Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
40 postów 480 komentarzy

Bóg czy złoty cielec rządzi w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jakimi jesteśmy chrześcijanami i katolikami, można sobie zadać pytanie, czy idziemy drogą jaką nam w skazał nam Bóg i czy przestrzegamy Jego Prawa.

1050 lat istnienia Polski, która pezechodziła różne dziejowe burze i zawirowania i nawet Polska straciła niepodległość na 123 lata, nie spodowało to że Polska znikła jako państwo i Naród. Tylko dzięki Bogu i Polakom z ogromną wiarą w Boga.

Dzisiaj w Polsce jedynymi co można ich obrażać to chrześcijanie, a szczególności katolików co dla nas jest najświętsze. Gdzie na Boga i Króla Polski Jezusa Chrystusa i Matkę Boga Królową Polski, wylewają hektolitry pomyj a zażydzony PiS nie staje w obronie wiary i obrażania uczuć Polskich katolików

Ale jak za to pięknie posługuje się sloganami i wykrzykują Bóg Honor Ojczyzna, by łapać na lep ludzi prawicowych.

Spróbujcie państwo obrazić uczucia religijne żydów, czy nawet muzułmanów publicznie, jak to zrobiła dzicz lewacka w Gdańsku, gdzie wagina zastąpiła Hostie jako Najświętszy Sakrament.

To gwarantuje że ABW wkroczy do waszych domów już o 6 rano i was zwiną, jak grożnych przestępców, a w pejsatych sądach (dzięki wetom Dudy co do sądów i poparciu PiS) nie będzie dla was żadnej taryfy ulgowej.

Czy się komuś podoba czy nie, ale to zaplanowano przez żydo-masonerię, zniszczenie Polski i wartości chrześcijańskich Polaków.

Więc uderzają w Boga i naszą wiarę katolicką, by te wartości rozbić jakie nosimy w swoich sercach.

By twierdza Boga jaką jest Polska upadła, a Polska stała się pustynią bez Boga, wiary, hisrorii, tradycji, obyczajów. Gdzie będzie łatwo ludzmi sterować.

A PiS co robi w obronie Boga i naszej wiary, nadstawia drugi policzek i sra ze strachu co powie euro-burdel, zamiast stanąć w obronie tych wartości, za które Polacy walczą od 1050 lat, by Polska nie zgineła.

Obecnie w Polsce tylko Ruch Narodowy gwarantuje że te wartości Bóg Honor Ojczyzna będą bronione z całą stanowczością i nie będzie żadnych geszeftów i szemranych interesów jeśli chodzi o Polskę.

To Ruch Narodowy jest gwarantem, że wiara, historia, tradycje, obyczaje w Polsce nie zaginą i będą dalej chronione jak to robili nas przodkowie.

Bo na zażydzony PiS nie mamy co liczyć, przecież żydzi nie uznają za syna Bożego Jezusa Chrystusa.

Choć czasy inne, ale walka o te wartości ta sama

To jak nam Polakom Błogosławić ma Bóg, skoro my Polacy nie szanujemy Praw Boga.

Głosując na Ruch Narodowy, głosujesz by Polska zawsze była z Bogiem, a nigdy przeciw Bogu i szła w kierunku jaki wyznacza Bóg.

Jedyne lekarstwo na cały ten syf i gangrenę, to tylko Ruch Narodowy.

A gdy Bóg będzie na pierwszym miejscu, to i sprawy Polskie i Polska, będą na pierwszym miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Wszelka wladza od boga pochodzi.Pisze boga mala litera bo dalej Jezus wyjasnia o jakiego boga chodzi-tego ktory obecnie rzadzi na Ziemi a wyznawcy jego to czciciele zlotego cielca (mamony) i uczeni w pismie(faryzeusze)-chyba media i prawo.
  Komu sluza prawnicy,bankowcy i pracownicy mediow mozna doszukac sie w Biblii.
 • @mac 12:49:32
  Nie będziesz dwóm panom służył, Bogu i mamonie.
  Ja wybrałem Boga i tylko Jemu i Ojczyźnie będę służył, takie moje credo życiowe i choć mam już 67 lat, to jeszcze stanę z młodymi razem w szeregu, by bronić naszej wiary i Ojczyzny. Bo taki mam obowiązek wobec Boga i Ojczyzny, tak jak moi przodkowie to czynili.
 • Różne postawy Dudy wobec wyznawców religii:
  Wybito okno w synagodze - Duda na miejscu zdarzenia,
  Ugodzono nożem księdza katolickiego- zero reakcji.

  Gdyby tak ofiarą nożownika był rabin, Duda pewnie popełniłby harakiri.
 • @wercia 15:03:59
  Dokładnie jak piszesz, a zażydzone pisiury to co??? W Pruchniku jak bito judasza, to policmajster Brudziński chciał ludzi pozamykać za to, choć to tradycja Polska od 200 lat.

  Zażydzony PiS, ani nie służy Bogu ani Polsce, cztery lata rządów pisiorów mijają i nikt nie siedzi za obrażanie i profanowanie tego co dla nas katolików jest święte.
  Cztery lata mijają, a nikt nie siedzi za zwijanie i niszczenie Polski, kto ma korzenie żydowskie, a przewał żydowska platforma zrobiła ponad 1000 przeciwko Polsce. A Polakom daje się ochłapy by ich kupczyć.
  Pełna micha i już zapomina się o kajdanach.
 • @ALL
  MUZUŁMANIE OBRAŻAJĄ BOGA OJCA ORAZ BOGA SYNA!

  A jeżeli napiszę, że muzułmanie poniżają Majestat mojego Boga Ojca oraz mojego Boga Syna, to czy takie zdanie będzie obrażaniem uczuć religijnych? Oczywiście, że nie, ponieważ... muzułmanie obrażają faktycznie Boga Ojca oraz Boga Syna.

  Otóż zapiski Koranu wyraźnie zaznaczają, że Bóg Syn nie umarł a przede wszystkim nie zmartwychwstał do życia, tylko niektórym to się zdawało...

  KORAN!

  4:157, 158  "Powiedzieli: "zabiliśmy Mesjasza, Jezusa, syna Marii, posłańca Boga" - podczas gdy oni ani Go nie zabili, ANI GO NIE UKRZYŻOWALI, TYLKO IM SIĘ TAK ZDAWAŁO; i, zaprawdę, ci, którzy się różnią w tej sprawie, są z pewnością w zwątpieniu; oni nie mają o tym żadnej wiedzy, idą tylko za przypuszczeniem; ONI GO NIE ZABILI z pewnością. Przeciwnie! Wyniósł Go Bóg do Siebie! Bóg jest potężny, mądry!".

  Okazuje się również, że nauka Koranu stwierdza, że Bóg nie ma Syna!

  4:171  "(…) Bóg- Allah - to tylko jeden Bóg! On jest nazbyt wyniosły, BY MIEĆ SYNA!(…)".

  19:34-35 "To jest Jezus, syn Marii, słowo Prawdy, w którą powątpiewają. Nie jest odpowiednie dla Boga, ABY PRZYBRAŁ SOBIE SYNA. Niech Mu będzie chwała! Kiedy On postanowi jakąś rzecz, to tylko mówi: "Bądź!", i ona jest"...

  Pan Jezus zwykłym posłańcem?

  I inny fragment:

  5:75 " Mesjasz, syn Marii, jest TYLKO POSŁAŃCEM, TAK JAK JUŻ PRZED NIM BYLI POSŁAŃCY; a jego Matka była kobietą świętą. Oni oboje przyjmowali pożywienie. Popatrz, jak wyjaśniamy im znaki! Popatrz, jak oni potem się odwracają!".

  No to tymczasem tyle na temat nieprawdziwej nauki Koranu!

  *

  Koran po polsku znajdzie Czytelnik pod adresem:

  http://islam-katowice.pl/koran-online-po-polsku


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 16:08:55
  Ja jestem katolikiem i nikt mi nie wmówi swojej wiary, bo w moim sercu ma miejsce Jezus Chrystus mój jedyny Pan. A kozojeby od Allacha już wielokrotnie poczuli na własnej skórze siłę Polskiego oręża i teraz też będzie nie inaczej, gdy zaczną.
  Ale mamy gorszego wroga, to żydo-masoneria, bo mamy go i w partiach politycznych i w kościele katolickim i są wspierani przez udających polskie partie polityków.
  Jedyne lekarstwo na ten syf i gangrenę, to Ruch Narodowy.
 • @Pyra z Wildy
  CHAMSKIE WYRAŻANIE SIĘ... ŻEGNAJ!

  Nie jesteś człowiekiem wierzącym. Nie jesteś nie tylko dlatego, że jesteś katolikiem ale dlatego również, że używasz nieładnych wyrazów!

  Ty również oddajesz pokłon swojemu złotemu cielcowi. Nazywa się ów bożek - "NIENAWIŚĆ DO CZŁOWIEKA A NIE DO JEGO POGLĄDÓW"!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 16:33:16
  Co ty Jehowy jesteś, czy po koszernej???
 • @Pyra z Wildy 13:52:47
  "i choć mam już 67 lat, to jeszcze stanę z młodymi razem w szeregu"
  Czytając takie zapewnienia, od razu mam taki obraz w oczach:
  Błaszczak przemawia do ciemnego ludu, namawiając ich do walki:
  „Wielu z was zginie! Ale jest to poświęcenie, na które jestem gotów…”
  Proszę wybaczyć, ale będąc w podobnym wieku, nikt mnie nie zmusi do walki o cokolwiek. A już najmniej o "ojczyznę"...
  Bo ona dla mnie skończyła się w 1989 roku. Wtedy to była moja Ojczyzna i wtedy bym o nią walczył.
 • @Pyra z Wildy 16:08:47
  Dla mnie Duda i pisiury to jedna drużyna. W PiS-ie przecież roi się od byłych członków UW, PZPR i innego badziewia, które ulega różnym przetasowaniem w zależności od okoliczności. Byle do koryta, bo inaczej nie zarobią na chleb. Zreszta Dudę wysunęli, robili mu kampanię i razem kombinują na dwie strony: dla wyborców i dla swoich zwierzchników. A Duda już w wieku 17 lat zapisał się do UW, Czaputowicz - eksperyment Kaczyńskiego też UW. Z niego naczelnik jest bardzo zadowolony.
 • @SZS 17:12:04
  To co, pasowało ci strzelanie komunistów do Polaków??? Bo chcieli wolności.
 • @wercia 18:15:51
  Teraz gdy odejdą do euro-burdelu, to w rządzie PiS-u, będzie jeszcze więcej przybłędów z UW i UD, jak samych pisowców.
  Czyli witaj POPIS.
 • autor
  " zamiast stanąć w obronie tych wartości, za które Polacy walczą od 1050 lat, by Polska nie zgineła."
  O jakie wartości krystowiercy walczą od 1050 lat? Te wartości to mord, zgnilizna,upodlenie. I dlaczego od 1050 lat, skąd ta cyfra? Czyżby nawiązanie do krztu Mieszka I. Skąd ta data, gdzie to jest napisane i jakie są tego dowody. Zydosko-krystowiercza machina działa na niekorzyść Polski od chwili pojawienia się na naszych,Polskich Słowiańskich ziemiach.
 • @goat 19:56:05
  Ty możesz sobie wierzyć w Świętowita bożka z czterema twarzami na wszystkie strony świata, bożka słowiańskiego, to twoja wola.
  A moim Bogiem i panem jest Jezus Chrystus.
 • @Pyra z Wildy 20:41:06
  Ale Miriam nie jest żadną królową Polski, a Joszue królem. Wierz sobie w te nad Jordańskie wymysły Saula, ale nie przekonuj, że katolactwo to siła napędowa Polski i bez katolactwa Polska zgineła by w odmętach. Jak do tej pory zawsze było odwrotnie.
 • @Pyra z Wildy 18:29:46
  Bo chcieli wolności ?
  No to ją mamy.
  Pasuje ci ona ?
  Bo mnie nie ...
  A tak na marginesie, to żyłem w tym PRL-u prawie 50 lat, i nie widziałem żadnego komunisty strzelającego do Polaka.
  Nie widziałem też Polaków strzelających do komunistów.
  Ale jak człowiekowi w głowie nauka, potem praca i rodzina, to można stracić wzrok....
 • Oczywiście rządzi złoty cielec i pycha!!oraz nowa święta imię jej Żorżeta!!
  Chociaż jest tylko marionetką, ale jej marszczenia brwi powoduję ciężką sraczkę u elyt rzondowych Rzeczpospoitej.
  Niedawno nakazała kupować tylko amerykańskie leki!
  https://www.money.pl/gospodarka/ambasador-usa-interweniuje-w-sprawie-listy-refundowanej-ministerstwo-reaguje-6334110816368257a.html

  Wprawdzie to nie chodziło o te leki ale sama interwencja w sprawie przymusu zakupu leków amerykańskich ciekaaawe.
  Jeżeli przepłaca się za jeden lek, inny musi zostać wycofany jak braknie "pinieindzy" na niego czyż nie??

  https://pbs.twimg.com/media/D-FLuXvX4AAntE_.jpg
 • @SZS 21:33:06
  Takie teksty że nie widziałeś nie słyszałeś co komuniści robili z Polakami, to możesz czarnym opowiadać, a nie Polakom.
  Poznań 1956, Wybrzeże 1970, Radom 1976, kopalnia Wujek 1981.
  Nie ja będę cię rozliczał, ani inni ludzie, więc nie obrażaj mojej inteligencji, pisząc bzdety że nic nie widziałeś.
 • @goat 21:21:54
  To w noc Kupały 24.06. oddałeś bożkowi Świętowitowi pokłon i skakałeś wraz z dziewicami przez ogniska.
 • @Pyra z Wildy 23:36:44
  Kupałnocka odbywała się między 21-23 06 więc jesteś niedoiformowany. Zwyczaj jest taki że przez ognisko skacze młodzian z dziewicą, której złapał wianek
  Więc mnie to nie dotyczy, bo mam już swoje lata. Oczekujesz szacunku dla swoich nad Jordańskich guseł, a wuśmiewasz nasze rodzime tradycje. Podejrzewam że topienie Marzanny w Jare Gody też wyśmiewasz, o grudniowych Szczodrych Godach z przystrojonym chojakiem i dwunastoma potrawami już nie wspomnę. Nie jestes pyrą z Wildy, tylko burakiem z Poznania, Bambrze
 • @Pyra z Wildy 23:30:10
  Podałeś cztery wydarzenia w 50-letniej historii PRL.
  Jedno na dziesięć lat. I to ma być bandyckie Państwo ??? Słabo....
  W wymienionych przez ciebie wydarzeniach zginęło ok. 140 osób.
  Jeden zamach majowy pochłonął ok. 380 osób... Po 8 latach od uzyskania niepodległości. O ofiarach masowych strajków, gdzie policja strzelała sobie do protestujących jak do kaczek, nawet nie będę wspominał....
  Więc które Państwo było bandyckie ?
  Bez demagogii proszę...
  Odpowiedz sobie zgodnie z twoim katolickim sumieniem.
 • @goat 06:45:49
  Bamber to szwab, a ja Polak z dziada pradziada wiejski filozofie i ćwierć inteligencie z Mosiny. Dla mnie możesz nawet wyznawać kosmicznego potwora spagetti i z durszlakiem na czerepie chodzić.
 • Czy 447 już działa?
  Dr Kurek pokazuje pisma kierowane do muzeów: https://www.youtube.com/watch?v=R4nSdn94CU0
 • @goat 11:27:36
  Nie kozacz praszczurze, a myślenie zostaw innym, bo to nie twoja domena.
 • @mac 12:49:32
  "Wszelka wladza od boga pochodzi.Pisze boga mala litera bo dalej Jezus wyjasnia o jakiego boga chodzi-tego ktory obecnie rzadzi na Ziemi a wyznawcy jego to czciciele zlotego cielca (mamony) i uczeni w pismie(faryzeusze)-chyba media i prawo.
  Komu sluza prawnicy,bankowcy i pracownicy mediow mozna doszukac sie w Biblii".

  Musiały Cię diabły obleźć że tak to wszystko zwyrtałeś.

  Wszelka władza od boga pochodzi. Jednak również oczywistym jest iż "władza niemoralna", a więc taka która zmierza ku złemu nie może być uznawana za pochodzącą od Boga, bo pochodzi od szatana. Cele, środki i sądy takiej władzy są niemoralne.

  Istotą satanizmu jest wynoszenie się nad Boga z jednej strony, a z drugiej strony zaszczepianie ludziom demoralizacji przez lansowanie odwróconego systemu ludzkich wartości
  - W przypadku każdego rządu trzeba najpierw patrzeć czy to jest władza, czy też uzurpatorstwo i zawłaszczenie władzy.
  W tym drugim przypadku i do dziś mamy obowiązek obywatelskiego nieposłuszeństwa. Bo w przypadku uzurpatorstwa


  Dalej piszesz: "piszę boga mala litera bo dalej Jezus wyjasnia o jakiego boga chodzi-tego ktory obecnie rzadzi na Ziemi a wyznawcy jego to czciciele zlotego cielca (mamony) i uczeni w pismie(faryzeusze)-chyba media i prawo".

  Autor Ci odpowiedział: "Nie można służyć Bogu i mamonie". - I słusznie, tylko obawiam się ze Ciebie to nie wyprostowało, i pozostałeś w sataniźmie dalej gotów będąc twierdzić iż Jezus wzywał do służby mamonie.

  No to popatrz jak było naprawdę:
  " Słowa Ewangelii według świętego Łukasza

  "(Łk 16 10, 13) Jezus powiedział do swoich uczniów:
  «Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie. Jeśli więc w zarządzie niegodziwą mamoną nie okazaliście się wierni, prawdziwe dobro kto wam powierzy? Jeśli w zarządzie cudzym dobrem nie okazaliście się wierni, kto wam da wasze?
  Żaden sługa nie może dwom panom służyć. Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi.
  Nie możecie służyć Bogu i mamonie”».

  Czy Jezus wzywa do uczciwości i wierności w dobru, czy do nieuczciwości i niewierności, a więc i zawłaszczania powierzonego mu dobra". Hę?


  "Komu sluza prawnicy,bankowcy i pracownicy mediow mozna doszukac sie w Biblii".

  Oczywiście że można. - Tylko że to nie uczniowie Jezusa, a ci co byli przeciw niemu.

  Ty zaś sugerujesz że religia katolicka ich do tego skłania? Po co te tanie kłamstwa?
 • @SZS 08:26:40
  To tylko fragment tego bandyckiego PRL-u. To wasi towarzysze z NKWD, gdy ponownie w 1944 wkroczyli do Polski zaczeli mordować Polaków, co nie chcieli waszej kacapskiej demokracji, przywiezionej na kacapskich tankach. I ty masz czelność porównywać do Polski sanacyjnej. Gdzie tysiące Polaków zostało zamordowanych i wrzuconych do dołu z wapnem, lub pochowanych w nieznanych miejscach, przez sowieckie NKWD.

  Jesteś bezczelny komuch.
 • @miarka 18:47:38
  Witaj Miarka
 • @Pyra z Wildy 00:38:28
  Nie staje w obronie SZS,, ale do roku około1956 to mordowali Polaków przeżuty z Rosji żydów. 85% obsady na wyższych stanowiskach władzy to żydzi, tak w Rosji, jak i w Polsce. Po 56 zaczeło to się zmieniać. Trudno mówić o odzyskaniu pełnej suwerenności, ale z tym co mamy teraz to dzień do nocy. Teraz: wojsko usraelskie, konkordat, uzalerznienie od USA i Izraela i wszech obecne opluwanie Polaków, brak Polskich banków, przemysłu . Rozbite rolnictwo przez UE oraz przynależnoć do bandyckiej UE. To tylko część z listy jakie po 1989 r. zafundowały nam kolejne pseudo rządy.
 • @goat 07:07:05
  Czy mógłbyś wymienić bodaj jedno nazwisko żyda przerzuconego z Rosji?
 • @goat 19:56:05
  Ty pokaż swoje dowody. Choćby imiona władców, ale nie opartych na niemieckich fałszywkach. Ale cóż. Grasz w jednej drużynie z syjonistami i Niemcami, to będziesz wierzył w takie bzdury. DO tego dochodzi twój dyletantyzm.
  A jakie wartości prezentowali poganie? Upraszczam, stosując taką nazwę, ale to dlatego, abyś zrozumiał. A, przepraszam. Nie wiesz, bo żadnych źródeł nie ma na ten temat. Źródeł pisanych, bo z nich można wyciągnąć wartości. Czyli wierzysz w coś, co nie ma żadnego potwierdzenia, nawet mitycznego?
 • @goat 21:21:54
  Bzdura i akurat historia zaprzecza twoich bzdurom. Nawet nie znasz historii Polski. A gdzie są pobratymcy, którzy nie wybrali Chrystusa? Ci z Zachodu? Nie przetrwali. I to kolejny liść dla Ciebie, bo oznowu udowodniłe Ci brak wiedzy na poziomie szkoły podstawowej, chyba nawet.
 • @goat 06:45:49
  A jak przedstawiano Swaroga?
  I chcę zrozumieć. Pogaństwo to nie jest jednak dzisiaj agnostycyzm lub pseudoateizm?
 • @goat 07:07:05
  85% obsady na wyższych stanowiskach to Żydzi? To nie świadczy o niczym. Podajesz to w taki sam sposób, jak wiara w mitologię słowiańską, której nie znasz (a jak nie znasz to jest wiara). Wyższe stanowiska to jakie? Konkretnie? I skąd takie dane?Pewnie z kapelusza, jak te twoje bzdury z jakiś fałszywek?
  Odbijając już od twoich błędów ortograficznych. Tak "szanujesz"język ojczysty? Może ojczysty nie dla Ciebie?
 • @goat 07:07:05
  Najpierw poczytaj co ten komuch SZS wypisuje, pisze o PRL-u jak Mazguła o stanie wojennym
 • @Pyra z Wildy 00:38:28
  "ponownie w 1944 wkroczyli do Polski zaczeli mordować"

  Powinni byli zatrzymać się na Bugu, aby Generał Anders mógł wjechać do Warszawy na białym koniu?
 • @Pyra z Wildy 00:38:28
  Skoro tak szafujesz tymi tysiącami, to wyliczę ci to szczegółowo :
  Obecnie szacuje się, że w wojnie domowej uczestniczyło około 450 tys. ludzi. Zbrojne podziemie można ocenić na około 150 tys. (uwzględniając m.in. liczbę aresztowanych i ujawniających się), z tego około 30 tys. w oddziałach zbrojnych.
  Dokładnie znane są jedynie straty zbrojnych organów władzy ludowej (4018 milicjantów, 1615 funkcjonariuszy UB, 3729 żołnierzy WP, KBW i WOP, 495 członków ORMO – razem 9857 osób). Jak obliczył Tadeusz Kosowski, wśród ofiar podziemia zbrojnego było też 5043 bezbronnych cywilów, w tym 2655 rolników i 691 gospodyń domowych oraz 187 dzieci do lat 14. Ocenia się, że po stronie „wyklętych” zginęły 7672 osoby. Zginęło też 1980 wojskowych radzieckich. Łącznie zginęło 25 tys. osób.
  Przy okazji policzmy:
  W okresie okupacji hitlerowskiej na ziemiach polskich od 1939 do 1944 roku z rąk ZWZ i AK zginęło łącznie 5733 żołnierzy okupanta. Zaokrąglając - okupacja trwała 4 lata , co przemnożone przez 366 dni daje 1464 dni. Tak więc średnio każdego dnia na terenie okupowanej Polski ginęło niecałe 4 żołnierzy okupanta.
  W tym zestawieniu ginie cała legenda polskiego podziemia i partyzantki, bo nijak nie da się tego porównać z Białorusią czy Jugosławią. W żaden sposób.

  A to, że z ręki polskiego podziemia - już po wojnie! - padło ponad 2,5 razy więcej Polaków, niż Niemców w czasie okupacji - musi zastanawiać.

  Przykre jest to, że komuch musi ci to uświadamiać...
 • @Wican 11:55:28
  Suchaj no panie Wican, morde to masz od ucha do ucha. Twoje wartości krystowiercze doprowadziły do rozbiorów Polski, wymordowania ponad 1500500 Słowian, do z handlowania Polski przy okrągłym stole. Wierz sobie w te nad Jordańskie bzdety, tylko oddaj najpierw zwyczje tzw. bożonarodzeniowe, wielkanocne, za pieprzaj do pracy 15 sierpnia i 6 stycznia. Na cmentarz chodz kiedy chcesz, tylko nie obchodz tzw. wszystkich świętych. SZS mnie nie obchodzi i jego poglądy. Wiem natomiast jak wyglądała rzeczywistośc za sanacji i powojenna. I nie zarzucaj mi braku wiedzy, bo pycha cię rozniesie uczony tłuku.
 • @Pyra z Wildy 00:38:28
  "I ty masz czelność porównywać do Polski sanacyjnej."

  Przepraszam, i dodam coś tytułem usprawiedliwienia:

  Jak pisał Wincenty Witos:

  – Nawet zamożniejsi gospodarze nie używają cukru. Oszczędzają także na soli, która często stanowi jedyną już okrasę. Przecinanie zapałek na kilka części, krzesanie ognia z kamienia, przenoszenie żarzących węgli w garnku z jednego końca wsi na drugi, stało się rzeczą codzienną i naturalną. W nocy wieś tonie w ciemnościach, rzadko w jakim oknie pokaże się słabo migocąca łojówka. Niedostatek i braki powodują coraz liczniejsze choroby.
  Grasująca w sposób niesłychany gruźlica zabiera niemiłosiernie mnogie ofiary, szczególnie spomiędzy młodszego pokolenia. Ludność chodzi bez obuwia, bez koniecznej bielizny, dodzierając reszty łachmanów, jakie jej z dawnych lepszych pozostały czasów. Szkoły pustoszeją, a nawet kościoły przerzedziły się w sposób widoczny Rządy sanacji na chłopski protest odpowiedziały przemocą i represjami, zamiast mediatorów do chłopów i ludowców wysłano uzbrojone oddziały golędzinowskiej policji i wojska.
  Takie były fakty. A to najbardziej uparta rzecz pod słońcem...
  Pozdrawiam
  Bezczelny Komuch SZS.
 • @Pyra z Wildy 00:39:02
  Witaj. Tak myślałem że to Ty. :-)
 • @SZS 20:01:42
  Tak tego nie zrozumiesz, co to wolność, bo wy bez pana z nahajem, nie umiecie funkcjonować.
  Przedtem kacapom, teraz euro-burdelowi pokłony walicie i zawsze na kolanach. A brzękot łańcuchów u waszych nóg, nawet przez komputer słychać.
 • @Pyra z Wildy 09:03:47
  Na razie to wy macie pana w postaci JHWH i Joszue
 • @Pyra z Wildy 09:03:47
  Ten twój komentarz, to ni w dupę ni w oko...
  Zero argumentów.
  Nie ośmieszaj się....
 • @SZS 23:39:25
  Czerwony buraku nie kozacz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930