Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

Obóz płomienych dzierżawców monopolu na patriotyzm.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Udawany patriotyzm i chrześcijaństwo wykonaniu PiS-u i jego wyborców, a słowa Bóg, Honor, Ojczyzna, mogą wsadzić między bajki, bo to słowa pisane na wodzie.

Do napisania tego artykułu skłoniło mnie zachowanie wyborców PiS-u jak i sam PiS i traktowanie ludzi którzy też są patriotami, ale mają inne poglądy i inne wyobrażenie na Wolną Polskę jak PiS i jego wyborcy. Bo nie chcą by Polski rząd jeżdził do Izraela i przepraszał za Polską ustawę o IPN, nikt na świecie tego nie uczynił, a PiS stał się prekursorem tej hańby i poddaństwa wobec innego kraju.  Jak również by nie wydawał miliardy dla żydów i ich interesów w Polsce i banderowców z Ukrainy, a te pieniądze przeznaczył na cele w Polsce. I dlatego Narodowcy nie mogą być patriotami??? Bo sprzeciwili się PiS-owi i jego antypolskim kierunkiem! A PiS mając TVP w swoich rękach, wykrzykuje że tylko PiS i jego wyborcy to patrioci. Otóż nie i ludzie coraz częściej zastanawiają się, co z tym PiS-em jest nie tak.


Anarchia, chaos i rokosz sędziów z SN, to efekt pomocy Dudy i jego wetom o sądach z cichym poparciem PiS bo nawet nie protestowali w obronie swoich ustaw i siedzieli  cicho jak mysz pod miotłą.

 

 

Ta ochrona żydo-komuny w togach i tej Politycznej, przyniosła gorzkie i cierpkie owoce w postaci że dalej karani są patrioci za obronę dobrego imienia Polski, a parasol ochronny jaki stworzył Duda dla żydo-komuny. nie pozwala by ich postawić przed sądem, za ich zdrady i przewinienia względem Polski.

 

Na Polskich ulicach znowu pojawią się nazwy komunistycznych zbrodniarzy, a nazwy ulic z Polskimi Bohaterami znikną, bo je żydo-komuna wyrzuci do śmietnika, a PiS nic nie ma do gadania.

 

I tu znów kłania się weto Dudy który zawetował ustawę degradacyjną by żydo-komuna w mundurach nie została rozliczona i zdegradowana, bo mu żal zrobiło się bohatera ZSRR odznaczonego orderem Lenina generała Hermaszewskiego.

 

A PiS pokazał już swój patriotyzm w Białymstoku i we Wrocławiu, gdy pozwolił Policji by pałowała patriotów, gdy protestowali przeciwko sodomitom, którzy znieważali symbole chrześcijńskie, które dla nas wierzących są święte i jak we Wrocławiu gdy patrioci świętowali 101 rocznicę Niepodległości.

 

Tak że słowa Bóg, Honor, Ojczyzna które wypowiadacie, to tylko slogan w waszych ustach pisane na wodzie. Bo Boga nie macie w swoich sercach, bo dalej pozwalacie by zabijano dzieci nienarodzone, nie chcąc uchwalić ustawy antyaborcyjnej, w czym łamiecie Prawa Boga, bo ta obecna ustawa pozwala na zabijanie dzieci nienarodzonych. A honor straciliście jadąc do Izraela i przepraszaliście żydów za Polską ustawę, oraz pozwalając by żydowski kneset obradował w Polsce. A Ojczyzna to na pewno nie Polska dla was. Wszystko robiliście by nie naprawić Polski.

 

Wasz czas dobiega końca i skończy się wasza dzierżawa i monopol na patriotyzm.

 

 

 

KOMENTARZE

 • ...
  5*...
 • @trybeus 20:26:08
  Witaj trybie, to tylko ułamek ich pseudo patriotyzmu o którym napisałem.
 • 5* bo więcej się nie da
  Jestem w stanie zrozumieć tych, którzy głosowali na PiS w 2015r bo arogancja PO była już nie do zniesienia. Ludzie uwierzyli bo PiS bezwstydnie wycierał sobie gębę Polską, Smoleńskiem i patriotyzmem. Życia szybko zweryfikowało to oszustwo dlatego tych, którzy oddali głosy na PiS w ostatnich wyborach uważam za idiotów. Tym bardziej, że była alternatywa.
  Pozdrawiam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:52:29
  Takim byłem i ja, gdy głosowałem w 2015 r na PiS, ale po wetach Dudy gdy miał wszystko na talerzu tylko podpisać, to zrozumiałem że naprawy państwa Polskiego nie będzie, a to co robią to teatrum dla gawiedzi.
  Pozdrawiam
 • Powiem tak - na tzw. demonkraturę
  nie ma na Ziemi siły - bo została ona wymyślona dla ludzi w Piekle a oparto ją na wrodzonej ułomności ludzkiej.
  Wniosek?
  Wystarczy popatrzeć na na tzw. Zachód - gdzie przerób ludzi stworzonych przez Boga na szatańskie, demonkraturowe odchody zaszedł już tam tak daleko, że nie da się tego ukryć. Z drugiej strony miejscem dla g*wna (szatańskiego też) jest demonkraturowe szambo - więc robi się je w wymiarze globalnym.
 • Marku
  Idea piękna
  Lecz życie swoje
  To co kasta budowała przez 70 lat nie da się zburzyć w 1 dniu.
  To nie WTC
 • @Husky 21:49:29
  A kto chce to burzyć? Może PiS?
  Nie rozbawiaj mnie, to grabarze Polski.
 • I tak to wygląda, patriotyzm, katolicyzm itd...żeby zniszczyć "przeciwnika"można sie sprzymierzyć nawet z ....
  Antoni Macierewicz i Marian Kowalski tworzą twór podobny do Konfederacji


  https://t.co/0iS7PEIWLJ

  Szok:Marian Kowalski"Kościół Katolicki chce zniszczyć Chrześcijaństwo"
  https://youtu.be/5HBM3aDgVvk

  https://img.joemonster.org/mg/albums/new/161031/co_sie_zobaczy_to_sie_nie_odzobaczy.jpg

  zdjęcie z "
  https://joemonster.org/mg/182867,lastup
 • Przed bliźniakami co ukradli księżyc przestrzegał ich ojciec
  Twierdził , że są tak zlośliwi, że zniszczą każdego lepszego od siebie.
  Korzystali razem z ojcem z pokrewieństwa z braćmi Świątkowskimi. Henryk Świątkowski minister sprawiedliwości w rządzie Bieruta ( rospoczął śledztwo w sprawie zbrodni katyńskiej ale jak Macierewicz w sprawie katastrofozamachu wyłącznie w celu uniewinnienia ZSRR i NKWD. Niezbyt skutecznie starał się o upodobnienie sądów cywilnych (powszechnych) do wojskowych Armii Berlinga rozwiązanych w 1956r. Bliźniacy z ojcem , ktory dostał odpowiedni przydział na lokal zamieszkiwali w willi podarowanej rodzinie Lisa Kuli gdy więkzość Warszawiaków gniezdziła się w ruinach i piwnicach Wilhelm Świątkowski pułkownik NKWD urodzony pod Odessą byl prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego jak Henryk odpowiedzialny za zbrodnie sądowe sądów wojskowych.
  Współpracownikiem Henryka ministra byl sędzia prlowski Kryże. Przez wiele lat bliźniacy osiągali najważniejsze stanowiska prawnicze i wpływy także w Solidarności po to by jak Anders szkalować nieodpowiedzialnie wszystkich, ktorych uważali za przeszkody w budowie faszystowskiej demodyktatury gebelsowskiej z nadbudową judeokatolicką.
  https://telewidz.neon24.pl/post/150987,tradycje-naszosci-reform-prawa-i-sprawiedliwosci
  https://telewidz.neon24.pl/post/152067,marek-kielasinski-sedzia-prlowski-lepszy-niz-pisowski
 • @Husky 21:49:29
  To mógł oddać do sprawdzenia w TK, czy ustawy są zgodne z konstytucją i nikt by nie miał do Dudy zastrzeżeń, ale Duda sam podjął decyzje o wetach. Husky wiesz jaki teraz burdel się szykuje, bo mafia w togach dostała wiatru w żagle i już nie odpuści. A tak było by już po ptakach, a żydo-komuna udupiona. A teraz na nowo będzie trzeba z nimi walczyć.
  Powiem ci jedno, żeby z nimi walczyć trzeba mieć jaja, a nie wydmuszki i Wersalowe maniery nadstawiania drugiego policzka jak to robi PiS. Bandyci tylko rozumią jak do nich zwracasz się ich językiem.
  Pozdrawiam
 • @Husky 21:49:29
  "To co kasta budowała przez 70 lat nie da się zburzyć w 1 dniu."

  Zwłaszcza jak PAD zachowuje się jak debil i wetuje to co ma podane na tacy. A będzie tak traktowany jak się zachowuje. Po tym wecie trzeba być kompletnym zje...m, żeby na niego zagłosować gdy będzie startował w wyborach na prezydenta. Ale ja wiem, że ty tego dokonasz.
  I podobni tobie też.
  A potem będziecie pier... lić trzy po trzy, że w jeden dzień się nie da... ojej.
  I zawsze wychodzicie na debili.
 • @ Autor
  Bezapelacyjnie 5*

  Pozdro!
 • @Jasiek 00:54:07
  Dokładnie, choć od czasu transformacji ustrojowej minęło 30lat. A sam PiS jest przy korycie już ponad 6lat. Bajki będą wciskać, że jeden dzień.
 • @Husky 21:49:29
  Od 30 lat nie ma PRL. A ponad 6 lat PiS jest przy korycie. Błagam, przestań pieprzyć.
 • @zbig71 04:31:04
  "Od 30 lat nie ma PRL."

  Trzeba jednak oddać tę sprawiedliwość, że "Ustawa Wilczka" to był jednak ostatni, ale wytwór PRL...
  I jaki doskonały.

  Pozdro!
 • Brawo Marku!
  Zauważyłem, że na "niepoprawni" jeden zawiedzony palant już skamle, że zdecydowałeś się pisać na polskim portalu. Tamtejsza "ławeczka" kurczy się coraz bardziej :) Nawet Joszko z Londynu zabrał swoje zabawki i zameldował się na NEonie :)
 • @telewidzacy 22:15:42
  Problem z Kaczynskimi jest o wiele głębszy i bardzo skrywający.
  N/t Kaczynskich to by nakręcił świetny film sensacyjny o ich perfidnej roli oszukańczej. Rajmund a wczesniej Aleksander obecnie Jaro i Lech to swołocz antypolska, przybłędy z pod Odessy tak jak ich stryjowie Świątkowscy. Od 86 roku zlecenie dostali (....od kogo) bracia by ciagnąć robotę ta którą wykonywał ich ojciec. Przecież w 48 roku gdy szalała zydo-bolszewia w Polsce nikt z AK nie otrzymuje od żydów - komunistów willy.
  Przecież Rajmunda za czasów stalinowskich jeżdził po całym świecie??? A bliżniaki kolonię spędzały w ZSRR. Uzyskanie willy po Lisach to nie wyobrażalna historia. Kto ich zaproponował do Filmu??? (nie przypadkiem Luna). Przecież przyjacielem Kaczynskich był J.J. Lipski mason, trockista o którym książkę napisała mama Kaczynskich Jadwiga.
  Obecna historia Kaczynskich to też dalszy ciąg manipulowania naiwnymi Polakami. Nagle ten flegmatyk, leń, jest jednocześnie rezydentem, premierem, sejmem, szefem TK, ma w garsci wszystkie stanowiska strategiczne w Polsce i jeszcze mu mało.
  Przecież TVP czyli Kur-wizja, robi wszystko by nie prowadzic debat o Polsce, mówić prawdy, robi wszystko by programy TVP podobały się wodzusiowi. Występy polityczne pisowców nie są nacechowane w interesie narodowym, są takie by szefowi sie spodobały, a on nie zapomni o nich by trafiły na listę wyborczą na miejsce biorące.
  Mamy chichot historii, pod - progowa dyktaturę w interesie tych co wyniesli na piedestał Rajmunda a teraz jego spadkobierców.
  Niestety, ale to wina Nas, że dajemy sie takim ,,ludziom z cienia z zewnątrz" prowadzic na smyczy.
 • @Wrzodak Z. 11:09:16
  "Nagle ten flegmatyk, leń, jest jednocześnie rezydentem, premierem, sejmem, szefem TK, ma w garsci wszystkie stanowiska strategiczne w Polsce i jeszcze mu mało."

  Bez przesady. Tak naprawdę podejrzewam, że nie ma żadnego. Weto Dudy to udowadnia moim zdaniem - wystarczył telefon od makreli i jedna z najważniejszych reform leży. Skutki trwają do dzisiaj.
  Władza leży niestety poz Polską.

  Ukłony
 • @Pyra z Wildy 23:18:10
  ".... ale Duda sam podjął decyzje o wetach"
  Sam nie podjął, Kaczelnik mu kazał. Potem pozorował rozmowy w cztery oczy w gabinecie, gdzie donoszono kanapki i prymitywnie cieszyli się swoją przebiegłością: paczta jaki prezydent niezależny, jak Kaczelnik dotrzymuje obietnic wyborczych.
  Ten tam z rozdziawioną paszczęką w kościele kiedyś zrugał wyniośle dziennikarza z Mediów Narodowych, gdy ten zapytał go o s447. Zrugał, że o takie niedorzeczności można pytać. Już w obecnej kadencji w tv Republika zmienił ton i rozważa katastrofę dla Polski.
  Słuchałam ks. Kneblewskiego, który opowiadał o życiu w dawnej Polsce. Naszego języka uczono się na świecie. Poziom kultury był nieporównywalny do obecnego. Przywlokło się tałatajstwo ze Wschodu, onuce im śmierdzom, Kościół przeszkadza. Charakteryzują się chamstwem , ordynarnym językiem i brakiem jakiegokolwiek wyczucia. A to nie jest polskie.
 • @wercia 11:55:00
  ps. O dworkach jako matecznikach polskości: https://www.youtube.com/watch?v=bH6I5GU-3Jo
  Lewactwo powie, że z drugiej strony był ciemiężony chłop. Chłop nie był tak ciemiężony jak większość Polaków obecnie. Miał swoje morgi, zdrowe jedzenie, swoją kulturę, był zapraszany na wigilię do dworu. Sporo można poczytać.
 • Pytanie retoryczne:
  Czy Polacy to już obywatele drugiej kategorii we własnym kraju?
  https://www.youtube.com/watch?v=rfgP7ANCHPk
  W Magdalence też ich tam kilku było jako ta II kategoria.
 • @Jasiek 00:55:07
  A teraz wylewają krokodylowe łzy jakie te sądy niedobre, a kto te ustawy wetował, może kosmici a może PO, na pewno śmierdziele z KOD-u. Każdy wie że to Duda zawetował z cichym poparciem PiS-u, a teraz próbują kota ogonem odwracać i wybielać Dudę i siebie.
  Pozdrawiam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:47:14
  Zdecydowałem się pisać tu na NEonie, bo wielu blogerów i komentatorów myśli podobnie jak ja i jest wielu z którymi się nie zgadzam i to jest normalne, ale nie mam zamiaru ich obrażać ani na nich wylewać pomyj, bo mają prawo mieć swoje przemyślenia i je tutaj przedstawiać i to jest to, że portal żyje i się rozwija i nie kiśnie we własnym sosie, dzięki takim wymianą myśli, choć są nieraz burzliwe, ale admini czuwają i po uszach gdy ktoś okazuje się gburem i prostakiem. Nie będę ukrywał, że portal Niepoprawni, mam dla niego dużą sympatie, bo tam spędziłem już 10 lat i tam dalej mam przyjaciół, z którymi chce dalej pisać. A jeśli chodzi o Zawiedzonego, to miałem z nim dobre relacje, a ze teraz się na mnie pogniewał, to jego sprawa, bo ja się nie wstydzę powiedzieć że się lubiliśmy.
  Pozdrawiam
 • @wercia 11:55:00
  Nie wiem kto Dudę namawiał o to by zawetował ustawy o sądach, ale wiem jedno telefony się rozdzwoniły do Dudy i to z całego świata.
  Pozdrawiam
 • @Jasiek 11:38:09
  Po wetach Dudy, Kaczyński mało zawału nie dostał z nerwów, że Duda mu to zrobił.
 • @Pyra z Wildy 12:53:23
  Widzisz Marku, stąd wylatuje się tylko i wyłącznie za chamstwo, nigdy za poglądy. Wyrzuceni z NEonu potwierdzają potem, że ta decyzja była słuszna. Starczy poczytać nienawistne komentarze na "niepoprawni". Nikt normalny nie traktuje ich jednak poważnie bo to internetowy plankton jest.
 • @Pyra z Wildy 13:00:48
  Że się rozdzwoniły, to jego kancelaria doniosła - tak samo wiarygodna jak on.
 • @wercia 13:10:57
  Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby rozmawiał z Tuskiem a nie z Merkel. Jak robią Polaków w balona to widać gołym okiem. Tylko naród jest tak otępiały, że trzeba mu powiedzieć, co ma myśleć.
 • @Pyra z Wildy 13:00:48
  Bez jaj. Do Gumisia wystarczy, że jakaś sprzątaczka z departamentu stanu i już będzie wykonywał polecenia
 • Michalkiewicz na ostro!
  https://youtu.be/ltN6gxg22jI
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:09:07
  Gdy na Niepoprawnych cały czas promują NEon, a ty nie schodzisz z ust, to stwierdziłem że osobiście muszę się tutaj na NEonie przyglądnąć jak tu naprawdę jest. Piszę już któryś rzędu artykuł na swoim blogu i nic się nie dzieje. Spokojne komentarze do mnie, nikt mnie od pisiora czy komucha nie wyzywa, ani od śmiecia, jak to na NP bywało i jest normą, bo mam inne myślenie o Wolnej Polsce jak ci wyborcy PiS. Sporo ludzi myśli podobnie jak ja, więc jest spoko. Jest też sporo ludzi, z którymi mi nie po drodze, ale tak musi być, bo to portal żywy, a nie ławeczka samo uwielbienia, działająca przeciwko wszystkim, kto nie z PiS. Są to dla mnie nowe wyzwania, bo tu piszą ludzie o różnych poglądach politycznych i trzeba się z nimi zmierzyć, w różnorakich dyskusjach, co mi odpowiada.
  Pozdrawiam
 • Prawda o Kaczyńskim
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-smolensk.html


  24 X 2016

  (…)

  Niech Cię nie zwiedzie antyrosyjskość Kaczyńskiego czy Macierewicza. Oni są głęboko zakamuflowanymi rosyjskimi agentami. Macierewicz podlega masońskiemu GRU, sam będąc masonem, Jarosław Kaczyński FSB, czyli dawnej KGB, NKWD.
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/04/9-iv-2017-upomnienia-duszy-otrzymujacej.html

  Niedziela Palmowa 9 IV 2017,

  Mówiłem niedawno poprzez te przekazy o tym, że winienem ocalić dziesiątą część Polaków. I tak się stanie jeśli nie będziecie chcieli odmienić serc.
  W ogóle po co do was mówię, mógłbym powtórzyć. „Nie widzicie problemu” mówiąc waszym językiem.
  Nie chcecie zmian. Chcecie trwania i dążenia ku zagładzie.
  Słowa: Wy jesteście światłością świata dotyczą także drugiego narodu wybranego: Taką światłością świata ma być Polska. Jednakże jeśli nie sprosta próbie, a nie będzie chciała nawet walczyć zostanie zmieciona jak inne narody, bo nie poznała chwili swego nawiedzenia.
  Pisz dziecko.
  Wolna Polska to Polska Chrystusa. Nie ma bez Chrystusa Polski Wolnej i silnej. Nawet gdybyście mieli broń atomową, rządzili się u siebie, nawet gdyby bali się was sąsiedzi, bez Chrystusa to będzie krótko żyjący kolos na glinianych nogach. Upadnie nim dożyje dni swej świetności.
  Nie pomogą ni dawne kulty, ni nowe, ni „energie” ni rzekome wolności. Bez Chrystusa jesteście martwi. Jesteście martwym krajem. Moglibyście jedynie oddać się szatanowi, ale on was nienawidzi za wybraństwo i tylko skorzysta z okazji by was zniszczyć.
  Jestem waszym Królem, jestem waszym Panem.
  Jak powiedziałem, w przekazie do mojego syna, Macierewicz jest rosyjskim agentem, zwerbowany przez wywiad wojskowy GRU, zaś Kaczyński reprezentuje drugi wywiad, dzisiaj nazywany FSB.
  Dlatego nie możecie im ufać. Nie możecie ich popierać.
  Powiecie co w takim razie mamy robić?
  Modlić się. Modlić o prawdę. I o zmianę tej sytuacji. Najpierw modlitwa i światło, potem działania.
  Trzeba być posłusznym Bogu i Jego Świętej Woli. Ona jest najlepsza i najbardziej dbająca o was.
  Nie szukajcie poza nią dobra. W Świętej Woli Ojca jest wasze zbawienie, wasze szczęście.
  To, że Polską rządzą, czy współrządzą choć, ludzie reprezentujący agenturę obcych krajów jest dopustem dla Polski i skutkiem waszych grzechów.
  Ale wy się przerażacie.
  Oto siódma rocznica i Macierewicz i Jarosław Kaczyński znani jako Ci najbardziej „gardłujący” przeciw Rosji są jej agentami. Jeśli tak to tym bardziej schowacie głowę w piasek.
  Prawda musi być głoszona publicznie.
  Przede wszystkim prawda dotycząca Boga i sprawa Bożych.
  Także prawda dotycząca spraw narodu, zwłaszcza gdy jest to naród wybrany. Na tym zakończ moje dziecko ten przekaz.
 • @Pyra z Wildy
  Salute 5*.
 • JP Morgan z panem Premierem i jego przyjaciółmi.W środku pan Kościński ps. obrót bezgotówkowy!!
  http://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2017/12/Morawiecki_JP_Morgan.jpg
  zdjęcie z :
  https://www.ekspedyt.org/2017/12/08/nie-fechtujcie-pisowczycy-trzcina-slowa-na-mownicy/

  https://madrapolska.blogspot.com/2017/12/dlaczego-mateusz-morawieckiego-lansuje.html
 • @Pyra z Wildy 14:34:51
  Zgadza się, mam tam mały ale bardzo prężny fan club :) Dzięki nim zyskuję nowych czytelników a portal użytkowników. To głupie, śmieszne zwierzątka ale bardzo pożyteczne :))
 • Papież zniósł tajemnicę papieską
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019121711518198-Sputnik-papiez-franciszek-znosi-tajemnice-papieska-pedofilia/

  a JPII nie zniósł mimo głośnych sygnałów.

  Widać różnicę ? Widać.

  Brawo do tego Papieża co zniósł ochronę pedofil w KK..
  Hańba Papieżowi który ukrywał pedofilów w KK.
 • @Oscar 17:46:45
  W uznaniu objęcia pornografii dziecięcej i rozpowszechniania jej przez katolickich ksiezy za pomocą technologii (internet) jako pornografii z aktorami poniżej i do 14 roku życia, powinieneś Oskarze UCHOnorować tę łaskę bolesną Jorge Franciszka i uszczknąć coś wnuczkom z pięćset plus i wrzucić to na tacę, a z tego część pójdzie do łaskawego Jorge z Rzymu. Tylko z lenistwa nie posyłaj wnuczek w wieku do lat 14. By ojcowie nie zwerbowali ich do filmu, bo jeszcze archiwum Kongregacji Nauki Wiary (dawna Inkwizycja) wzbogaci się o kolejne filmy! A tego byśmy nie chcieli
 • @Pyra z Wildy 13:00:48
  "Nie wiem kto Dudę namawiał o to by zawetował ustawy o sądach..."

  Michalkiewicz mówił, że wcześniej odbył ok 40 min rozmowę telefoniczną z makrelą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930