Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

Upadek Polski za PiS-u

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pamiętam dobrze jak sympatycy i sam zażydzony PiS, mocno protestowali gdy PO chciało sprzedać Polskie Lasy, dla żydo-lewackiej UE. Protesty w sejmie, na ulicach i na portalach pisowskich, były non stop.

 Dzisiaj zażydzony PiS, oddaje Polskie lasy dla potomków banderowców i wypłaca

 100 tysięcy dodatkowo dla tego co dostaje odszkodowanie za to że jego przodków,

wywieziono na zachód Polski w ramach akcji Wisła, jaką przeprowadzili komuniści,

by przesiedlić banderowców na zachodnie ziemie odzykane dla Polski.

Więc zachodzi pytanie, po co to robi zażydzony PiS I wychodzi przed szereg?

Skoro banderowska Ukraina,nie wypłaca Polakom utraty mienia, które Polacy utracili

 na ziemiach wschodnich, należących do Polski, a dzisiaj są to ziemie banderowskiej Ukrainy.

 
Dzisiaj sympatycy zażydzonego PiS-u, ani nie protestują ani nie wychodzą na ulicę

i nie protestują, że zażydzony PiS oddaje dla banderowców Polskie lasy,

jak również nie protestują gdy banderowcy chodzą po Polskich ulicach i krzyczą

antypolskie chasła i plują Polakom w twarz, wychwalając banderowskich morderców,

którzy mordowali Polaków. A wszystko to za zgodą zażydzonego PiS-u, który na to pozwala.

A w dodatku policja pisowska, ochrania te banderowskie marsze i ostro pałuje Polaków,

którzy przeciwstawiają się tym banderowskim opluwaniem Polski i Polaków.

 

 Dzisiaj za rządów zażydzonego PiS-u, prawa dla żydów, banderowców i LGBT, są większe jak 

prawa dla Polaków. A gdy Polacy stają w obronie wiary, oraz dobrego imienia Polski,

zażydzony PiS wysyła swoich policyjnych pretorian i zaczyna się ostre pałowanie Polaków.

By wybić im z głowy myślenie o Wolnej i Niepodległej Polsce katolickiej.

 

 Za rzadów zażydzonego PiS-u, w Polsce można jedynie obrażać Polaków i deptać

ich uczucia religijne, bo każdy plujący na Polskę i Polaków dobrze wie, że strachliwy i 

zażydzony PiS nie będzie reagował, bo ma w dupie Polskę i Polaków, bo ich interesy

to nie Polska. Dla zażydzonego PiS-u  priorytetem jest Izrael i USA, a nie Polska.

 

Dowodem niech będzie jak szybko pisiory zareagowali gdy spalono kukłę żyda we Wrocławiu.

lub gdy Polacy obchodzili 200-stu letnią tradycję Wielkanocną bicie Judasza.

Posrany ze strachu PiS, ponaglany przez żydów, działał błyskawicznie, by dopaść Polaków.

A gdy wyznawcy LGBT nieśli waginę jako Najświętrzy Sakrament i profanowali 

naszą wiarę katolicką, to zero reakcji i nikomu zarzutów nie przedstawiono.

 

Dzisiaj zażydzony PiS mówi że nic nie może zrobić, bo sądy nie pozwalają, by kogoś

ukarać. A ja się pytam, kto zawetował ustawy o sądach? By było jak było.

Czy to nie was pisiory prezydent Duda wetował? By żydo-komunie tej w togach i tej POlitycznej

żadna krzywda się nie stała. Bo swój swego nie rusza.

 

Jedyny ratunek dla Polski, to Ruch Narodowy.

 

KOMENTARZE

 • Dżumę zwalczać cholerą?
  Jarosław katolik K. robi co może aby ośmieszyć kraj, prezydenta, premiera z polski robi pośmiewisko a policję ćwiczy do kolejnych przestępstw..
  Polska za PiSu już nie tylko traci 3 mln emigrantów, ale obywatele zaczynają być łapani za mordy i duszeni... Kaczyński to katolicki kryminalista....
  On kradnie dla siebie ten kraj, nie dla żadnej partii ani ideałów. Tak ma wyglądać jego sanacja: paru kacyków co się nakradli, i motłoch zapewne świniom czapkujący - jak za II RP.
  Dżumy jaką jest koalicja kościelno-kaczyńska przeciw narodowi i światu może nawet (jak za hitlera) nie zwalczy się ruchem faszystowskim czy podobnym. Wówczas po prostu jedną cholerę zastąpi się inną. Świat musi być wielonarodowy kolorowy a nie żadna ciemna biała rasa...
  Wasza wiara katolicka to też problem niestety poważny - uprawiacie bałwochwalstwo. SAm bój o te pomniki pokazuje że dla was te bałwany mają jakieś niezwykłe znaczenie. Wy wyznajecie kult bałwanów (patrz kult smoleński na przykład) i kult obrazów (patrz obrazki wymienionej wyżej w artykule). To jest problem. TA wiara jest problemem który pogrąża polskę. Mam gdzieś głupie tradycje... a co z uczuciami inaczej wierzących? Dla nich te bałwany wasze kupione za pieniądze ogółu podatników z terenu publicznego obrażają i uczucia innych, i prawo karne oraz elementarne poczucie sprawiedliwości. Naprawdę nic nie stanie się jak przyjadą do polski francuzi malować obrazy .. wręcz przeciwnie trochę oświecenia wejdzie do narodu. Naród jest tak ciemny, patrz Beata szydło, że jak we francji nakazują usunąć z publicznego terenu przestępstwo (bałwan z elemntami znaków religijnych) to premier B. Sz. chce przemieścić przestępstwo na tereny polski. Babka nawet nie ma poczucia absurdu swojego działania albo robi to z premedytacją dla punktów. Powinniście sobie kiedyś uświadomić, że łamiecie podstawowe punkty dekalogu (gdzie kościół ukrył przykazania zakazu kultu obrazów i posążków). Ignorujecie zakazy Boga i to właśnie przez taką wiarę i takie postępowanie jest u nas tak źle. Naród żyje w ciemnocie wieków średnich czy epoki kamienia łupanego. Ruch narodowy to odmiana faszyzmu w wersji soft która łatwo moze kraj cofnąć do poziomu Kuby (polska dla polaków- debilne hasło kaczynskiego) Polski nie można zamykać na świat a to właśnie robią ruchy narodowe. Ruchy narodowe są podwaliną wszelkich wojen. TAk że won faszystom ich zgromadzenia powinny być nielegalne i ścigane z grubą policyjną pałą. Problem polega na tym że narodowa ciemnota przenika do szeregów policji i jest z tym mały problem. Jeśli proszę państwa mówimy o chrześcijaństwie, to chrześcijaństwo nie dzieli na rasy i narody świata niestety. Ale to prawdziwe. Podróby chrześcijaństwa imitacje pompują ruchy narodowe i żyją z kolaboracji z faszystami. Podróby chrześcijaństwa są przyczyną wojen.
  Czym się karmią ruchy narodowe?
  - że inni (niemcy rosjanie niepotrzebne skreślić) sa gorsi, niebezpieczni i źli .... do tego odniósł się Putin i powiedział że gdyby nie nastawienie polaków przed II wojną do rosji to II wojna światowa inaczej by się potoczyła. Tak, proszę państwa, cały ten narodowizm miał udział w II wojnie światowej i być może w sporej części odpowiada za jej przebieg
  - że niektóre rasy są gorsze od innych....
  - że niby miejscowa tradycja to taki cholerny rarytas. To ubierajcie się ludzie w pasiaki łowickie i kąpcie się w barchanowych majtkach.... i wracajcie do jaskiń, bo taka jest najdłuższa tradycja. Będzie goło i wesoło.... nie ma co się bać czarnego luda .... gorzej to już nie będzie. Świat jest bardziej oświecony co do bałwanów (francja jako przykład) jak katolicka polska... to o czym tu gadać. Równać do świata a nie do upadłej żyjącej w bałwochwalstwie polski.... opamiętajcie się ludzie...
  System obecny można obalić wybierając uczciwych ludzi na kluczowe funkcje. Trzeba taki system rozmontowywać w zgodzie z zasadami systemu nie kopać się z koniem xDDD no niestety....

  Po co te oskarżenia o 'zażydzenie"... no bo wiadomo najlepiej zrzucić winę za katolicką plajtę na żydów i cyklistów.... takie oskarżenia to czysty kryminał....
  Niezły tytuł artykułu... trzeba by go pociągnąć dalej i powiedzieć upadek polski za pisu w kolaboracji ze starym okupantem polski który przyszedł onegdaj tu na mieczach i zbrojnie "nawracać" na bałwochwalstwo.... kraj niszczą oba rządy pisowski i kościelny..

  Jak katolicy porządzą dalej to niedługo śmiać się nie będzie wolno ani oddychać... wszystko na to wskazuje że to drugie znowu nam zorganizują w ramach nie biblii i pisma świętego a w ramach przestępstwa przeciw konstytucji. Poczwary pisowskie do przestępstw Boga nie mieszajcie.. szyszko i inne poczwary i przestępcy.... Nawiasem Szyszko zamieszal Boga w swoje przestępstwo niszczenia puszczy i szybko wylądował w piekle... przypadek??? Co komu szkodzi ładniutki obrazek promujący nergala w formie orłów... a jednak bałwochwalcom wszystko będzie nie tak.... w tym kraju już nie ma miejsca na satyrę żeby się pośmiać będzie trzeba jechać za granicę xDDDD ... to co to za kraj??? Co to za nędza????
  Jest ogromna polonia za granicą potrzebujecie zagranicy i świata aby ten kraj naprawić.... a nie ruchów narodowych, które u nas tylko ośmieszają naród i państwo. W tym kraju ma zdrowo mieszkać i gość i przejezdny i każdy kto tu się zatrzymał a nie robić rezerwat dla polaków - katolików. 20-procentowej mniejszości moherowej. Ten naród to nie jest kościół. To nie jest wasza wiara. Pół narodu myśli zupełnie inaczej. Podatki zdzierają ze wszystkich, a dają tylko jednej "wierze". No cholera to jest prawo i sprawiedliwość po katolicku.... co za draństwo.
 • żydowski Totalitaryzm w Polsce !
  https://i.wpimg.pl/644x429/filerepo.grupawp.pl/api/v1/display/embed/a3015ea5-62ae-4ba8-a60b-ac1201338091


  100 tys policja plus 12 tajnych służb trzyma za mordę Polaków !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Czas by przeprowadzić rachunek sumienia.
  Ktoś jest odpowiedzialny za to co wyprawia wbrew interesom Polski ten PiS.
  Stanowią większość w sejmie i rządzą Polską. 
  Ktoś na nich głosował i wybrał formację niszczacą spokój społeczny aplikując do Polski 3 miliony Ukraińców oraz awanturnictwo w kwestiach międzynarodowych. Ingerencję w sprawy Białorusi, Rosji jak sabotaż NS2.
  Wspomaganie okupacji Afganistanu i Iraku zgoda na żądania 447.

  Ktoś jest odpowiedzialny za samowolę tej partii w kwesti utrzymywania na POLSKIEJ ziemi obcej armii i jeszcze jej z polskiego podatnika finansowanie setkami milionami dolarów rocznie.

  To nie są tylko ci wyborcy którzy głosowali na PiS ale też ci wyborcy którzy pozostali bierni, w domach czy wybrali się na spacery.

  W końcu niech uderzają się w pierś i zrobią sobie rachunek sumienia. 

  To im zawdzięczamy panujący w Polsce stan taki a nie inny. 

  W obecnej dobie ani PiS ani PO ani SLD nie są gwarantem dbania o interesy Polski. Brak jest od 30 lat w Polsce formacji politycznej, partii która zajęła by się sprawami poprawy jakości życia w Polsce i dbania głównie o interesy Polaków a nie jak do tej pory o intefesy obcych między innymi w szczególności Stanów Zjednoczonych.

  Te partie już się obnażyły i ukazały swoje prawdziwe antynarodowe antypolskie oblicze. 

  Czas na refleksję i zaprzestanie opierania się na ich górnolotnych ale fałszywych hasłach. O wolnej Polsce, o sprawiedliwość, o prawie, o niepodległość, to wszystko jest lepem dla tych naiwnych i zapatrzonych w symbole. 

  30 lat już dość długo było czasu by przejrzysty stał się faktyczny obraz sceny politycznej w Polsce, kto tak naprawdę nami rządzi i w czyim celu.

  Pozdrawiam.
 • @Alfax 12:06:31
  Polacy w Polsce solidaruchów są obywatelami III kategorii... i jest systemowe działania rządzących solidaruchów od 98r.
  Na "elyty" czyli I kategorię "Polaków" kreowani, wyciągani są żydzi niezależnie od ich merytorycznych umiejętności... wystarczy sprawdzić jaki procent państwowych bankowych i biznesowych stołków okupują.
  II kategoria to volsdojcze i banderowcy
  a Polacy to tylko tania siła robocza.

  Polska solidaruchów to Pollin.z domieszką banderstanu..
  Polacy w Polsce są jak Palestyńczycy w Palestynie.

  To jest metodyczne, planowe działanie wszystkich rządów solidaruchów... zawsze popierane przez KK.

  A Polska była Polska przed 89r..Polskie zasoby ekonomiczne należały do Narodu Polskiego. Solidaruchy raz KK z JPII na czele to wszystko skutecznie zniszczyły.

  Takiej skali zdrady narodowej oraz głupoty narodowej nie zaznała Polska nigdy w całej swojej historii.
  Pod zaborami więcej było Polski w Polsce niż za solidaruchów.
  WE Wrocławiu już lokalna TV nadaje po banderowsku.
  To już nie jest Polska TV a za chwile to już nie będzie Polskie miasto bo władze Polskie już nie są owszem są jeszcze polskojęzyczne ...

  Polsce wg władzy solidaruchów ofiarami są żydzi i banderowcy (po akcji Wisła) a sprawcami zbrodni Polacy...
  Za chwilę okaże się że i naziści to ofiary Polaków ..

  A wszystko robią rządzące Polską solidaruchy przy wsparciu KK już teraz bez JPII który dał przykład .....
 • Witaj @SolidarnyX 19:17:04
  To mówi Witold Gadowski w "komentarz tygodnia" na ytube

  https://youtu.be/Ccg3oIL5g_E, tu masz link, a 14 minucie zaczyna o tym mówić, jak pisiory oddają banderowcom lasy i jeszcze płacą 100 tysięcy, dla banderowca który dostaje lasy.

  Pozdrawiam.
 • @Pyra z Wildy 19:41:32
  Na pocieszenie powstanie Polin . Salute 5*
 • @Leon. 18:07:43
  Ty i tobie podobni "pisarze", uważajcie, bo żydzi są w wielu państwach, że nie wspomnę o Jezusie Chrystusie, który był żydem!!! Przyślą komando i spadnie parę łbów!!!
 • @SolidarnyX 18:12:59
  "Jezus był żydem zabitym przez żydów - a to ogromna różnica."

  A sokrates był grekiem zabitym przez greków ;)
 • @SolidarnyX 18:12:59
  Jezus nie był żadnym żydem...był Galilejczykiem. W czasach Jezusowi współczesnych była Judea, Samaria i Galilea...Izrael nie istniał...
  A rodowitymi protoplastami ludności wymienionej powyżej są dzisiejsi Palestyńczycy...
  Nacja żydowska to plemię a nie naród...
 • @Kwal 22:11:10
  Izrael jako państwo nie istniał. Izrael to nazwa ludu bożego. Nazwa ,,kradziona" (i fałszywa) zarówno przez tych którzy nazywają się Judejczykami (a nimi nie są) jak i prawdopodobnie przez prawdziwych potomków Judejczków. Słowo Żyd jest dość mylące bo obejmuje głównie Aszkenazi, a ci jak wiadomo z Judejczykami nie mają nic wspólnego, no może poza fałszywymi naukami z Talmudu. Podobno ma swoje korzenie w bodaj XVIIw Anglii, a swoje korzenie ma w słowie jewelery oznaczające biżuterię, której obrotem trudnili się Aszkenazi. Chodzi o słowo Jew tłumaczone na Żyd. Ciekawe dlaczego Żyd, a nie Judejczyk?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930