
 • @Pyra z Wildy
  Salute 5*.
 • "Zniszczyć Polskę, w jej miejsce stworzyć Polin"
  .
  to jest faktyczny program partii jedności o nazwie PO.PiS

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  partia, to organizacja przestępcza, której zadaniem, obok rabunku mienia społecznego (n.p. lasy) i prywatnego jest ogłupić znaczą część ludności, aby na nich oddała głos.

  Oddawanie głosu na partię jest przekazanie jej pełnomocnictwa do decydowaniu o egzystencji każdego człowieka, n.p. czy ma być upodlony w ramach operacji "Pandemia" i w jaki wymyślny sposób:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Czlowiek

  Kadencja wyborcza, to okres przyznany wybranemu na rabowanie ludności, z uwagi na krótki okres kadencji, wybrani starają się zrabować w tym czasie ile się tylko da, bo może drugi raz nie otrzymają tej możliwości.

  Te podstawy systemu, nazywanego demokracją, są mało znane.
 • @Jozio z Londynu 20:22:35
  Józef ja wędkuje w czystej wodzie, a w tej wodzie którą pokazujesz to nie długo nawet szczur wodny padnie, a Ty smacznego mi życzysz.

  To powiedz mi Józef, dla czego PiS pozwala na połowy paszowe w Polskiej strefie na Bałtyku. Gdzie żaden kraj Bałtycki na takie połowy nie pozwala.
 • @Repsol 21:10:51
  Dzięki
 • @Laznik 21:30:46
  Udają świętych, a teraz coraz bardzie wychodzą ich przewały, które coraz trudniej jest PiS-owi ukryć.
 • @Jozio z Londynu 20:22:35
  Takie ryby to ty Husky konsumujesz w londynku bo na inne cię nie stać.
 • @Pyra z Wildy 21:55:12
  Zawsze uważałem że PiS PO to jedno zło!

  5*****
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:43:04
  Ja zrozumiałem jak prezydent Duda zawetował ustawy o sądach i ustawę degradacyjną, a pisiory nie protestowali i jeszcze poparli Dudę.

  Czym pokazali że, nikogo z PO nie będą karać za tysiące afer, bo swój swojego nie kara, ręka rękę myje.

  Dzisiaj widzimy, że coraz więcej geszeftów robionych przez pisiorów zostaje odkryta i pokazana.
 • @Pyra z Wildy 10:16:12
  Teraz to już jasne jak słońce, że te afery z czasów PO PSL robili razem. Nie ma innego wytłumaczenia. Dla motłochu zrobili przedstawienie w Sejmie pt "audyt", żeby motłoch, zwłaszcza pi-siurski się cieszył i tyle.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:55:53
  Zrobili teatr dla pisowskiej gawiedzi "sądy Polskie" by żadnego żydo-komucha nie można było ukarać, bo taki rozkaz dostali od starszych braci lichwiarzy.

  Gdyby Polska była normalna, to tacy ludzie jak Balcerowicz, Lewandowski i spółka parobków lichwiarzy, którzy sprzedali w złodziejskiej prywatyzacji 3/4 Polski, już dawno by siedziała.

  Więc zażydzony PiS musiał zagrać farsę, dla swoich wyborców "sądy Polskie" wiedząc dobrze ze lemingi pisowskie wszystko łykną.

  A teraz pisiory wylewają krokodylowe łzy, jakie te sądy złe, udając że nie pamiętają, kto wetował ustawy o sądach i ustawy degradacyjnej.
 • Ojojoj.....nowe "dyrektywy" czy rozkazy czy raczej raczej zdechła ribka, czy głowa konia we krwi, na poduszce????
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/amerykanie-zablokuj%C4%85-dekoncentracj%C4%99-medi%C3%B3w-nieformalne-ostrze%C5%BCenia-z-ambasady/ar-BB18UiQH?li=BBr5MK7
 • 5 *****
  To jest wszystko prawda i fakty.
 • @Pyra z Wildy 14:02:39
  Na targach rybnych w Danii sama drobnica zassana przez pompy ich trawlerów, nie sieci. Im wolno ssać i drobnicę niewyrośniętą sprzedawać, przepisy Unii mają w dupie.
 • @Pyra z Wildy
  "Płynie gówno płynie po Polskiej krainie, a PiS ma to w dupie "

  No nie. Pis się wstrzymuje.... jak długo?
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:35:51
  A wiesz co się stanie jak PiS popuści???
 • @kula Lis 69 19:51:46
  Nie kijem to pałą i w Polski Bałtyk i Polskie rybactwo, a PiS na to pozwala.
 • @Pyra z Wildy 17:18:44
  Jezel chesz pisać powazne artykuły, to najpdierw zdobądż WIEDZĘ!!!Odpowadzaniem ścieków zajmuje się samorząd Warszawy i mieszanie do tego PIS pokazuje, że porównując PIS z PO nie masz pojęcia o polityce i powinienieś pisać bajki dla dzieci, choć mam wątpliwość, czy dzieci nie dostałyby od nich pomieszania z poplątamniem!!!PS. Jestem mieszkańcem Warszawy od ok 65 lat!
 • @zibi 15:03:58
  //Jezel chesz pisać powazne artykuły, to najpdierw zdobądż WIEDZĘ!!!//

  Jeśli chcesz komentować na NEon 24 to naucz się pisać po polsku.
 • @zibi 15:03:58
  I co że jesteś z Warszawy, ja jestem z Poznania i los Polskich rybaków jest mi bliski na sercu, tak jak czystość i życie na Bałtyku.

  A PiS pozwala na połowy paszowe, które ogołacają i niszczą Polską strefę na Bałtyku.

  Więc się pytam kto wziął w łapę z PiS-u, skoro Polska jedyna pozwala na odłów paszowy.

  Więc to ty piszesz bajki i wspierasz zażydzony PiS.
 • @zibi 15:03:58
  Widać że po łepkach czytałeś mój artykuł.

  Gdzie pisałem że ścieki z Wisły to robota PiS-u.
  Robota PiS-u to pozwalanie na odłowy paszowe, gdzie jest prowadzona rabunkowa gospodarka i niszczenie flory i fauny wodach Bałtyckich w strefie Polskiej.

  A dodam że żaden kraj bałtycki nie pozwala na odłowy paszowe, a Polska pozwala.

  To według Ciebie, inne państwa bałtyckie są głupie, a jedynie Polska mądra.

  To gratuluje twojej dedukcji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930