Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

Obrona bandyty z LGBT

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

12 osób poręczyło za aresztowanego bandytę, który obrał sobie pseudo Margot, a który wraz z kolegami z LGBT, pobił człowieka, walczącego o życie nienarodzonych, Wśród obrońców bandyty m.in. ks. Boniecki i rabin Schudrich.

Dzisiaj w obronie bandyty który wraz z kolegami z LGBT, pobili człowieka i zniszczyli samochód

fundacji Pro Life, stawają kapłani kościoła katolickiego, rabini i pastor protestancki.

Teraz widać to wyrażnie jak pewna część kapłanów katolickich zwąchała się z rabinami żydowskimi.

by niszczyć od środka kościół katolicki, i co dla nas katolików jest święte.

Gdy ostro pałowano Narodowców, którzy stawali w obronie wiary i profanowania co dla katolików

jest świete, przez LGBT i inne lewackie ścierwa, to nie widziałem ani nie słyszałem,

by kapłani katoliccy, czy rabini protestowali przeciw pałowaniom przez pisowską policje Narodowców.

A wręcz odwrotnie rabini dziękowali PiS-owi za szybką reakcje, a kapłani  kk milczeli.

A dzisiaj stawają w obronie bandyty z LGBT.

 

 Zostaje tylko mocna wiara w Boga Jezusa Chrystusa i mocne wspieranie Narodowców.

bo w innym przypadku Polska katolicka przestanie istniec jaką znamy, a co najgorsze,

rękami Polaków, którzy za srebrniki judaszowe sprzedali Boga i Ojczyznę.

 

 

 

 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Pyra z Wildy
  Przecież to zwykły pederasta . Prawda ?. Salute 5*.
 • Ks. Adam Boniecki i Naczelny Rabin Polski poręczyli za "Margot": "Trzeba być z bitym"
  https://media.wplm.pl/thumbs/a99/OTYwL3VfMS9jY19kMDljMy9wLzIwMjAvMDgvMjEvMTAxMy82MjIvZDJlYTQyZGUyOTgxNDRhMmEwOGRjZTZjNjRmM2Y3YWIuanBlZw==.jpeg
  Podpisali m.in.Halina Bortnowska-Dąbrowska, Paula Sawicka, ks. Adam Boniecki, ks. Michał Jabłoński, Ewa Jassem, Michael Schudrich, Maria Janina Komorowska-Tyszkiewicz, ks. Alfred Marek Wierzbicki.LGBT...Poręczać za bandziora i awanturnika , który oficjalnie kpi z prawa i ludzi ? Gratuluję inteligencji i poczucia przyzwoitości :) Swój, swojego zawsze poprze? Czy może głupota nie zna granic? Ten pedofilski ksiądz to nie katolik, ten rabin to nie rabin tyko pedofilec? Pozwalanie na masturbowanie 4 latków i stosunki z9 latkami to jest postawa chrześcijańska? Wychodzi na to, że ten „Margot” jest scyzorykiem chrzczony (jak większość lewaków). A Boniecki, ks. Wierzbicki, Schudrich dla katolickich Polaków to nicość! Przecież ci ludzie ujmujący się za tym nygusem i bandziorem Szutowiczem są nienormalni.
 • Czy mamy rozumieć, że...
  tęczowa flaga i związana z tym ideologia jest gwarantem bezkarności, także kryminalnej?
  Bo chyba czynna napaść na osobę i niszczenie mienia jest już czynem kryminalnym?

  Chyba, że znowu wraca : "nur fur Deutsch" z tym tylko że teraz faszystami są ofiary...
  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do tego, że człowiek, sam bez Pana Boga, nie jest w stanie jeszcze wyjść z tej zapaści moralnej?
 • @Repsol 22:13:22 A podobno rabin jest najmądrzejszy w całej gminie żydowskiej. Biada!
  W normalnym kraju, w normalnych czasach, facet, jeżeli byłby w stanie to głośno powiedzieć, że jest kobietą wylądowałby na leczeniu…ale Świat Zwariował i mamy to co mamy, koniec marny…Myślałem, że to Michał Szutowicz ma coś z głową, ale okazuje się, że ci jego „obrońcy” mają o wiele bardziej zryty beret. Margot to młody lewak i żyd więc żaden zaskoczenie że rabin go broni. Boniecki to głos środowiska pseudokatolików z Tygodnika Powszechnego więc tym bardziej bez rewelacji. Reszta podpisanych również..Przeczytajcie „Protokoły Mędrców Syjonu” i wszystko się poukłada w logiczną całość. Nie dziwi mnie poręczenie rabinów przecież LGBTQ+ nie atakuje Synagog, nie atakują bo nie gryzie się ręki która karmi. Ten żydek z NYC ma choć polskie obywatelstwo, że się miesza w wewnętrzne sprawy naszego kraju? „Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich” trzeba odesłać towarzysza naczelnego tam skąd przyszedł, natychmiast. Chyba za szybko się wziął za ustalanie kogo można trzymać w areszcie? Naczelny rabin i ks. Boniecki gdyby żyli w 1945 roku, też byliby z „bitym” Adolfem Hitlerem. Te pseudoautorytety będą niedługo twierdzić, że proces norymberski to była zemsta aliantów na biednych nazistach. Bo w końcu ci naziści przegrali wywołaną przez nich wojnę.
 • panie szudrig
  nie będę daleki od takiego oto założenia, broni pan faceta, który dla jaj /?/ i rozróby udaje binarną /?/ kobietę z jajami, tu się chyba zgadzamy, a może nie, nie znam pańskiej wiary i nie wiem nic o homoseksualizmie wśród żydów, ale załóżmy, że to przydarzyło się panu i trafił pan do aresztu, to do jakiej łaźni pan by chodził, męskiej, nie wiem czy byłby pan zadowolony czy żeńskiej, tu chyba widzę uśmiech na pana twarzy, jak by pan wtedy siebie określił, binarnego faceta z normalnymi chuciami do kobiet czy binarną kobietę z penisem szukając/ą/ przyjemności z homoseksualnymi facetami ?
 • @Repsol 22:13:22 Czyżby Polacy aż tak zdurnieli i są tak zdemoralizowani....
  Czy mówilibyśmy do Krzysztofa "Małgorzato", gdyby tego zażądał? A do Małgorzaty "Krzysztofie"? Ciekawy NASZ SONDAŻ https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/514286-czy-mowilibysmy-do-krzysztofa-malgorzato-ciekawy-sondaz
  To chyba nie są optymistyczne wyniki, pokazują skalę niewolniczej mentalności w Polsce. Jak każą, 40% dorosłych obywateli będą nazywać mężczyznę kobietą, marchewkę owocem, islamski zamach „incydentem”, a bijącego ludzi ulicznego bandytę - bitą ofiarą dla której należy zawiesić przepisy prawa. Do czego do doprowadzi jeśli nie weźmiemy stojącej za tym medialnej agentury za pysk, póki jeszcze czas - mówić chyba nie muszę. To jest dowód na to, że Polacy są nieprawdopodobnie łatwi do zmanipulowania. Ręce opadają jakie spustoszenia sieje w umysłach lewacka propaganda. Odpowiadający na pytania chcą być bardzo nowocześni, poprawni politycznie, wybitnie tolerancyjni, a właściwie to głupi. Czy ten sondaż robiliście w domu wariatów ?! Proszę zadać jeszcze pytanie czy mężczyźni którzy czują się kobietami powinni iść na emeryturę w wieku 60 lat, wtedy wszyscy poczują się kobietami. Czy według Ciebie jeśli osoba płci męskiej chce żeby nazywać ją kobietą, to należy się do takiej osoby zwracać jak do kobiety? Do takiego typa mówi się…cioto. Sodomita będzie zawsze sodomitą. Tego pajaca powinni nazywać nie Małgorzata, a Napoleon. I potrzymać tak długo w zakładzie psychiatrycznym, aż w końcu zrozumie rzeczywistość. Nawiasem mówiąc na materiale z pobicia działacza prolife słychać wyraźnie jak mówi o sobie w formie męskiej. Z tego typu „przychlastami ” typu Margot lepiej wcale nie rozmawiać, bo można się narazić na furiacki atak. Z nimi niech rozmawia w psychuszce odpowiednio zabezpieczony psychiatra. Ja mógłbym warunkowo tak mówić, gdyby zechciał(a) się zakwaterować w pensjonacie, gdzie niektórzy każą nazywać się Napoleonem! Psychopaci z lgbt wcale nie są dyskryminowani, oni są psychicznie chorzy (jeśli faceci udają kobiety to oznacza kabaret) TRZEBA leczyć, leczyć, nie edukować bo to ostatnie głąby. A jak ktoś mówi, że jest Napoleonem to trzeba go leczyć psychiatrycznie bo ma zachwianie osobowości. A pamiętacie jakieś 10 lat temu, modę na piżamy w metrze warszawskim? Potem Gender Studies? Dziś małpy w czerwonym onanizują się na balkonie, A JUTRO?! A jak żona mówi do męża: koteczku, to on powinien sikać do kuwety?
 • @Repsol 22:13:22 Czy naprawdę nie ma już w Polsce psychiatrów?
  Powolutku, po cichutku, konsekwentnie, krok po kroczku… nasz naród parszywieje…Akceptacja takich zjawisk świadczy o silnie zaburzonych wartościach w społeczeństwie. Przykład, jeśli morderca oświadczy po zabójstwie, że jest np stojakiem na parasole to należy go skazać, czy nie? Aktywiści mogą żądać, aby nazywać ich nawet kozą, ale zgodnie z prawem natury, kobieta jest kobietą a mężczyzna, mężczyzną. Inaczej nie będzie i być nie może a ci aktywiści niech się nawet pochlastają.
 • Autorze Mam nadzieję, że Margot w kiciu poczuje się w pełni kobietą.
  Ten „Margot” to żyd czy żydówka? Bo prymas Michael z NYC…Nawiązywanie nawet tylko werbalnego kontaktu z amebą, która ma naruszony metabolizm w kroczu i w miejscu gdzie powinna mieć mózg, nie ma żadnego sensu. Jeśli wszystkich zboczeń nie będzie się nazywać po imieniu to już bardzo niedługo normalni ludzie będą musieli się ukrywać. Jaki sondaż takie i jego wyniki. Wniosek: mundrych inaczej ci u nas dostatek. Sondaż pokazuje procent głupiej populacji w Polsce. Ot cała tajemnica. A wyniki tego sondażu należy zestawić z wynikami matur. Aż 30% nie zdało prostego egzaminu, są BEZ rozumu jak lgbt, to nie abortowane dzieci płaskoziemców z korporacji i GWno jady. One właśnie POszły do lgbt.
 • @Jan Paweł 07:35:44
  Widać jak wspaniale skutki odnosi duraczenie i marsz marksizmu przez instytucje.
 • @kula Lis 69 09:06:01
  Polska upada moralnie i duchowo, skoro mamy co raz więcej tylko niedzielnych katolików, którzy mają w dupie, co wyprawiają hordy pedalstwa wszelakiego, wspierane przez polityków, celebrytów i pseudo żydowskich kapłanów z kościoła katolickiego.

  Jaki kościół katolicki daje przykład moralności i wiary, skoro pełno u nich pederastów, pedofilów i innych zboków, plujących Panu Bogu w twarz i nic nie robią by porwać ludzi do obrony naszej katolickiej wiary i Ojczyzny.

  Wierzę w Boga, ale już nie w kapłana. Bo Ci kapłani za których skoczył bym w ogień, odeszli już do Pana Boga.
 • @Pyra z Wildy 10:26:38
  100/100, lecz jest jeszcze trochę dobrych kapłanów.
 • @kula Lis 69 10:52:01
  Jest nawet sporo dobrych kapłanów, ale są niszczeni i zastraszani.
  Przykładów jet wiele, Ks.Tadeusz Isakowicz-Zaleski, ks. Natanek, czy ks. Małkowski.

  Hierarchia w kościele katolickim jest większa jak w wojsku, a purpuraci niszczą każdego, który nie myśli jak oni.

  Pozdrawiam.
 • @Pyra z Wildy 11:37:59
  Kapłani patrioci polscy jeszcze się trafiają.co prawda nieliczni ale odważnie głoszą prawdę.Polecam wysłuchać kazania które wygłosił ks biskup Zawistowski 16.08.2020r w Bazylice Św.Krzyża w Warszawie.
  Piękne patriotyczne kazanie wygłoszone prawie wierszem.Biskup nawiązuje w nim do Powstania Warszawskiego.Bitwy Warszawskiej i tęczowej zarazy

  GORĄCO POLECAM.

  https://www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/homilie/homilia-ks-bp-jozefa-zawitkowskiego-wygloszona-w-bazylice-swietego-krzyza-w-warszawie/
 • @autor
  Do tego chóru wujów w obronie tęczowego bandyty dołączyli aktorzy i artyści z zagranicy a zwłaszcza z usraela których podburzają nasi pseudoartyści i pseudopisarze.Co ciekawe dominują tam żydowskie mordy i nazwiska.Na uwagę zasługuje też fakt jak oni szybko i głośno organizują się w obronę bandytów zboczeńców i tęczowej zarazy.Tam idzie na to potążna kasa.
  Nikomu źle nie życzę ale mam nadzieję,że ten zboczeniec zostanie odpowiednio potraktowany przez pensjonariuszy "sanatorium za kratkami"
 • „Tęczowa wolność słowa”.
  https://media.wplm.pl/thumbs/2ac/OTYwL3VfMS9jY19hZmViNS9wLzIwMjAvMDgvMjIvOTYwLzUyOC8wM2MwODg2OGY3MWU0NTVhOGM2MTE5YTI2YzEwNTdlMy5wbmc=.png

  Aktywiści LGBT próbowali zdjąć krytyczne wobec ideologii plakaty. Fala hejtu pod adresem "Milczącej Większości"..Zaledwie po kilku godzinach od wywieszenia plakatów anty-LGBT w Białymstoku doszło do prób ich zerwania poinformowała na swoim profilu na Facebooku grupa określająca się jako „Milcząca Większość”. Doszło również do aktów hejtu w internecie pod adresem krytyków ideologii LGBT. Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/514417-teczowi-aktywisci-probowali-zdjac-plakaty-anty-lgbt
  Ps...To bardzo delikatne formy walki z dewiacjami, niech dalej prowokują, a spowodują burze. Nie pomogą im tworzone właśnie bojówki, z tą ohydą na ulicach trzeba skończyć. Też należę do milczącej większości. Precz z ideologią lgtb! Tylko solidne pałowanie lewactwa zapewni porządek w kraju! Bez porządnego biczowania lub pałowania tęczowych spokoju mieć nie będziemy. Powinni mieć wbite do łbów, że normalnym ludziom należy dać spokój, bo normalni nie chcą ich oglądać. Brawo odważni Polacy! Brawo za tę inicjatywę! Brawo,za rzetelność i podjęta walkę! Z całego serca popieram tę świetną inicjatywę oraz nazwę grupy. My rzeczywiście jesteśmy milczącą większością, tłamszoną przez tęczowy nazizm, jak dotąd symbolicznie, ale teraz coraz częściej ekonomicznie i fizycznie. Następna sprawa. Nie wolno nam pozwolić zawłaszczać przestrzeni językowej i totalitarnej cenzury pojęć. To nie my jesteśmy „homofobami”. To oni są normofobami, dewiantami. To nie my jesteśmy „anti-choice”. My jesteśmy pro-life, a oni pro-death, mordercy nienarodzonych dzieci. To nie oni są „tolerancyjni, uśmiechnięci i kochający”, tylko my, wciąż pozwalając im na terror światopoglądowy, który uprawiają od lat. Oni są totalitarystami, o gębach wykrzywionych nienawiścią. To takie oczywiste i trzeba wojnę w sferze pojęć z nimi podjąć i wygrać. Inaczej dorastające pokolenie jest stracone i wkrótce nas pozamyka do „homofobicznych gett”, potem eksterminuje (ekonomicznie, eutanazyjnie). Zboczenia i degeneracja les, pedał, ciota, nie mają racji bytu w Polsce i nie będą narzucać zboczeń większości pomimo opłacanych przez żydobanksterkę obcych dewiantów.
 • @Pyra z Wildy 11:37:59 Wspaniały, życzliwy bliźnim pasterz. Oby więcej takich…
  Ks. prof. Bortkiewicz: Nie ma możliwości pogodzenia ideologii gender z wiarą chrześcijańską. Myślę, że tutaj motywacją tego czynu nie są absolutnie jakieś argumenty religijne, ale argumenty związane z nową religijnością i nową moralnością, jaką jest religijność i moralność poprawności politycznej, religijność i moralność tolerancji, tzw. niedyskryminacji i tego wszystkiego, co z tego wynika mówi portalowi wPolityce.pl ks. prof. Paweł Bortkiewicz, odnosząc się do aktu solidarności części polskich duchownych katolickich dla aktywisty LGBT o pseudonimie „Margot”. Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/kosciol/514343-ks-prof-bortkiewicz-gender-nie-da-sie-pogodzic-z-wiara
  Ps..Pan profesor jak zawsze spokojnie, dokładnie i rzetelnie, bez emocji wyjaśnił wszystko dokładnie, kto nie rozumie to już nie zrozumie. Chrześcijaństwo nigdy nie porozumie się z lgbt i gender..LGBTowska bolszewia nie zdaje sobie sprawy z tego, że krok w krok za Nimi idzie Islam, który nie przygląda się biernie profanacjom! A ks. Boniecki dawno się pogubił a znaczny upływ czasu niczego go nie nauczył. On dalej zmierza w kierunku zła. No cóż zbliża się do końca i wtedy będzie miał możliwość twarzą w twarz zobaczyć kim jest. Ks. Boniecki i pozostali duchowni którzy udzielili poparcia bandycie i zboczkowi służą diabłu, a nie Panu Bogu! Kard. Schönborn idzie dalej..Boniecki, Wierzbicki chyba zafascynowani są kard. Schönbornem z Wiednia

  https://www.lifesitenews.com/news/vienna-cardinal-schoenborn-to-host-blasphemous-pro-lgbt-benefit-concert-in-cathedral-again

  http://kontrrewolucja.net/kosciol/nawet-protestanci-wiedza-jak-prawidlowo-zareagowac-na-deklaracje-lgbt-moze-kuria-powinna-sie-poduczyc Ps.II..z internetu:

  Rodzicom nie podoba się, to czego chcesz? Potrzebujesz nowych rodziców na­wo­łuje 8-letnia gwiazda internetu! Zobacz film Zoofilia legalna w Unii Europejskiej. Finowie korzystają z domów publicznych ze zwierzętami bo są samotni Niesamowity brak wrażliwości wobec polskich uczniów uzewnętrznił czołowy żydokomunistyczny propagandzista PRL. W nagraniu na tik-toku Jerzy Urban głaszcze swojego wnuka i mówi: „Wszystkie dzieci polskie, życzę wam tak udanego początku roku szkolnego, jaki ja miałem w 1939 r.”. Odkryto masowe groby po okupacji wschodniej Ukrainy przez Rosjan w 2014 r. Prof. Jaczewski: nie każdy seks z dziećmi od 9 roku życia powinien być karany, Sławomir Broniarz, sympatyzujący z opozycją przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego, toczy nieustającą wojną z władzami. Teraz chce wykorzystać pandemię koronawirusa. W programie „Money. To się liczy” oznajmił, że nauczyciele obawiają się powrotu do szkoły. Dodał, że…Norweski muzyk, NIENAWIDZI POLSKI Varg Vikernes jest mordercą i podpalaczem. Kilkanaście lat siedział w więzieniu po tym, jak zamordował człowieka. Był członkiem zespołów Old Funeral, Mayhem i Burzum. W 1993 roku został skazany na 21 lat więzienia za zabójstwo muzyka Mayhem, Euronymousa, a także za spalenie trzech kościołów na początku lat 90. Po opuszczeniu więzienia zamieszkał wraz z żoną i dziećmi na farmie. Następnie przeniósł się wraz z rodziną do Francji. W tamtejszym rejestrze meldunkowym figuruje jako Louis Cachet. 16 lipca 2013 roku Varg Vikernes został zatrzymany we Francji. Podejrzany o planowanie rozboju, posiadacz materiałów wybuchowych.
 • @matterhorn 11:54:59
  Wiesz dobrze jak bardzo kochają pedałów w zakładach karnych, osadzeni więźniowie -)))

  Będzie jadł na klozecie i służył za panienkę, tak tam traktują takich ludzi.
 • @Repsol 22:13:22
  Dorzucam link do wyjątkowo bezczelnych tęczowych fake newsów o "represjonowaniu" LGBT-erów w Polsce, kręcących się w zagranicznych sieciach. Przed czytaniem usunąć z zasięgu rąk ciężkie lub/i ostre przedmioty oraz zapiąć pasy!

  https://www.pch24.pl/europa-nie-potrafi-ochronic-obywateli-lgbt--teczowi-aktywisci-szerza-fake-newsy-o-polsce,77888,i.html
 • @matterhorn 11:54:59
  Zagadka: co oprócz krzyża zwisa córce pewnego ale znanego nam dziennikarza..

  https://pbs.twimg.com/media/Ef9FD2rXkAELgGQ?format=jpg&name=900x900
 • @kula Lis 69 13:25:25
  Dzięki za opis upadku i degradacji wiary, moralności, obyczajów Polaków i staczania się w szatana objęcia.
 • @Pyra z Wildy 14:36:52
  To skutek wejścia do jewrokibucu UE zwanym. /Traktowanie bowiem jak leci homoseksualistów poprzez pryzmat pajaców wystrojonych w kolorowe kutasy na tzw. paradach równości to błąd, który może nas drogo kosztować. W wydanej 16 lat temu książce „Salon- Rzeczpospolita kłamców” Waldemar Łysiak ostrzegał: Dużo gorzej, patrząc od strony „Salonu, ma się sprawa z gejami i faszystami. Dla „postępowych” elit – vulgo: dla lewicy inteligenckiej – świat był pod tym względem prosty do niedawna. „Geje” to byli ci „dobrzy ludzie”, których trzeba wspierać, a wszelka prawica, konserwa, kler, narodowcy, antykomuniści, antysemici itp., wszelki „ciemnogród” i „oszołomstwo – to byli „faszyści”, marszałka Piłsudskiego nie wyłączając. Jasne i proste jak drut. Ale ten drut stanął „Salonowi” kością w gardle, gdy holenderski „Faszysta”, „rasista” i „antysemita” do tego zadeklarowany, jawny gej, P. Fortuyn, słysząc zarzut, iż nienawidzi muzułmanów, publicznie parsknął „- Ja miałbym ich nienawidzić ?! Przecież wczoraj wieczorem obciągnąłem jednemu druta!”. Fortuyna dało się uciszyć kulą strzeloną mu w łeb przez „ekologa”, lecz nie dało się wyciszyć wewnątrz salonowej konfuzji. Wszystko zaczęło się biedakom terminologicznie mieszać: „faszysta”+ „rasista” + „gej” + wielbiciel Arabów – trochę tego było za dużo”…” Przypadek Fortuyna można dziś określić jako drobiazg, pestkę. Wydarzyły się ważne rzeczy. Choćby takie, jak powstanie silnych antysemickich organizacji pederastów: Geje Przeciw Semityzmowi, Korpus Aryjskiego Oporu, Gejowska Rasa Białych Panów, etc… lejące Żydów czym popadnie. Internet pęka dziś od takich stron. Kosmopolityczny „Salon” zgłupiał, zaczęły go rozdzierać spory i pytania bardzo „niepoprawne politycznie”: dlaczego, u diabła, bronimy pedałów ?! Koniec z poparciem dla tych świń, które walą swoim dobroczyńcom nóż w plecy ! Rytualny „coup de graĉe” (dobijający „cios miłosierdzia” sztyletem – aż się prosi, by rzec : cios „tolerancji” ) wymierzyło „Salonowi” sztandarowe pismo anglosaskich homoseksualistów, „Attitude” (lipiec 2004) piórem czołowej figury „ruchów gejowskich” J. Hariego który wielostronicowym artykułem udowodnił, że prawie wszystkie (z wyjątkiem jednej) organizacje faszystowskie globu ( partie, stowarzyszenia, grupy neohitlerowskie, grupy skinheadów, itp.) są dowodzone przez gejów i w dużym stopniu składają się z gejów ! Pedryle uwielbiają faszyzm! A wydawało by się, że w Europie powinniśmy pamiętać Ernsta Röhma. A już na pewno sceny z klubu gejowskiego w Akademii Policyjnej (1). Truizmem jest przypominanie po raz enty słów tęczowej działaczki żydowskiego pochodzenia Maschy Gessen: „Nie chodzi o prawo homoseksualistów do zawarcia małżeństwa, ale o to, że instytucja małżeństwa powinna przestać istnieć. Walka o małżeństwa dla homoseksualistów zazwyczaj wiąże się z ukrywaniem tego, co mamy zamiar zrobić z małżeństwa, kiedy ten cel osiągniemy. Mówienie, że instytucja małżeństwa wówczas nie ulegnie zmianie, jest kłamstwem. (…)Sądzę, że ona nie powinna istnieć.”

  (za: https://www.gosc.pl/doc/1541683.Lesbijka-Chcemy-zdemontowac-malzenstwo(link is external))

  Paryska tęczowa parada pokazała również, jakimi metodami geje, lesbijki, transi i co tam jeszcze uda im się wymyślić zamierzają spacyfikować społeczeństwo, gdy tylko uda im się uchwycić władzę.
  Na załączonej fotografii (na prawach cytatu z Magna Polonia) widać wisielców. Jeden z nich opatrzony jest szczególnie niepokojącym napisem:

  La peine de mort est homofobe.

  (Kara śmierci za homofobię.)

  http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2019/07/Screenshot-2019-07-01-00_24_57.jpg
  Przy czym za homofobię uważają jakąkolwiek krytykę ich zachowań. Tymczasem lewica zapomniała już najwyraźniej o swoim rozczarowaniu z końca XX wieku. Nadal tęczowe sztandary zastępują czerwone. Wygląda więc na to, że Czarzasty, Zandberg i im podobni tak naprawdę robią za tęczowych pożytecznych idiotów. Kiedy jednak zrozumieją, że znowu zostali wyzyskani będzie za późno. Nie ma bowiem wolności dla wrogów wolności ani sprawiedliwości dla wrogów sprawiedliwości. A przede wszystkim – nie można tolerować wrogów tolerancji. Przyczółki już są zdobyte. Oto walczymy już z „mową nienawiści” a do niedawna zboczenie (czasem nawet karalne) stało się normą. Słowa, obecne w języku polskim, nawet literackim, od lat nagle stały się złe. Wczoraj czerwony dzisiaj tęczowy …W tej swojej nienawiści do cywilizacji lewica zapomina jednak o zachowaniu elementarnych zasad logiki. Oto walczy z antysemityzmem, który rzekomo polskie dzieci wysysają z mlekiem matki. I dlatego otworzyła szeroko drzwi do Europy przed islamskimi nachodźcami, których dzieci podczas lekcji o Holokauście głośno biją brawo i krzyczą – czemu tak mało ? (Francja). W efekcie francuscy żydzi opuszczają swoją często od wielu pokoleń Ojczyznę. Boją się. I to nie tylko słów, ale coraz częstszych aktów fizycznej przemocy. Tak samo homoseksualizm. O ile islam nie wnika, co dzieje się wewnątrz domów swoich wyznawców, to jednak publicznie wymaga przestrzegania zasad.
  Europoseł Biedroń będzie więc musiał udawać przynajmniej kawalera do wzięcia, bo szariat wobec takich jest nieubłagany. Ukamienowanie albo śmierć na szubienicy. Jeśli więc zebrać to wszystko w jedno widać wyraźnie, że albo mamy do czynienia z kompletnym zidioceniem, albo też nie potrafimy odnaleźć celu. Tymczasem Oni wcale nie ukrywają swoich celów. Timmermans: „Nigdy więcej jednokulturowych społeczeństw, naszym celem jest wymieszanie!” Jeden z czołowych eurokołchoźników, Frans Timmermans oświadczył: „wymieszanie kulturowe to nasze przeznaczenie, nie może być tak, że niektóre narody nie wyobrażają sobie różnorodności – do tego przecież zmierza ludzkość”.

  https://wzzw.wordpress.com/2016/04/03/%E2%96%A0%E2%96%A0-timmermans-nigdy-wiecej-jednokulturowych-spoleczenstw-naszym-celem-jest-wymieszanie/?fbclid=IwAR0QcIDs-E3YQQIwX-Y5nQbEGH7-QYpUF0W8rnIM7NmasO7KsTJEn9GeA1U(link is external)

  Powyższe słowa pochodzą z kwietnia 2016. Ale o zamiarach nowoczesnej lewicy wiadomo było już o wiele wcześniej. Wystarczy sięgnąć do „dzieł” osób uznawanych za ojców założycieli dzisiejszej Unii Europejskiej, by przestać udawać zaskoczenie. Zapomniany w świadomości społecznej hr. Richard Coudenhove-Kalergi uznawany jest za jednego z Ojców dzisiejszej Unii Europejskiej. Jego ojciec Heinrich von Coudenhove-Kalergi (z koneksjami z bizantyjską rodziną Kallergis, a więc również z ukochaną Cypriana Kamila Norwida) był austriackim dyplomatą, matka Japonką – Mitsu Aoyama. Kontakty ojca umożliwiły Richardowi zwrócić uwagę najważniejszych w dwudziestoleciu międzywojennym polityków na swoje idee. A przede wszystkim bankowców. Jego „nowy wspaniały świat” miał się nazywać Stanami Zjednoczonymi Europy. Pisał:

  „Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].” By ten cel osiągnąć wystarczy tylko, by:

  „Wszystko co ludzie wszędzie mają zrobić, to ograniczać wskaźnik urodzeń i promować małżeństwa mieszane (między różnymi rasami), to ma na celu stworzenie jednej rasy na świecie, która będzie kierowana przez władzę centralną”. Czy osoby tworzące „władzę centralną” miałyby podlegać tym samym rygorom, co reszta? Pytanie z gatunku retorycznych. Wszak Richard udzielił na nie już wcześniej odpowiedzi – rząd światowy przypadnie w udziale „nowej rasie arystokratów”. A nie euroazjatyckim negroidom. Idee te nieprzerwanie rozwijał już od początku lat 1920-tych (zmarł w 1972 roku). Można oczywiście wzruszać ramionami i udawać, że hr. Coudenhove-Kalergi to tylko kolejny oszołom, którego nie sposób traktować poważnie. Jednak ten „oszołom” jest pierwszym laureatem nagrody Karola Wielkiego – w 1950 roku.

  Prócz niego otrzymali ją m.in.:

  1958 – Robert Schuman;

  1998 – Bronisław Geremek;

  2002 – Euro (waluta!);

  2006 – Jean-Claude Juncker;

  2007 – Javier Solana;

  2008 – Angela Merkel;

  2010 – Donald Tusk;

  2014 – Herman Van Rompuy;

  2015 – Martin Schulz;

  2018 – Emmanuel Macron.  Ludzie znani nam aż za dobrze.

  Dlaczego więc jesteśmy ślepi?

  Przecież socjaliści wszelkiej maści (czerwoni, brunatni i różowi) zawsze zapowiadali swoje zamiary. Hitler w Mein Kampf, Lenin i Stalin na rozmaitych Plenach kompartii. Ten ostatni o swoich zamiarach potrafił informować społeczeństwo. I tak 1 stycznia 1941 roku bohaterski naród sowiecki dowiedział się z łam Prawdy (Правда – coś jak Gazeta Wyborcza, tyle że w Związku Sowieckim), że rychło do 16 sowieckich republik dołączą dalsze. Różowy socjalista zapowiadał wymieszanie ras (wszak polityka multi-kulti to to samo, tylko pod mylącą nazwą) już prawie sto lat temu, a teraz nagle przychodzi olśnienie? Jeśli więc nie będziemy pamiętać słów wypowiedzianych ongiś przez różnych guru współczesnej eurolewicy faktycznie możemy uznać działania lewicowców za realizowanie snu wariata.Jeśli jednak znamy ich zamierzenia widzimy, że nadal dążą do celu sformułowanego już w 1917 roku przez niejakiego Lenina.
  Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/teczowy-faszyzm-2020-nowa-cywilizacja/
 • @matterhorn 11:54:59
  Na razie to prowokowanie dla przesuwania granic i stygmatyzacji przeciwników. w dyskursie publicznym już jest. kolejny krok to walka z homofobią i rozbijanie rodzin (temu służy też seksualizacja dzieci- to wywołuje konflikt i odbiera dzieci rodzinom). Potem pozostaje już czysty Herrenvolk. widząc, jak ideolodzy lewicy zapalają się do walki pod tym płaszczykiem, sprawa jest jasna. To rewolucja a taktyką jest wywoływanie konfliktu, różne swe postulaty uzyskaliby z czasem jak na Zachodzie, tyle że nie o to chodzi, tylko o zniszczenie tradycyjnego społeczeństwa. czym wtedy byłaby Polska, przypadkowym społeczeństwem.
 • W 1920 roku byliśmy zagrożeni przez rewolucję żydobolszewicką
  i udało się ją na 19 lat zatrzymać pod Warszawą. Dziś jest podobnie. Rewolucja (rewolta) ideologii LGBT rozwija się w najlepsze. Miejmy nadzieję, że uda się ją powstrzymać znowu na polskiej ziemi. Trzeba obnażać absurdy tej ideologii i pokazywać jej podobieństwo do ideologii nazistowskiej. Trzeba też wystrzegać się poprawności politycznej. Już 25 lat temu Cejrowski pokazał, jak można lewactwu odebrać jego zabawki i wykorzystać je przeciwko niemu samemu. W programie WC-kwadrans zaczął tworzyć mapę Ciemnogrodu. To pojęcie, którego od bodaj lat 50-tych lewica używała jako pejoratywnego w stosunku do ludzi wierzących i szanujących wartości tradycyjne, odwrócił, nawołując do bycia dumnym z przynależności do tegoż Ciemnogrodu. Efekt widać do teraz, bo pojęcie używane jeszcze dość powszechnie na początku lat 90-tych dziś jest rzadko przytaczane. Przestało mieć negatywne konotacje, więc lewica z niego zrezygnowała. Może podobnie dziś tworzyć mapy homofobii? Może być z niej dumnym? "Jestem homofobem i jestem z tego dumny! Jestem normalny!". Przy czym należy podkreślać, że homofobia to nie fobia wobec ludzi, którzy zostali dotknięci homoseksualizmem. Jako ludziom należy się im szacunek. Ale szacunek czy nawet akceptacja nie należy się już ideologii stworzonej na gruncie rzekomej obrony praw homoseksualistów. Może to kogoś zaszokować, ale uważam, że homoseksualiści powinni mieć takie same prawa jak ludzie heteroseksualni. Jeszcze bardziej może zaszokuje fakt, że już je w Polsce mają. Przykłady? Mogą zawrzeć ślub. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to ślub kobiety z mężczyzną. Ale nikt im tego nie zabroni. Mężczyzna z mężczyzną ślubu zawrzeć nie może. Ale to dotyka także mnie - jako mężczyzna hetero nie mogę poślubić mężczyzny (co mi raczej nie przeszkadza). Czy homo są tu jakoś dyskryminowani? Nie, bo te same regulacje dotyczą hetero. Jeśli chcą zawierać śluby w ramach tej samej płci, to nie jest to prawo, ale przywilej. A ogół na takie przywileje nie powinien się godzić. W podobny sposób można udowodnić, że praktycznie całe polskie prawo równo traktuje hetero i homo. A jeśli homo chcą coś więcej, no to sorry... Nikt im żadnych praw nie odmawia. Co najwyżej przywilejów, które chcieli by zawłaszczyć. Ideologia LGBT jest podobna do ideologii nazistowskiej. Najpierw wypełzła z małej grupy ludzi. W połowie lat 20-tych zapewne mało Niemców wierzyło, że partia Hitlera ma jakąkolwiek szansę na zdobycie władzy, a już na pewno nie władzy absolutnej. Potem zaczęła domagać się akceptacji, a teraz odmawia akceptacji wszystkim inaczej myślącym. Już ma swoje bojówki, na razie wieszające flagi na pomnikach, ale też dopuszczające się dewastacji i pobić, za co bandzior "Margot" trafił już do aresztu. Podobnie jak naziści chcą zdominować szkoły i wychowanie dzieci i młodzieży, żeby wychować sobie wiernych janczarów. Teraz słyszymy, że myślą o jeszcze bardziej agresywnych metodach, bo pokojowe krojenie salami nie zdaje w Polsce rezultatów. W wielu krajach już opanowali wymiar sprawiedliwości tak, że za krytykę ich ideologii można iść do więzienia. W latach 30-tych podobnie było z przeciwnikami NSDAP, który lądowali w obozach koncentracyjnych. Obie te ideologie, Nazizm i LGBTyzm łączy też to, że zagrożeniem dla nich są ludzie niezależnie myślący, a więc ludzie o tradycyjnym światopoglądzie i ludzie wierzący. I obie takich ludzi zwalczają. Obie też mają krew na rękach. O Nazizmie wiemy aż za wiele. A ideologia LGBT to nie tylko homoseksualiści (a właściwie ideologia homoseksualna, bo jak powyżej pisałem, ludzie dotknięci homoseksualizmem są dla niej jedynie tłem), ale też aborcja ze swoimi milionami ofiar i pedofilia.
  Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/teczowy-faszyzm-2020-nowa-cywilizacja
 • @Pyra z Wildy 14:36:52
  Terror politycznej poprawności! Trela domaga się dymisji łódzkiego kuratora oświaty za krytykę LGBT. "Propaguje homofobię". Wniosek o odwołanie ze stanowiska łódzkiego kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego skierował do ministra oświaty poseł Lewicy Tomasz Trela. To reakcja na wypowiedzi kuratora w TV Trwam, gdzie mówił on m.in. o „wirusie LGBT”, który jest „wirusem dehumanizacji społeczeństwa”. Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/514431-trela-chce-dymisji-kuratora-oswiaty-za-krytyke-lgbt

  Ps...I znów kolejny bezczelny lewak! O jakich ludziach mówi kurator? Mówi o całej ideologi z lgbt związanej! Niech sobie żyją jak każdy obywatel! Ale wara od reszty społeczeństwa! „Propaguje homofobię”? Broni się i nas przed heterofobią, a to zasadnicza różnica. Co to lewactwo jeszcze wymyśli przeciw sobie i nam?
 • @kula Lis 69 15:25:19
  Humpty-Dumpty, to żydo-pisowski troll, który nienawidzi Konfederacje i Narodowców, gdyż walczyłem z tym sługusem żydostwa, gdy jeszcze pisałem na Niepoprawnych. Bronił i broni zawsze żydostwo i banderowców.

  Zawisza Niebieski, Rebeliantka mogą to potwierdzić, bo oni dalej piszą na Niepoprawnych.
 • Mamy czasy tolerancji dla dewiacji
  Ciekawe jaki będzie ciąg dalszy gracji?
  Czy stanie się powszechnie proklamowane?
  Czy dostaną na popęd z lewatywą s....e
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @Pyra z Wildy 16:19:06
  Wiem lecz tu napisał prawdę.
 • @Pyra z Wildy
  Kiedyś takie Trele propagowały żydobolszewizm a obecnie tęczowy neożydobolszewizm. Brawo panie Grzegorzu Wierzchowski! Pan Wierzchowski powinien dostać nagrodę , od premiera za postępowanie zgodne z Konstytucją RP, na którą te czerwone elementy tak ochoczo się powołują! Tego kuratora trzeba bronić jak niepodległości Polski! Za wszelką cenę! Bolszewika GOŃ, GOŃ, GOŃ- bo lubieżność i seks odebrała im zdolność myślenia. Za ukryte w internecie podłe strony,które cichaczem odbierają dzieciom tożsamość, bandziorów do pudła bez okien i klamek. Mamy już dość tej nietykalności LGBTowców! Przecież oni są coraz bardziej agresywni, to oni są strona atakującą, co za bzdury, brednie te ich ciągłe branie w obronę. Od kiedy to opozycja zniosła wolność wypowiedzi? Wolność ale tylko dla pederastów i lesbijek? Aha. Jeszcze dla bandytów. Założenia LGBT: zoofilia, kanibalizm, stosunki z 9 latkami i masturbowanie 4 latków itd.Ręce precz od kuratora czerwoni zboczeńcy. Dlaczego aktywiści LGBT nie są ścigani przez prawo? Precz ze zbokami. Zero tolerancji dla tęczowych bandytów a całe lewactwo obrońcy LGBT ideologii to żydokomuniści. Kolejnej ideologicznej zarazy w Polsce nie będzie! Chcecie ją mieć, droga wolna! Zachód czeka! Wielkim sukcesem aktywistów LGBT jest wprowadzenie do powszechnego użytku ich własnej nowomowy jak „homofobia” lub „mowa nienawiści”. Taką łatkę można bowiem przypiąć każdemu kto śmie ich krytykować. Wszelkie fobie należy zostawić psychiatrom. Nie istnieje nic takiego jak homofobia bo fobia jest silnym lękiem, a nie zajęciem stanowiska czy poglądem w jakiejkolwiek sprawie. Czerwona kreatura Trela z miasta Łodzi bredzi. Czerwona zaraza i jej potomkowie powinni być raz na zawsze wyeliminowani ze społeczeństwa. Nie było rewolucji w 1989 więc takie typy ciągle żyją i świnią. Domagam się od Marszałek Sejmu pozbawienia Treli mandatu posła i odebranie polskiego obywatelstwa. Niech wraca tam skąd przybył jego dziadek w 1945 roku. Ideologia lewackich dewiantów nie jest programem nauczania! A was tow. należy postawić przed prokuraturą za sianie nienawiści, mącenie uczniom w głowach i demoralizację najmłodszych! Koniecznie należy złożyć doniesienie do prokuratury na niejakiego towarzysza Trelę za głoszenie „mowy nienawiści” oraz za zastraszanie urzędnika państwowego. LGTB to żydobolszewicki satanizm! Tę zarazę trzeba wyplenić z korzeniami. Obowiązkiem każdego katolika i człowieka dobrej woli jest walka z satanizmem. Ludzie nie bójcie się i organizujcie i wszystko w tym temacie. Jak podają media grupa „Stonewall z Poznania” otrzymała dotację od władz miasta kryptopedała i nazisty Jaśkowiaka na prowadzenie zajęć w szkołach. Grupa Stonewall opublikowała poradnik „Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?” Oto uzasadnienie: „Seks analny to technika, która wymaga sporej znajomości własnego ciała. Nasze obawy wzbudza przede wszystkim ryzyko bólu i braku higieny. Dzisiaj zajmiemy się tą drugą kwestią i opowiemy, jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym. To łatwiejsze, niż myślicie! ”Jakie tematy będą w programie nauki w poznańskich szkołach? Myślę, że powyższa instrukcja zostanie zaprezentowana dzieciom i dotacja miasta Poznań zostanie należycie wykorzystana?
 • @JAM.M 17:49:39
  Nie każda mniejszość jest mniejszością. Zastanów się, czy chorobowy stan umysłu może być podstawą do nadania praw, które przysługują jedynie mniejszościom. Mam tutaj na myśli prawa analogicznie do przyznawanych mniejszościom etnicznym i rasowym. Zauważ, że ludzie umysłowo chorzy stanowią mniejszość w społeczeństwie, ale tutaj słowo mniejszość mówi jedynie o relacji ilościowej. Nie wywodzimy z tego faktu specjalnych praw lub specjalnego statusu – np. przymus uznawania chorobliwych wizji za realną rzeczywistość przez resztę społeczeństwa. Mniejszości, których praw nikt nie neguje, to mniejszości połączone wspólną, wielopokoleniową historią i tradycją. Czy gdyby wspomniany wcześniej chorobowy stan umysłu był wrodzony, to byłbyś bardziej skłonny uznać, że umysłowo chorym ludziom przysługują specjalne prawa? Z pewnością NIE. Jednak homoseksualiści wykorzystują wieloznaczność słowa mniejszość, aby wywalczyć specjalne prawa dla osób połączonych chorobliwym popędem seksualnym. Zwróć uwagę, że homoseksualiści nie są w stanie (z definicji) stworzyć mniejszości połączonej więzami rodzinnymi, a zatem i wielopokoleniową historią. Homoseksualiści to przypadkowy zlepek ludzi, którzy mając problemy z zaspokojeniem swoich seksualnych potrzeb, walczą o „prawa” dostępu do Twoich dzieci.

  https://henryk-dabrowski.pl/index.php?
 • @kula Lis 69 17:58:58
  Jakoś trzeba się uwiarygadniać, jako "Polski patriota"
 • @JAM.M 17:49:39
  Czas pokaże.

  Szczęść Boże.

  Pozdrawiam też serdecznie.
 • Witaj @SolidarnyX 18:29:44
  Znamy tego trolla żydo-pisowskiego HD dobrze.

  To wszystko zasługa pisowskiej tolerancji, która pozwoliła by promować LGBT na uczelniach (vice premier Gowin) a potem łaskawe obchodzenie z bandytami z LGBT, a nawet ich ochrona, a pałowanie Narodowców, którzy się przeciwstawiali temu zagrożeniu. I tak dzisiaj mamy co mamy, a zażydzony PiS, teraz wylewa krokodylowe łzy. I dalej popuszcza ze strachu. Skoro rabini stają za tym bandytą z LGBT, to pisiory nic nie mogą zrobić.
 • @SolidarnyX 18:29:44
  Witamy na NEonie :)
  Co do HD
  cyt:
  " HD, to jest typ, który wg mnie jest wtyką lewacką. Tyle, że dla niepoznaki czasem pisze przeciw nim aby w konkretnych ważnych sprawach ich popierać, jak i popierać banderyzm i antypolonizm. Zauważyłem wielu tu podobnych do HD, stąd dziwię się trochę, że podobno go stąd wywalono jak wielu podobnych kretów tu siedzi i plują antypolonizmem."

  HD wyleciał stąd za hejtowanie blogerów i jego kariera tutaj trwała króciutko. Jak wiesz to jest pamiętliwy człowieczek i doskonale pamięta, że osobiście został stąd wykopany przeze mnie :)
  Mnie jego pyskowanie na NP śmieszy jedynie bo wiem. że go zabolało.... biedulka. Stąd pewnie zaszczyca mnie swoją uwagą w swoich wpisach :)))

  Pozdrawiam i czekamy na Twoje posty.
 • @kula Lis 69 17:59:28
  Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi
  Bo wśród tych zboczeńców sam diabeł siedzi
  Ciekawe jak długo będzie się siało?
  A kiedy już do piekła uciekało?
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @SolidarnyX 20:07:00
  /jak mnie tam pomawiał, że ja to jestem Jarek Ruszkiewicz//

  Ten huj-ty dupty to wyjątkowy kretyn ale w tym konkretnym przypadku obdarzył cię komplementem :)))
  Ale nie przejmuj się, te spady z NEonu to mnie widzą nawet jak otworzą lodówkę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930